Datum: 08.11.2009

Vložil: Naďa

Titulek: Zámecká

Děkuji malým tanečníkům - jejich první nebo skoro první vystoupení před diváky se velice zdařilo. Formace Lišáků zvládla hudbu i prostor, trochu z řad ujel Honza s Deniskou, hlavu si musí hlídat Tom B., ale jinak dobré! Hudba nás moc nepodpořila - byla hoodně potichu, ale zvládli jste to! Díky také Elišce, že přišla svoji malou bandu podpořit, moc jim to pomohlo! :-)

Ukázky předčily naše očekávání! Všichni věděli, kdy nastoupit a hlavně - všichni TANČILI NA HUDBU! Většině z vás sice tréma trochu pokazila úsměv - ale to se asi dali čekat! Moc nás proto potěšil Tomáš s Bětkou, kteří se usmívali jako sluníčka a jejich newyorky byly báječné! Zdenda s Anetkou zas zvládli malé ujetí z rytmu - okamžitě přibrzdili - a další takt už byl v pořádku. Dominička kralovala v rumbě - a Tomáš se vedle ní držel statečně, jen ta hlava! .-) Chvála ale patří ale i všem ostatním. Každý podal velice dobrý výkon, diváci byli spokojeni a malé tanečníky obdivovali.

Formace Bobrů se musela obejít bez hlavního Bobra - který lehl doma s horečkou, ale volal a na všechny svoje malé bobříky myslel! Až na závěrečné kroucení holek jeli Bobři přesně do hudby, která skoro nebyla slyšet - a pád Anetky tomu všemu spíš dodal, než že by to bylo na škodu! To se Vám, Zdendo, stane ještě mockrát - a stává se to i na mistrovství republiky - a porota to vůbec nebere jako chybu! .-)) Celkově Lišáci i Bobři - dobrý! :-)

Přidat nový příspěvek