Datum: 28.06.2009

Vložil: Naďa

Titulek: První dojmy II

Rozdělují se páry – někdo si oddechl, splnilo se mu jeho tajné přání, někdo tolik spokojený není – ale uvidíme – není všem dnům konec. Moc mile nás zatím překvapuje malá Deniska s Alžbětkou, které zvládají náročný program bez potíží – žádné dohady, žádné slzy – jsou to velké holky tanečnice, na parketu jsou mezi prvními a odcházejí s posledními! Obrovské pokroky dělá malý David a „velká“ Johanka. Instruktoři začínají chápat, že to s dětmi není jednoduché, a že vést bandu takových zlotřilců je někdy na bednu! Ale makají a starají se bezvadně. I jim se tyhle zkušenosti budou jenom hodit! Potíže zatím dělají jenom někteří malí kluci, kteří neposlouchají a berou soustředění jako hurá tábor utržených ze řetězu! Ale to je brzy přejde! Dneska trenér zahájil výchovnou metodu – kdo je utahaný, nezlobí! I tak ale budou muset chlapci rozbít kasičky a zaplatit nové (ale jejich zásahem odepsané postýlky). Skok z palandy na postel s dřevěným roštem je sice jistě velice adrenalinová záležitost, ale bohužel, rošt NEMÁ ŠANCI! :-(
Ve vybíjené vyhrál tým Mišky Peškové – ale soupeři se nedali snadno, zejména Romanka bojovala jako lev.

V neděli odpoledne jsme opět zápasili se základním krokem – tentokrát v rytmu jivu. Malí tanečníci zase a opět dokázali, že když jde o medaili, tak jde o hodně. :-) Soutěže probíhají v jednotlivých tancích zvlášť a pak se hodnocení sečte dohromady a ještě stejná soutěž proběhne na konci turnusu za dvojnásobný počet bodů ¬- na celkového vítěze a vítězku jsme hrozně zvědaví! Jive dopadl takto:

Semifinalisté dívky: Romanka P., Deniska S., Maruška S.,
1.místo Dominika K
2. místo Maruška R.
3. místo Martina Peš.
4. místo Johanka V.

Semifinalisté kluci: David S., Tomáš J., Tomáš K., Jirka K.,
1.místo Jenda S.
2. místo Zdenda P.
3. místo Kuba S.,
4. místo Tomáš B.

Finalisté starší:
1.místo Julinka K.
1.místo Kuba N.,
2. místo Jůlinka C.
2. místo Dario C.
3. místo Klárka H.
3. místo Martin V.

Po opět skvělém jídle teď mladí relaxují u videa nebo u her a instruktoři připravují turnaj v přehazované. Doufejme, že dnešní noc proběhne klidněji než ta první, že všechny postele už přežijí náš vpád a že se i malí kluci dají do kupy a nebudou se handrkovat! A jestli jo, jdou spát do lesa! :-)

Drby od instruktorů:
Klárka chrápe
Deniska H. umí úžasné znechucené obličeje… (ale pak sní všechno)
Romanka je „mistr zakrývač“ zbytků na talíři
Davídek nastavil ihned tykačku s trenérem :-)
Stýská se hlavně klukům, holky jsou drsoňky !
Máma Kozáková se stará o „marody“ – přepere úplně všechny bacily, zatím se tedy držíme! (za to zvracení asi mohl ten kýbl třešní :-))
Tři kluci se nám tu perou o Martinku Peš…
Nejlépe uklizeno měl pokoj instruktorů – instruktoři byli taky uklizeni - pěkně v posteli…!

Přidat nový příspěvek