ZÁVĚR TANEČNÍ SEZONY

Máme za sebou další náročnou sezonu a před sebou poslední tréninkový týden, poslední velké soutěže a pak také prázdninová soustředění - jedno ve Španělsku, několik párových v ČR a na konci srpna holčičí příměstské (pro mladší a ty, kteří nebudou na párovém soustředění v Ostravě)

 

POZOR - DATA NA VRACENÍ KOSTÝMŮ:

ÚT  17.6.   16.30 - 19.00hod.

ST  18.6.   17.00 - 19.00hod.

ČT  19.6.   16.00 - 18.00hod.

Prosíme o storpocetní dodání všech kostýmů i doplňků kvůli inventarizaci :-)

 

ORGANIZACE TOHOTO TÝDNE - 09.06. - 13.06.2014

- tento týden jsou ještě tréninky normálně dle rozpisu, většina z nich je ale už také tréninky závěrečnými

- v UT nebude children 2. skupina s Dominikou (je pryč) - přijďte hned s první skupinkou 14:30, nebo pokud máte něco na soutěže CDO, tak ve svém čase do velkého sálu...

- v UT nebude standard mladších párů, ale budeme přejíždět sólovky, dueta a týmovky na soutěže CDO

- v UT 18:30 - 20:00 prosíme o mimořádný trénink co největšího počtu holek z menšího týmu Synchra a latiny (tým Domča aspol) - kvůli věkovým limitům se synchro naučila Karolína Škrabánková, ale potřebuje si to sjet ještě s Vámi... 

- v UT tým velkých holek musíme protáhnout - a potřebujeme stoprocentní účast - abychom vše dopilovali... Počítejme s koncem kolem 20:30... Prosíme, abyste si vzaly kostýmy

 

- ve ST nebude standard velkých párů - bude OTEVŘENÝ TRÉNINK na CDO (sóla, dua shine atd.)- kdo bude chtít si cokoliv přejet, budeme tam

- ve ČT 12.06. bude ZÁVĚREČNÝ TRÉNINK dospělých a mládežnických párů - zváni i rodiče - příjemné posezení a pokec u sklenky vína :-)

- v PA nejsou tréninky, odjíždíme do české Lípy

 

 

ORGANIZACE TÝDNE 16.06. - 20.06.2014

- už nejsou klasické tréninky

-  v PO 16.06. - 16:00 - 19:00 mimořádný doplňkový trénink mladších párů: Petr Pokorný + Bára Kamenická (pár sestavený kvůli LTS), Jakub Brdíčko + Natálie Sochorová (pár sestavený kvůli LTS), David Scholze + Alžběta Kvapilová, mohou přijít také Matěj Ryba + Adéla Syřínková, Roman Král + Tereza Pluhařová

 

- v UT 17.06. - 16:00 - 20:00 mimořádný trénink junior C (a návrhářů na C) - Lukáš Hubst + Adéla Bukačová, Standa Bělka + Oldřiška Neumannová, Jakub Navrátil + Lucka Červinková, Vítek Ulrich + Natálka Romportlová

 

- ve ST 18.06. - 15:30 - 17:00 závěrečný trénink MINIKIDS (všech), nejlépe i s přítomností všech instruktorek, rodiče vítáni (ukázková hodina, info o nové sezoně, info o letním přímětském soustředění na konci srpna)

- ve ST 18.06. - 17:00 - 18:00 závěrečná schůzka rodičů z Formule a Ptáků pralesních (pokud nejsou ještě v párech a A týmu - ti mají schůzky jindy), tanečníci mohou být přítomni - zhodnocení sezony, novinky pro příští sezonu atd.

- ve ST 18.06. - 18:00 - 19:00 schůzka tanečnic a rodičů z A starších dívčích týmů (Cabaret show a obě Synchra) zhodnocení sezony, NOVÁ SEZONA - Sardinie atd! 

- ve ST 18.06. - 19:00 - max.20:00 schůzka ŠPANĚLSKO

 

- ve ČT 19.06. - 16:00 - 17:00 závěrečný trénink A týmu (Malá Rockovka a Afrika - celé širší týmy), 17:00 - 18:00 pak schůzka rodičů tanečnic (nová koncepce, info o postupech, o nové sezoně)

- ve ČT 19.06. - 18:00 - 19:00 schůzka rodičů dětských a juniorských párů (zhodnocení sezony, info o novinkách, nové možnosti pro kluky :-)