Diskusní téma: Ples města Kolína

plesování

Tak to máme za sebou, nervózní jsme byla hlavně z mláďat, ale povedlo se. Jediné chybičky, kterých jsem si všimla byla na začátku vystrčená levá skupina holek, Kuba vypadávající z řady a dřív vstávající kluci v jivu. Jinak celkově to vypadalo dobře, holky už umějí prodat to, co umí, kluci ještě trochu statují a tancují, jak řekla jedna z našich maminek - "přibližně" ale to dotáhneme. :-)Chválím Lukáše a statečně se drželi také Péťa s Vojtou.
U holek je pochvala pro všechny, ráda bych ale vyzdvihla Adélku, která nám na poslední chvíli pomohla, Marťu, která pilně trénuje na svém rozsahu a provaz už byl skoro... a nakonec Žanetu, který předvedla svůj životní výkon. (Takže z něj už teď neslevíme, Kočičko! Lukáš nemá problém, maká a zlepšuje se den ode dne, těšme se tedy do Céček!)

Protože jsme byli oficiálně pozváni na plese zůstat až do vystoupení P. Kostovčíkové, vůbec nevadilo, že jste šli tancovat mezi lidi. Chválím oblečení všech i celkově vaše vystupování.

Kabaret byl divácky úspěšný, zvládli jste to bezvadně a ty malé nedostatky, které si uvědomujete, dotáhnete na tréninku. (Každý ví, kde ho tlačí bota) Přítomná maturantka si hned na svůj ples Kabaret objednala! .-)

Přidat nový příspěvek