92 medailí z MČR WDC Liberec

Z třídenního tanečního maratonu na národním šampionátu WDC v Liberci si kolínští tanenčíci přivezli neuvěřitelných 92 medailí. Tedy přesněji řečeno, 92 medailových umístění, na medaile by to bylo kolem 249 :-)

 

Za klub startovaly týmy minikids, children i juniors. Všechny věkové kategorie také startovaly ve svých sólech, duetech a párových soutěžích. Nově bylo možno na WDC šampionátu soutěžo také v LA tancích a to jak párových, tak také sólově. Některé z našich tanečnic startovaly v mnoha disicplínách, rekordní byl počet 22 disicplín, které měly na kontě tyto slečny: Oli Neumannová, Naty Romportlová. 21 x startovala Viki Pabišková, 20 x  Adéla Bukačová a 18 x Anička Nemčoková. Protože šlo o OPEN šampionát, účastnila se ho kromě českých týmů také cca 90 členná ruská výprava. I zde jsme měli disicplíny, kde soupeři nebyli, ale mnohme víc jich bylo obsazených třeba i 20 soupeři...  Vše hodnotila a ostřížím zrakem pozorovala mezinárodní porota ve složení:

 

Mezinárodní porota: supervizor - Nils Håkan Carlzon - SWE
předseda poroty: Guido de Smet - BE
Ing. Bohumil Černý - CZ, Sergey Ivanov - RS, Stuart Saunders - Skotsko, Edilio Pagano - IT, Irina Schmalko -RS, Jindřich Hess sen. - CZ, Jaroslav Kuneš - CZ, Per Hammarlund - DNK, Stanislav Zika - CZ, Lenka Kratochvílová - CZ

 

Šampionát nás stál hodně fyzických sil, ale myslím, že jste si ho užili. Jsme také rádi, že na všech soutěžích podobného typu navazujete přátelství s tanečníky z jiných klubů (nebo i zemí), rádi bychom na vaše kamarádství naváźali nějakými společnými akcemi - soustředění zahr. výjezdy apod. :-)

 

STATISTIKA MEDAILÍ:

Počet medailí týmů a formací: 8 x zlato, 3 x stříbro, 2 x bronz

Počet medailí párů a duetů: 14 x zlato, 16 x stříbro, 14 x bronz

Počet medailí sólistů: 15 x zlato, 12 x stříbro, 8 x bronz

 

 

TÝMY A FORMACE:

1. místo - show caribbean formace - V PRALESE / minikids

1. místo - special couple formace - SHAKE SEŇORA / children

1. místo - show free style minitým - BARBIE / minikids

1. místo - show free style minitým - DRAGONS / children

1. místo - special minitým BOOM / children

1. místo - synchro minitým - ANGRY BIRDS / children

1. místo - show caribbean styl minitým - PAPARAZZI / children

1. místo - show caribbean styl minitým - ROCKOVÁ KAPELA / juniors

2. místo - show caribbean styl minitým - DIVOČINA / minikids v children kat.

2. místo - special minitým - DANCE FRY / children

2. místo - show caribbean styl minitým ROCKOVÁ KAPELA / juniors

3. místo - show caribbean styl minitým - ČARODĚJKY / children

3. místo - show caribbean styl minitým - KORZÁRKY / juniors

 

LATINSKO - AMERICKÉ TANCE DĚTI:

  SAMBA CHACHA RUMBA JIVE POLKA

Páral

Krausová

1. - 1. - 1.

Ulrich

Neumannová

2. 3. 3. 1. 2.

Cyrani

Romportlová

4. 4. 4. - 6.

Voňavka

Pabišková

3. 6. 6. 4. 5.

Ditrich

Kučerová

- 7. 5. - 4.

 

LATINSKO - AMERICKÉ TANCE JUNIOŘI

  SAMBA CHACHA RUMBA JIVE POLKA

Bělka

Bukačová

5. 8. 4. 4. 1.

Mandlík

Kvapilová

4. 4. 2. 9. _

Kučera

Dejmková

6. 6. 5. 7. _

Šimůnek

Kamenická

7. 7. 7. 8. 3.

Beneš

Ulrichová

8. 9. 8. 11. _

Jareš

Nemčoková

3. 2. 1. 2. _

Páral

Krausová

      3.  

 

LATINSKO - AMERICKÉ TANCE MLÁDEŽ

  SAMBA CHACHA RUMBA JIVE

Piskač

Krausová

4. 4. 5. 5.

 

STANDARDNÍ TANCE

  WALTZ TANGO VALČÍK QUCKSTEP

Páral

Krausová (child.)

1. 1. 2. 1.

Jareš

Nemčoková (jun.)

3. 2. 2. 2.

Piskač

Krausová (ml.)

3. 3. 2. 3.

 

 

SHOW CARIBBEAN SÓLA:

1. místo - KOUZELNICE - Betynka Kvapilová / minikids

3. místo - ŠPANĚLSKÁ SEŇORITA - Kristýnka Honcová / minikids

4. místo - MALÁ DOKROTKA - Markétka Jedlánková / minikids

 

1. místo - OHNIVÁ DÍVKA - Oldřiška Neumannová / children

7. - 8. místo - AFRIČANKA - Natálka Romportlová / children

9. místo - CARMEN - Barunka Kamenická / minikids v children kat.

10. místo - HALOWENSKÁ NOC - Lučiana Kučerová / minikids v children kat.

11. místo - MALÉ KOTĚ - Karolína Brožová / minikids v child. kat.

12. místo - MOŘSKÁ PANNA - Any Křížová / minikids v child. kat.

14. místo - SUPERSTAR - Sandra Kronusová / children

16. místo - TENISTKA - Adélka Syřínková / children

17. místo - NEVĚSTA NA ÚTĚKU - Viki Pabišková / children

18. místo - PIRÁTKA Z KARIBIKU - Rozálka Rácová / minikids v child. kat.

21. místo - PIPPI DLOUHÁ PUNČOCHA - Kačka Kubínová / minikids v child. kat.

22. místo - UKLÍZEČKA - Kačka Pavlíčková / children

 

1. místo - PIRÁT Z KARIBIKU - Petr Voňavka / children male

 

2. místo - SPIDER GIRL - Dominika Kozáková / junior

3. místo - HRAVÉ KOTĚ - Adéla Bukačová / juniors

6. místo - KOVBOJKA - Bára Kvapilová

7. místo - BĚŽECKÝ ZÁVOD - Denisa Hulová / juniors

nevím  místo - KARNEVAL MASEK - Anna Nemčoková / juniors

 

SÓLA V KARIBSKÝCH TANCÍCH:

  SALSA BACHATA MERENGUE

CHILDREN

     
Oldřiška Neumannová 1. 1. 1.
Natálka Romportlová 6. 3. 2.
Luciana Kučerová 7. 2. 4.
Betynka Kvapilová 18. 1. mini -
Sophie Machová 2. - -
Lucie Červinková 12. 5. 12.
Martina Ulrichová 10. 6. -
Marika Melezínková 17. 18. 8.
Rozálka Rácová 9. 13. -
Viktorka Pabišková 14. 15. 6.
Barunka Kamenická 21. 11. -
Johanka Soukupová 20. - -
Adélka Syřínková 15. - 13.
 
JUNIORS      
Anna Nemčoková 5. 1. 2.
Dominika Kozáková 3. 5. 5.
Adéla Bukačová 15. 6. 4.
Bára Kvapilová 6. 13. 10.
Simona Dejmková 17. 9. 6.
Alžběta Smrčková SF ?? - 14.
Denisa Hulová 24. 16. -
Nella Čmejrková SF? - -
Tereza Bukačová SF? - -
Nikola Řeháková SF? - -
Adéla Plašilová SF? - -
Kateřina Řeháková 18. - -
 
KLUCI      
Ondra Kučera 2. - -
Pavel Mandlík 3. - -
Standa Bělka 4. - -

 

SÓLA V LATINSKO - AMERICKÝCH TANCÍCH:

  SAMBA CHACHA RUMBA JIVE
Oli Neumannová 1. 1. 1. 1.
Sophie Machová 4. 3. 7. 2.
Naty Romportlová 2. 5. 7. 6.
Lucka Červinková 5. 4. 6. 7.
Viki Pabišková 6. ? 10. 9.
 
Dominika Kozáková 2. 1. 1. 8.
Anna Nemčoková 4. 2. 5. 4.
Adéla Bukačová 5. 3. 4. 2.
Alžběta Smrčková 6. 7. 6. -
Bára Kvapilová - 6. - 5.
Simona Dejmková - 5. - 9.

 

 

SHOW CARIBBEAN DUETA:

2. místo - MALÍ TYGŘI - Adélka Syřínková + Hanka Krulišová / children

3. místo - NEPOŘÁDNICE - Oli Neumannová + Naty Romporltová /children

4. místo - VODNICE - Lučiána Kučerová + Barunka Kamenická / mini v child. kat.

5. místo - KYTIČKY - Any Křížová + Kačka Kubínová / mini v child. kat.

 

1. místo - UKLÍZEČKY - Dominika Kozáková + Bára Kvapilová / juniors

4. místo - JESKYNNÍ ŽENY - Bára Krčíková + Tereza Bukačová / juniors

5. místo - PIRÁTKY Z KARIBIKU - Denisa Sýkorová + Nicola Řeháková / juniors

6. místo - GANGSTERS - Nella Čmejrková + Adéla Plašilová / juniors

8. místo - CHIPMUNKOVÉ - Ondra Kučera + Standa Bělka / juniors

 

 

SALSA SHINE DUETA:

1. místo - Oli Neumannová + Naty Romporltová / children

2. místo - Anna Nemčoková + Dominika Kozáková / juniors

4. místo - Luciana Kučerová + Viki Pabišková / children

5. místo - Martina Ulrichová + Denisa Hulová / juniors

 

PÁROVÉ SOUTĚŽE V KARIBSKÝCH TANCÍCH:

  SALSA COUPLE BACHATA COUPLE

Ulrich

Neumannová

1. 1.

Cyrani

Romportlová

2. 4.

Voňavka

Pabišková

4. 2.

Ditrich

Kučerová

2. 3.

 

JUNIORS:

   

Bělka

Bukačová

3. 1.

Kučera

Dejmková

2. 2.

Mandlík

Kvapilová

1. -

Beneš

Ulrichová

5. 5.

 

Pokud jste někde našli chybu, ozvěte se, nemáme zatím žádné výsledkovky, píšeme po paměti :-)