Jednotlivci

Tanečnice TK CrossDance 2016 Tanečníci TK CrossDance 2016

A

    Andrlová Barbora

    Antošová Melisa

    Antošová Tereza

B

    Bělková Katarína

    Benešová Klára

    Berber Michaela

    Brožová Anna

    Brožová Karolína

    Bukačová Adéla

    Bulíčková Barbora

    Burdová Klaudie

  C

    Čechová Markéta

    Čepeláková Nikola

     Čepeláková Barbora

    Čížková Karolína

D

    Darebná Darina

    Dejmková Simona (konzerv. Duncan centrum)

    Dekiská Sára

    Dobiášová Eva

 E

G

    Greková Nikoleta

    Grumlová Simona

H

    Hannay Kateřina Ann

    Heroutová Ella

    Holubová Karolína

    Hoffmannová Markéta

    Honcová Kristýna

    Humlíčková Nela

CH

    Chloupková Natálie

    Chmelíčková Ema

I

J

     Jedlánková Markéta

    Jíchová Valérie

    Jirková Daniela

    Jiřičková Anita

K

    Karpíšková Tereza

    Klímová Luisa

    Krásná Andrea

    Krásná Denisa

    Krásná Nela

    Krátká Eliška

    Krtilová Tereza

    Krupičková Natálie

    Kubátová Eliška

    Kučerová Luciana (konzervatoř TCP Praha)

    Kvapilová Alžběta

L

    Lázňovská Lída

    Lodlová Amálie

M

    Martínková Veronika

    Matějková Valérie (konzervatoř TCP Praha)

    Melezínková Marika

    Michnevyč Aneta (konzervatoř TCP Praha)

    Miková Daniela

N

    Nemčoková Anna

    Neumannová Oldřiška (konzervatoř TCP Praha)

    Nespěchalová Natálie

    Nezbedová Michaela

    Nezbedová Lucie

     Nguyen Ngoc Ha (Mary)

    Nguyen Van Anh (Candy)

    Nováková Klára

    Novotná Ema

 O

    Olivová Viktorie

P

    Páslerová Andrea

    Pácalová Gabriela

    Pudilová Nela

R

    Rajtrová Amélie

    Romportlová Natálie

S

    Sedláčková Natálie

    Sedláčková Viktorie

    Semeráková Nikol

    Simonová Anežka

    Sněžíková Anežka

    Sochorová Natálie

    Soukupová Johana

    Spoustová Valentýna

    (Syřínková Adéla)

    Ščadej Viktorie

    Šedivá Nela

    Šellenbergová Adéla

    Šimíčková Natálie

    Šimíčková Nikola

    Špinková Vanessa

    Šrámková Barbora

    Šťastná Rosalie

    Štolbová Andrea

    Šturmová Natálie

T

    Teplá Nela

    Teplá Adriana

U

    Ulrichová Martina

V

    Větrovská Veronika

    Víšková Anna

    Víšková Kateřina

    Vlčková Kristýna

    Vokřálová Eliška

    Vorlíčková Martina

Z

    Závorková Adéla

    Zímová Zuzana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A

B

     Bradáč Daniel

    Broža Jan

C

    Cimický Ondra

D

    Ditrich Lukáš

    Drahorád Jakub

    Dudek Daniel

    Dudek Jan

E

F

G

H

CH

I

J

    Joukl Robert

K

    Kahovec Šimon

    Kubeš Jaroslav

L

    Lázňovský Lukáš

M

N

    Navrátil Jakub

O

P

   Poštolka Daniel

    Provazník Michal

R

    Ryba Matěj

S

    Simon Damián

    Scholze David

    Scholze Tomáš

    Špringl Filip

    Švanda Filip

T

U

    Ulrich Vít

V

    Volný Jakub

Z

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jednotlivci

NATÁLIE ROMPORTLOVÁ

Natálie Romportlová (2002)   - párový tanec LA, ST - nejvyšší dosažená třída JUN I C lat - párové formace - dívčí týmy (karibský styl, synchro dance) - sólové tance (LA, karibik, synchro)
>

ADÉLA BUKAČOVÁ

Adéla Bukačová (2001) - nejvyšší dosažená třída v LA tancích JUN I C - dívčí týmy (karibský styl), párové formace - sólové tance (LA, i karibik)  
>

ALŽBĚTA KVAPILOVÁ

Alžběta Kvapilová (2005) - dívčí týmy (karibský, LA styl, art) - sólové tance (LA, i karibik, art) - párové formace
>

LUISA KLÍMOVÁ

Luisa Klímová (2006) - dívčí týmy (karibský styl) - sóla a dueta v karibském stylu - párový tanec a párové formace  
>

ADÉLA SYŘÍNKOVÁ

Adéla Syřínková (2004)   - dívčí týmy (karibský i LA styl) - sólové tance (LA, karibik, art)  
>

Tanečníci

JAKUB NAVRÁTIL

Jakub Navrátil (2001)   - párový tanec LA, ST (nejvyšší dosažená třída Jun I C lat) - párové formace - synchro (tým, duo)
>

DAVID SCHOLZE

David Scholze (2002)   - párové tance LA - párové formace
>

FILIP ŠVANDA

Filip Švanda (2009) - týmový i sólový tanec (karibský styl)  
>

JAN DUDEK

Jan Dudek párový tanec (formace)  
>