PŘÍPRAVA NA LIBEREC

  Za TÝDEN nás čeká největší soutěžní akce v celé sezoně - MS, ME WADF v Liberci. Poslední tréninky je tedy nutno jako každý rok trochu upravit, abychom na soutěž odjížděli co nejlépe připraveni... Každopádně - všechny tréninky, o kterých tady nepíšu - JSOU NORMÁLNĚ a BEZE ZMĚN, v tom pokaždé někdo plave a nepřijde pak i když trénink je... 
 
TRÉNINKY UŽ NA POSLEDNÍ TÝDEN - tedy v týdnu od 11. do 15. listopadu 2019
 
Vypsané jsou tedy jen ty tréninky, kde je nějaká úprava! Všechny choreo tréninky TÝMŮ jsou tyto 2 týdny nesmírně důležité, pokud nejste na smrtelné posteli - chceme vás na parketu! Děkujeme!! :-) :-)
 
PONDĚLÍ 11.11.  Trénink LA s Aničkou BUDE normálně, ale v druhém sále NEBUDE fyzička, ale trénink týmu SURVIVE 17:30 - 19:00 
 
ÚTERÝ 12.11. NEBUDE balet a průprava kluků - ale spojíme rovnou trénink children A1 a párové formace 15:30 - 17:45. Mladší páry Drahorád + Pácalová a Cimický + Nezbedová - nemají večerní trénink párové latiny a 18:00 - 19:00 se bude pilovat LATINSHOW a 19:00 - 20:00 STEPFORD! Prosíme, aby dorazili všichni, kdo tam mají tančit. 
 
STŘEDA 13.11. Vše normálně + 17:00 - 20:30 Zombie. Vemte si s sebou svoje kostýmy. U choreo týmovky mladších se bude pilovat hlavně na Liberec, holčičky Eliška a Sára, které do Liberce nejedou, na tr. případně nemusí (jejich tr. tedy bude jen 15:30 - 17:00)
 
ČTVRTEK 14.11. - 16:00 - 18:15 bude formace i pak tým a průpravy, ale během průpravy pokračují přípravy na Liberec, takže si vás budeme půjčovat od Oli podle potřeby - potřebujeme tedy, abyste i Jun A2 byl na průpravách celý... Armagedon nováčci opakujte z videa, ve ČT se dořeší kdo bude startovat (kdo umí) a kdo ne... 18:00 Prosíme všechny otrokyně - tedy i s Martinkou. 
B tým 16:00 - 17:00 - (stále malá účast)  - takže určitě pro oba ČT do Liberce - rozšiřujeme jako možnost přejíždět pod vedením Adi Bukačové sólové tance do Liberce, případně tematická sóla, dueta... Může přijít kdo chce... Po Liberci musíme tento trénink nějak změnit - chodí jen 2-3 holky...
 
PÁTEK 15.11. minikids normálně - soutěžní budou mít poslední generálku - projíděčka sólových tanců, duetů, týmků - přijďte všichni!, 15:30 - 17:00 trénink children - DĚTI, JEDOUCÍ DO LIBERCE MAJÍ VOLNO!, trénují jen ti, co do Liberce nejedou...  Liberečtí maximálně gymnastiku, aby se před soutěží rozeskákali, ale pak běžte domů)
 
.................................................................................................
 
A TRÉNINKY V TÝDNU PO TANEČNÍM MARATONU V LIBERCI. Vycházíme ze zkušenosti, že po intenzivní přípravě a náročném týdnu si budou potřebovat tanečníci odpočinout a dohnat učení ve škole - tréninky budou umenšeny dle následujícího rozpisu: 
 
 - bude doplněno -