Diskusní téma: Lukáš a Žaneta CÉČKA

Re: Re: žaneta

Až teprve dneska jsem si přečetla, co napsal NĚKDO o Žandě....Neďa má pravdu: oba jsou s Lukášem dobří. Nelíbí se mi, že o nich (a hlavně se to asi týkalo Žanetky, že?) píšeš takhle ošklivě. Kdyby nebyli dobří, tak by to poznali i porotci na soutěžích a věř mi nebo ne, nehodnotí to jenom jeden člověk, ale je jich tam víc a na každé soutěži je jiná sestava porotců, tak si prosím uvědom, že není nic hezkého na tom, jak ses tady vyjádřil(a) o těch, co něco dobře umí. Pokud chceš být lepší než ona, tak pro to něco dělej, ale věř mi, že se závistí daleko nedojdeš a jenom tebe to bude trápit. Oni mají oba dva zázemí lidí, kteří je mají rádi, fandí jim a někdo jako ty - ještě k tomu když se ani nepodepíšeš - nemůže nikoho z nich rozházet!!! Co říct závěrem? Pokud si stojíš za svým názorem, tak se podepiš, nebo ho řekni před všemi nahlas a uvidíš, jaká bude - na tvé hnusné poznámky - odpověď jejich kamarádů a vlastně i soupeřů. Všichni, co umí podpořit ostatní i když sami neuspějí, to jsou kamarádi. A ti dělají tu správnou partu... Život není jenom o tancování, ale to asi pochopíš až dorosteš a třeba si to pak uvědomíš a možná tě to bude i mrzet, ale pochybuju, spíš ne. No jo, komu není rady, tomu není pomoci.
Vzkaz pro Lukáše a Žanetu: nebuďte smutní z jednoho nedozrálého človíčka, třeba někdy pochopí, že závist není dobrá kamarádka. Hodně dalších úspěchů Jana Vyhlídalová

Přidat nový příspěvek