68 medailí z národního šampionátu WADF v Jablonci

CrossDance na šampionátu WADF


O víkendu 30.5. - 1.6. proběhl ve sportovní hale v Jablonci nad Nisou národní šampionát WADF. CrossDance tam měl nespočet soutěžních jednotek (někde jsme zaslechli, že kolem 300) a sesbíral mnoho medailí. CrossDance získal 68 medailových umístění. Děkujeme tanečníků za reprezentaci, za pár dní nás čeká soutěžní opáčko v České Lípě...

 

 68 medailí z Jablonce

foto:J. Potůček

 

Celkově nejúspěšnější tanečnicí se stala teprve osmiletá Luciana Kučerová, která startovala ve 13 disicplínách a ve 12 z nich získala medaili. V dětské kategorii o sobě dala vědět také Viki Pabišková (8 medailí) a Naty Romportlová (7 medailí). V juniorské kategorii se nejvíce dařilo Aničce Nemčokové a Oli Neumannové (7 medailí) a také Dominice Kozákové a Báře Kvapilové (obě 6 medailí). V těsném závěsu za nimi byla také Bětka Smrčková (5 medailí) Všem moc gratulujeme...

                                                                    

 

 

Luciana Kučerová - 4x ZLATO, 4X STŘÍBRO, 4X BRONZ

Naty Romportlová - 3x ZLATO, 1x STŘÍBRO, 3X BRONZ

Viki Pabišková - 2x ZLATO, 3X STŘÍBRO, 3X BRONZ

 

Anička Nemčoková - 5x ZLATO, 1 X STŘÍBRO, 1X BRONZ

Dominika Kozáková - 5X ZLATO, 1X BRONZ

Oli Neumannová - 4x ZLATO, 2X STŘÍBRO, 1X BRONZ

Bára Kvapilová - 3x ZLATO, 3X STŘÍBRO

Bětka Smrčková - 2x ZLATO, 1 X STŘÍBRO, 2 x BRONZ

                                          

                                                                                                                       

 

 

VÝSLEDKY NAŠICH TANEČNIC V MINIKIDS KATEGORII:

choroegrafie "U nás na tréninku" - 1. místo / 1

choreografie "Panenky" - 2. místo / 2

- soutěže týmů minikids byly ale málo obsazené, spíš šlo o takové vystoupení před diváky a možnost se otrkat :-)

Medailová umístění v sólových disicplínách získaly: Natálka Šturmová (3. místo - karibské show sólo), Adélka Drázdová (3. místo bachata sólo), Deniska Krásná (3. místo merenge sólo) a Nela Pudilová (3. místo salsa shine)

 

 

 

VÝSLEDKY NAŠICH TANEČNIC V CHILDREN KATEGORII:

choreografie "Rocková kapela" - 1. místo

choroegrafie "Ptáci pralesní" - 2. místo / 3

 

Medailová umístění:

sólo samba - 1. m Naty Romporltová, 2. m Viki Pabišková, 3. m Luciana Kučerová / 8

sólo chacha - 1. m Naty Romportlová, 2.m Luciana Kučerová, 3. m Viki Pabišková / 14

sólo rumba - 1. m Luciana Kučerová, 2. m Viki Pabišková, 3. m Betynka Kvapilová /13

sólo jive - 1.m Viki Pabišková, 2.m Luciana Kučerová, 3. místo Naty Romportlová / 17

sólo salsa - 1. m Luciana Kučerová, 2. m Valerie Matějková / 38

sólo bachata - 2. m Viki Pabišková, 3. m Lucka Červinková / 37

sólo merenge - 3. m Luciana Kučerová /31

sólo caribeean show - 2. m Luciana Kučerová "Háďě", 3. m Oldřiška Neumannová "Trosečnice" / 21

sólo scenic dance show - 3. m Naty Romportlová "Vzpomínky"

sólo dance show all style - 1. m Oldřiška Nuemannová "Sen", 2. m Luciana Kučerová "Vichřice", 3. m Viki Pabišková "Smutná dívka"

sólo dance show LA styl - 3. m Luciana Kučerová "Mořská siréna"

duo caribbean show - 1. m L. Kučerová + B. Kamenická "Meluzíny", 2.m A. Syřínková + A. Křížová "Cestománie, 3.m N. Romportlová + V. Pabišková "Anděl a Ďábel

duo dance show LA style  - 1. m S. Bělka + O. Neumannová "Piráti z Karibiku", 2. m V. Ulrich + N. Romportlová "Zorro"

 

VÝSLEDKY NAŠICH TANEČNIC V JUNIORSKÉ KATEGORII:

chorelgrafie "Afrika" - 1. místo / 3

choreografie "Cabaret show" - 1. místo / 2

choroegrafie "Formule" - 3. místo / 4

 

Medailová umístění:

sólo samba - 1. m Alžběta Smrčková, 2. m Bára Kvapilová, 3. m Dominika Kozáková

sólo chacha - 1. m Anička Nemčoková, 2. m Bára Kvapilová, 3. m Simona Dejmková

sólo rumba - 1. m Bára Kvapilová, 2. m Simona Dejmková, 3. m Alžběta Smrčková

sólo paso doble - 1. m Dominika Kozáková, 2. m Oldřiška Neumannová, 3. m Anička Nemčoková

sólo jive - 1. m Bára Kvapilová, 3. m Alžběta Smrčková

sólo caribbean show - 2. m Bára Kvapilová "Ledová královna", 3. m Adéla Bukačová "Lesní divoška"

sólo salsa shine - 1. m Dominika Kozáková, 2. m Anička Nemčoková

sólo bachata - 2. m Alžběta Smrčková

sólo merenge - 1. m Simona Dejmková, 2. m Anička Nemčoková

duo LA style - 1. m Dominika Kozáková + Anička Nemčoková

duo caribbean show - 1. m Oli Neumannová + Adéla Bukačová, 2. m Denisa Hulová + Sophie Machová, 3. m Martina Ulrichová + M. Kamenická

duo salsa shine - 1. m Dominika Kozáková + Anna Nemčoková, 2. m Adéla Bukačová + Oli Neumannová, 3. m L. Červinková + M. Ulrichová