Diskusní téma: Vzkazy

Zpozdeni

Dobry den, dnes rano jdu se Zuzko do nemocnice na rtg. Pokud bude vse ok, na trenink samozrejme prijde. Omlouvam ale, ze prijde pozde. Ma do 13:30 a pak obed a pak pujde na 4zs. Pokud neprijde, omlouvam z treninku, něco je na rtg, ale ja se na internet dostanu az vecer. Dekuji Vavruskova

Omluvenka

Dobrý den, omlouvám Nikču z dnešního tréninku. Děti měly se školou na atleťáku sportovní den a je vyřízená :-). Děkuji

Omluvenka

Dobrý den, omlouvám Klausi, dnes přijde na trénink později, má v ZUS nauku. Děkuji Katka

Omluvenka

Dobrý den, omlouvám Terezu z dnešního treninku, jsme mimo Kolín. Děkuji Madlikova

Omluvenka

Dobrý den,omlouvám opožděně holky,že dnes nemohly dorazit na trénink,Terka byla na exkurzi a Venďa musela jet domů učit se na zítřejší náročnou písemku z chemie.
Děkuji J.Krtilová

Omluvenka

Dobrý večer,omlouvám Nelču ze čtvrtečního tréninku 20.9. Jedeme do Prahy na ortodoncii a většinou je to tam na celý den.Pokud by jsme se vrátili včas tak určitě dorazí.
Děkuji Krásná Zdeňka

Omluvenka

Dobrý den, Zuzka dnes nebyla ve škole, byly jsme u lékaře, proto prosím o omluvení z dnešního tréninku. Omlouvám se, ale dříve to nestíhám omluvit. V pá jdeme ráno na rtg do nemocnice, tak zatím nevím, zda bude moci už na trénink. Děkuji Vavrušková

Omluvenka 19. 9. 2018

Omlouvám Terku z dnešního tréninku, středu dnes organizačně nedáváme. Děkuji za pochopení. Gábina

Omluvenka

Dobrý den,omlouvám Terku z dnešního tréninku.Děkuji Petříček

Omluvenka

Dobrý den,
Adélka dnes nepřijde na trénink. Mám auto v servisu a nemám ji odpoledne jak dovézt ani přivézt. Nicméně dnes jsou se školou celý den na atleťáku v Borkách, takže sportovní vyžití jí chybět nebude.
Děkuji
L. Šellenbergová

Přidat nový příspěvek