1x ZLATO, 3x STŘÍBRO, 2x BRONZ ME, MS Graz

2. - 3. 10. - CrossDance na ME a MS v rakouském GRAZU

VÝSLEDKY SOUTĚŽE: www.reg-sw.com/ido/graz14/

NOVINOVÝ ČLÁNEK V KOLÍNSKÉM PRESU

POZDRAV Z RADNICE: Zdravím celý team CrossDance z kolínské radnice. Se zaujetím jsem si přečetla, jak skvěle pokračují Vaše úspěchy, ale hlavně kde všude reprezentujete Českou republiku a především Kolín.  Jste vážně úspěšný taneční klub a my vám všem přejeme další a další takto skvělé výsledky.   J. Holubová

1x ZLATO, 3x STŘÍBRO, 2x BRONZ
juniorský tým Afrika - mistryně Evropy
Juniorský tým "Afrika" se v konkurenci 11 kvalitních týmů stal MISTREM EVROPY
Luciana Kučerová a Bára Kamenická se v children kategorii latinoshow duet staly s choreografií "Meluzíny" I. VÍCEMISTRYNĚMI SVĚTA.
Children minitým "Malé rockerky" se staly I. VÍCEMISTRYNĚMI SVĚTA...
Oldřiška Neumannová se se svým sólem "Trosečnice" stala I. VÍCEMISTRYNÍ EVROPY v juniorské kategorii latinoshow, ve které startovalo 26 sólistek.
Betynka Kvapilová se v children kategorii s choroegrafií "Kuchařinka" stala
II. VÍCEMISTRYNÍ SVĚTA. V kategorii startovalo 21 sólistek...
Oldřiška Neumannová + Adéla Bukačová obsadily 3. místo v juniorské kategroii světového poháru salsa shine duetů.
MS - latinoshow small group children "U nás na tréninku" (na hranici kategorie MINIKIDS) - 5. místo
MS - latinoshow sólo children:
Luciana Kučerová - 7. místo
Marika Melezínková, Aneta Michenvyč, Johana Soukupová, Adéla Syřínková - 11. místo
Karolína Brožová - 17. místo
MS - latinoshow duo children:
Alžběta Kvapilová + Luisa Klímová - "V pyramidě" - 5. místo
ME - latinoshow sólo junior:
Adéla Bukačová  - 5. místo
Natálie Romportlová, Simona Dejmková - 9. místo
Viktorie Pabišková, Bára Kvapilová - 12. místo
Denisa Hulová - 17. místo
ME - latinoshow duo junior:
Adéla  Bukačová + Oldřiška Neumannová - 5. místo
Martina Ulrichová + Martina Kamenická, Natálie Romportlová + Viki Pabišková - 8. místo
SP - salsa shine sólo children:
Luciana Kučerová - 6. místo
Luisa Klímová - 8. místo
Alžběta Kvapilová - 8. místo
Johanka Soupuková - 13. místo
Marika Melezínková - 17. místo
Karolína Brožová, Aneta Michnevyč - 19. místo
Bára Kamenická - 26. místo
SP - salsa shine junior / 43:
Bára Kvapilová - 9. místo
Oldřiška Neumannová - 13. místo
Martina Kamenická - 21. místo
Alžběta Smrčková - 24. místo
Viki Pabišková - 24. místo
Martina Ulrichová, Denisa Hulová, Simona Dejmková - 30. místo
Natálka Romportlová, Adéla Bukačová - 30. místo
Lucie Červinková - 41. místo
SP - salsa shine duo junior:
Martina Ulrichová + Lucie Červinková - 8. místo