Datum: 28.06.2009

Vložil: naďa

Titulek: první dojmy

Vítkovice podruhé … Bydlíme v domečku vítkovické školy – nespíme ve školních třídách, ale v pěkných pokojících nad nimi. Pokoje jsou velké – ale kde je hodně lidí, tam je hodně legrace – a to tedy aspoň první večer a noc byla! No uvidíme, jak budete zítra trénovat, říkal si o půlnoci trenér! Malé holčinky hajaly se svými plyšáky už v deset, ale instruktorům se tedy opravdu nechtělo! Ve hře Žahour, kde jde o rychlost a vědomosti, všechny šokoval Dario svými novotvary – ale nakonec kupodivu vyhrál! Dozvěděli jsme se, že část rostliny je TUŘÍN a že Dublin je významná stavba! :-)
Jenda Semrád používal zákeřnou taktiku při hře TWISTER, kdy podlezl pod ostatní protihráče a rychlým zvednutím je všechny zbořil! (Hra se líbila zejména mix skupině nejstarších! .-)
Soutěž v rumbě – základním kroku! První soutěž do celkového bodování byla soutěž v základních krocích! Rumbu jako na této soutěži nám na trénincích předvádí málokdo! Šmejdi malí!  I hudbu většina zvládla, narovnaná záda, propnutá kolena, porota měla těžký výběr! Nakonec to dopadlo takhle:
Semifinalisté dívky: Martinka P., Romanka P., Deniska H.
1.místo Bára K.
2. místo Maruška R.
3. místo Johanka V., Dominika K.

Semifinalisté kluci: Honzík S., Tomáš K., Jirka K.,
1.místo Zdenda P.
2. místo Tomáš Brant
3. místo Kuba S.,
4. místo Martin N.

Finalisté starší:
1.místo Julinka C.
1.místo Kuba N.,
2. místo Jůlinka K.
2. – 3.místo Martin V., Dario C.

Přidat nový příspěvek