Sponzoři

1b Kopos Kolín a.s.

KOPOS KOLÍN a.s. vyrábí elektroinstalační úložný materiál z plastů i kovu. Sortiment více než 5000 druhů výrobků splňuje světové parametry kvality podle mezinárodních standardů. 13 dceřiných společností v Evropě, Asii, Africe a v Jižní Americe zabezpečuje prodej výrobků ve světě. www.kopos.cz

>

1c STAL - Jan Červinka

Jan Červinka   
Stal - Kolín J.a P. Červinka spol.s r.o.
Havlíčkova 261, 28002 Kolín IV.
Ičo 44678029 Dič CZ44678029
tel: 602 590 433 , 321 715 884
fax: 321 715 885 e-mail: info@stal.cz
https://www.stal.cz
>

2. PP PARTNERS

PP Partners je moderní agentura střední velikosti nabízející služby v oblasti PR a media relations, která se může prokázat dlouhodobě kvalitní prací a vynikajícími výsledky.

 

Na trhu působíme již od roku 2007. Od té doby jsme pomohli desítkám českých i zahraničních klientů k růstu a k efektivní komunikaci B2B, s médii a veřejností.

 

Managing directorem společnosti a klíčovým konzultantem je Andrej Čírtek, který v minulosti působil jako tiskový mluvčí a ředitel komunikace Ministerstva obrany ČR.

 

Tým zkušených konzultantů pod jeho vedením pracuje pro významné české a zahraniční klienty z průmyslu, energetiky, diplomacie, financí, obchodu, služeb, potravinářství, telekomunikací a dalších odvětví.

 

Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a loajalitě ke klientovi.

 

Neustále se vzděláváme v nových trendech PR a komunikace.

>

3. Vodos Kolín

- významný dodavatel pitné vody v regionu okresu Kolín

- zajišťujeme odvádění a čištění odpadních vod

- společnost nabízející širokou paletu služeb

- součást koncernu ENERGIE AG Oberösterreich

www.vodoskolin.cz

>

AVE Kolín

AVE Kolín s.r.o., do 30.6.2008 AVE CZ Kolín s.r.o., je jedním z předních poskytovatelů komunálních služeb ve městě a celém okrese Kolín. Původní název Technické služby města Kolína byl změněn 17.4.2008 po vstupu strategického partnera společnosti AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.  www.ave-kolin.cz

>

FRIMA VITALES

VITALES, s.r.o.

Nová 184

281 25 Konárovice

IČO: 27125793

DIČ: CZ27125793

>

H. RENARDS s.r.o.

  Komplexní služby zaměřené zejména na dotační poradenství, dotační projektování, dotační management a veškeré ostatní služby související s problematikou dotací a jejich získáváním. www.renards.cz

>

KRBY KAMNA TURYNA

Stavíme a renovujeme krby, čímž tvoříme ze čtyř stěn teplý domov. Zastupujeme více než 30 prověřených značek z celého světa a umíme vyhovět téměř každému ať už z hlediska ceny, designu či funkčnosti. Nabízíme také velké množství krbových kamen. Navštivte nás v prodejně či na webu.

www.krby-turyna.cz
>

PETER JAROŠ

PETR JAROŠ – IČO 69641790

Kamionová přeprava sypkých materiálů

Autoservis – Pneuservis

adresa: Františka Voláka 1125, 28911 Pečky

tel.: 777 017 051

 

 

>

STACHEMA

Společnost STACHEMA  - jeden z předních výrobců a dodavatelů kompletního sortimentu stavební chemie, materiálů pro povrchové úpravy fasád, chemických přípravků a speciálních hmot.

>

Villa Romatica

Uprostřed Středolabské tabule, necelých 60 kilometrů od Prahy se v klidném prostředí vilové čtvrti města Kolína nachází hotel Villa Romantica, ideální místo pro spojení činností pracovního, odpočinkového i společenského rázu. www.villaromantica.cz

>

Z. Hledáme další sponzory a zájemce o dlohodobou spolupráci!

Sponzorům nabízíme:

- uvedení na stránkách skupiny (s odkazem na www stránky firmy)
- uvedení na propagačních materiálech skup. (letáky, plakáty, výroční
zprávy)
- instalace dodaných propag. materiálů firmy na akcích pořádaných TS
- dále nabízíme dětské modely a modelky pro vaše módní šou

>