VÝSLEDKY!!!

Náš tým si veze z ME WADF celkem 39 medailí. 2 roky starý klubový rekord 33 medailí náš letošní týmek překonal. 2 dny naplněné tancem od rána do noci - skvělá organizace, bezva fanoušci, kvalitní soupeři a obětaví trenéři :-) Moskva 2016

            

VÝSLEDKY NAŠICH TANEČNÍKŮ na ME WADF v Moskvě 2016  

ROZÁLIA RÁCOVÁ


14 medailí (11 + 2 + 1)
 
MISTRYNĚ SVĚTA salsa shine (ZLATO)
ROBOTS all style tým (ZLATO)
REBELS show tým (ZLATO)
ROCKERS LA tým (ZLATO)
YELLOW synchro tým (ZLATO)
PINK synchro tým (ZLATO)
FINÁLE LA sólo (ZLATO)
FINÁLE karibské duo (ZLATO)
FINÁLE chachy (ZLATO)
FINÁLE samby (ZLATO)
FINÁLE jive (ZLATO)
FINÁLE rumby (STŘÍBRO)
FINÁLE duo jive (STŘÍBRO)
FINÁLE merenge (BRONZ)
FINÁLE paso (4. místo)
FINÁLE bachata (4. místo)
 

LUCIANA KUČEROVÁ

14 medailí (7 + 5 + 2)
PINK synchro tým (ZLATO)
YELLOW synchro tým (ZLATO)
ROBOTS all style tým (ZLATO)
REBELS show tým (ZLATO)
TCHUTCHATHCA (ZLATO)
ROCKERS LA tým (ZLATO)
FINÁLE karibské duo (ZLATO)
FINÁLE karibská sólo (STŘÍBRO)
FINÁLE all style sólo (STŘÍBRO)
FINÁLE bachata (STŘÍBRO)
FINÁLE duo jive (STŘÍBRO)
FINÁLE LA sólo (STŘÍBRO)
FINÁLE chachy (BRONZ)
FINÁLE jive (BRONZ)
FINÁLE rumba (4. místo)
FINÁLE samba (5. místo)
FINÁLE PASO (7. místo)
FINÁLE merenge (6. místo)
FINÁLE salsa shine (7. místo)

ALŽBĚTA KVAPILOVÁ

13 medailí (8 + 1 + 4)
PINK synchro tým (ZLATO)
YELLOW synchro tým (ZLATO)
ROBOTS all style tým (ZLATO)
REBELS show tým (ZLATO)
TCHUTCHATHCA (ZLATO)
ROCKERS LA tým (ZLATO)
FINÁLE all style duo (ZLATO)
FINÁLE rumby (ZLATO)
FINÁLE merenge (STŘÍBRO)
FINÁLE karibská sóla (BRONZ)
FINÁLE all style sólo (BRONZ)
FINÁLE LA sólo (BRONZ)
FINÁLE samby (BRONZ)
FINÁLE jive (4. místo)
FINÁLE PASO (5. místo)

NATÁLIE SOCHOROVÁ

8 medailí ( 6 + 0 + 2)

PINK synchro tým (ZLATO)
YELLOW synchro tým (ZLATO)
ROBOTS all style tým (ZLATO)
REBELS show tým (ZLATO)
ROCKERS LA tým (ZLATO)
FINÁLE duo jive (ZLATO)
FINÁLE karibské duo (BRONZ)
FINÁLE all style duo (BRONZ)
FINÁLE salsa duo (4. místo)
FINÁLE all style sólo (5. místo)
FINÁLE jive (6. místo)
semifinále chacha
semifinále rumba
semifinále caribská sóla

ADÉLA SYŘÍNKOVÁ

6 medailí (6 + 0 + 0)
PINK synchro tým (ZLATO)
ROBOTS all style tým (ZLATO)
REBELS show tým (ZLATO)
TCHUTCHATHCA (ZLATO)
ROCKERS LA tým (ZLATO)
FINÁLE all style duo (ZLATO)
FINÁLE LA show duo (4. místo)
FINÁLE jive duo (5. místo)
FINÁLE jive (7. místo)
FINÁLE DUO jive (7. místo)
FINÁLE PASO (8. místo)
 

ANETA MICHNEVYČ

8 medailí (6 + 0 + 2)
PINK synchro tým (ZLATO)
YELLOW synchro tým (ZLATO)
ROBOTS all style tým (ZLATO)
REBELS show tým (ZLATO)
ROCKERS LA tým (ZLATO)
FINÁLE duo jive (ZLATO)
FINÁLE all style duo (BRONZ)
FINÁLE karibské duo (BRONZ)
FINÁLE SALSA DUO (4. místo)
FINÁLE DUO jive
semifinále chacha
semifinále jive
semifinále rumba
semifinále caribská sóla
 

VALÉRIE JÍCHOVÁ

3 medaile (3 + 0 + 0)
PINK synchro tým (ZLATO)
ROBOTS all style tým (ZLATO)
ROCKERS LA tým (ZLATO)

ADÉLA ŠELLENBERGOVÁ

3 medaile (3 + 0 + 0)
PINK synchro tým (ZLATO)
REBELS show tým (ZLATO)
ROCKERS LA tým (ZLATO)

ALŽBĚTA SMRČKOVÁ

5 medailí (0 + 4 + 1)
FINÁLE jive duo (STŘÍBRO)
FINÁLE karibské duo (STŘÍBRO)
FINÁLE sala duo (STŘÍBRO)
FINÁLE chacha duo (STŘÍBRO)
FINÁLE bachata duo (BRONZ)
FINÁLE all style duo (5. místo)
semifinále LA show duo
čtvrtfinále samba
čtvrtfinále chacha

DOMINIKA KOZÁKOVÁ

8 medailí (1 + 5 + 2)
FINÁLE CARIBIK sólo (ZLATO)
FINÁLE jive duo (STŘÍBRO)
FINÁLE salsa duo (STŘÍBRO)
FINÁLE chacha duo (STŘÍBRO)
FINÁLE LA sólo (STŘÍBRO)
FINÁLE karibské duo (STŘÍBRO)
FINÁLE bachata duo (BRONZ)
FINÁLE paso sólo (BRONZ)
FINÁLE samba sólo (4. místo)
FINÁLE all style duo (5. místo)
FINÁLE rumba sólo (5. místo)
FINÁLE jive sólo (5. místo)
FINÁLE merenge (5. místo)
FINÁLE chacha sólo (7. místo)

 

LUKÁŠ DITRICH
  TCHU TCHA TCHA (ZLATO)
ROCKERS LA tým (ZLATO)
semifinále LA show duo

DAVID SCHOLZE
 
ROCKERS LA tým (ZLATO)
TCHU TCHA TCHA (ZLATO)

MATĚJ RYBA
  TCHU TCHA TCHA (ZLATO)
ROCKERS LA tým (ZLATO)
FINÁLE LA show duo (4. místo)
FINÁLE jive (5. místo)
FINÁLE duo jive