CrossDanceShow a vánoční besídka :-)

25.12.2011 18:07

Předvánoční čas byl pro nás i pro naše tanečníky dost hektický, dovolte mi ještě pár slov k posledním předvánočním akcím klubu. CrossDanceShow v Kolíně byla i díky podpoře skvělého nasvícení a plného sálu diváků zážitkem nejen pro diváky a tanečníky, ale i pro nás. Děti ze sebe většinou vydaly maximum a zvládly všechny svoje výstupy, převleky i vše další spojené s náročnou skoro tříhodinovou show. Děkujeme za pomoc mamce Janě, která hlídala v zákulisí i všem dalším mamkám kadeřnicím a kosmetičkám malých tanečnic. Moc děkujeme také panu Kučerovi za housky, které byly úplně úžasné. Stejně tak opět městu za příspěvek mimo jiné na vody a čokolády pro děti. Také moc děkujeme za pomoc při převážení kulis a rekvizit. Jediné, co kalilo bezvadný den v divadle bylo chování některých juniorů - kterým připomínáme, že pokud by se v budoucnosti mělo opakovat, budou jednoduše vyloučeni z klubu. Z divadla budou opět fotografie (připomínám, že ty z MS jsou stále v Tančírně) a také video. (Jako bonus k němu prý bude i Latinotéka loňská). Tak se moc těšíme.

 

Děkujeme rodičům i dětem za vánoční dárky, které nás moc potěšily - pro ty, kdo neví, dostal Vláďa s Naďou krásný zlatý pohár, který velikostí konkuruje i těm z MČR:-), zájezd do termálů v Maďarsku, takže dobrá zpráva pro všechny lyžaře - během jarních prázdnin nebudou žádná soustředění, můžete v klidu vyrazit na hory. :-) A také ještě krásnou fotoknihu "Cesta za titulem", kterou si budete moct prohlédnout v nové Tančírně. Děkujeme...

 

A kdo nebyl na VÁNOČNÍ BESÍDCE, byl ochuzen o úchvatný zážitek "mamadance" - latinoshow formace mamek většinou dětské formace. Doufáme, že tento nevšední sportovní a taneční výkon uvidíme i na příští CrossDanceShow v divadle... Mladší tanečníci by si mohli vzít z našeho dorosteneckého týmu příklad - např. hvězdu měly všechny tanečnice jako jedna! :-))

 

Děkujeme za krásný rok s Vámi, Naďa a Vláďa

Diskusní téma: CrossDanceShow a vánoční besídka :-)

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek