BASKET

12.10.2009 18:25

Vypíši vám rozpis utkání kolínských basketbalistů - zápasy jsou vždy v sobotu od 17:45. Můžete si zapisovat vystoupení, která byste dali... :-) Vystupovat můžeme vždy ve dvou malých přestávkách (1. a 3. pauza cca 1, 30 min) a v poločase - maximálně 4,5 minut

Určitě by bylo dobré vyzkoušet před publikem různá připravovaná čísla na latinotéku, ukázky, show apod. Pište sem, nebo se domluvte přímo s Naďou - hudba musí být dodána do Haly Spojů vždy do 16:00. Vy i rodičové smíte na všechny zápasy  ( i na ty, na kterých nikdo od nás nevystupuje) zdarma - odkažte se na pana Sodomu - a že jste z CrossDance... :-)

Nic nepíšete, takže začnu navrhovat já - pan Sodoma už by chtěl znát naše možnosti, aby mohl povolat další vystupující :-) Takže se mi rychle ozvěte se změnami!