CrossDance - mistři ČR v plesových předtančení dětí i juniorů

CrossDance MISTŘI ČR v párových formacích dětí i juniorů


V sobotu 24. května se v České Lípě uskutečnilo MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY v plesových předtančeních dětí a juniorů, které pořádal SUT (Svaz učitelů tance) pod názvem Festival Tanečního Mládí.

CrossDance na MČR postoupil jak s dětskou, tak i juniorskou formací. (Regionální kolo se uskutečnilo před pár týdny v Hlinsku, obě naše formace postupovaly z 1. místa)

 

ČLÁNEK V NOVINÁCH

 

foto: Carnival

Na MČR se v dětské kategorii utkalo 7 týmů a tančilo se rovnou finále, v juniorské kategorii startovalo 14 týmů, které mezi sebou bojovaly o postup do sedmičlenného finále. Juniorské finále bylo nabité, soupeři silní a většinou také o dost starší. V naší juniorské formaci tančí vlastně 6 tanečníků, kteří věkem spadají ještě do dětské kategorie...

 

PLESOVÁ PŘEDTANEČNÍ - dětská věková kategorie
Umístění hodnocení Součet
Finále
1. Tchu Tcha Tcha & Naděžda Eretová 1111111 1.0
2. Modrá je dobrá & Denisa a Marian Šulcovi 6226236 2.0
3. Skittles & Michaela Gebertová 3642344 3.0
4. Fialky & Denisa a Marian Šulcovi 4355423 4.0
5. Když radosti není dosti & Tereza Bufková 5433755 5.0
6. Vypečená polka & Mgr. Jana Matějková 2564562 6.0
7. Valčík pro maminku & Jana Stehlíková 7777677 7.0

 

V dětské formaci Tchu Tcha Tcha tančili:

Filip Špringl + Viki Pabišková

Luky Ditrich + Luciana Kučerová

Petr Voňavka + Valča Matějková

Matěj Ryba + Adéla Syřínková

David Scholze + Bety Kvapilová

Roman Král + Tereza Pluhařová

Petr Pokorný + Andrea Štolbová

Jakub Brdíčko + Johanka Soukupová

 

 

Foto: tchu Tcha Tcha:








PLESOVÁ PŘEDTANČENÍ juniorská věková kategorie
Umístění   Klub (stát)
Finále
1. Carnival & Vladimír Vidner TK CrossDance Kolín
2. Romance & Ondřej Bouška, Markéta Josková TKG Hlinsko
3. Módní Show & Michaela Gebertová STK Gebert Ústí nad Labem
4. Uptown Girls & Linda Nováková TK Besta Chrudim
5. Šelmy & Mgr. Ilona Šulcová TaPŠ ILMA Turnov
6. Už mě nerozpláčeš & Mgr. Jana Matějková FLASH Krnov
7. Zlaté dukáty & Denisa a Marian Šulcovi TaPŠ ILMA Turnov
Semifinále
8. Cesta & Jaroslava a Jiří Havlovi TŠ Bohemia Chrast
9. Lolipolka & Dana Mědílková KST Aleše a Dany Mědílkových Zlín
10. Boom Bang & Dana Mědílková KST Aleše a Dany Mědílkových Zlín
11. Panský kočí & Tereza Bufková TK Vavruška Praha
12. Noc na Karlštejně & Pavlína Morávková TŠ StandardKlub Praha
13.-14. Space Dancers & Blanka Potměšilová a Michaela Srbová TS For Dance Poříčany
13.-14. Gejša & kolektiv TK Rytmus Roudnice n.L.

V juniorské formaci Carnival tančili:

Lukáš Hubst + Adéla Bukačová

Standa Bělka + Oli Neumannová

Pavel Mandlík + Bára Kvapilová

Kuba Navrátil + Lucka Červinková

Adam Beneš + Martina Ulrichová

Filip Šimůnek + Martina Kamenická

Vítek Ulrich + Natálka Romportlová