CrossDanceShow a GENERÁLKA

CrossDanceShow - program - podívejte se, prostudujte, pokud byste měli 2 čísla hned za sebou, ozvěte se - pokud máte mezi výstupy 1 číslo - je to OK, musíte stihnout :-)

PROGRAM CROSSDANCESHOW VE WORDU

DĚKOVAČKA 

 

ZKOUŠKA V DIVADLE  sobota 06.10.

09:00 - minikids DAVOVKA, minikids ŠAŠCI, children PTÁCI PRALESNÍ, PŘÍPRAVKA JIVE + SALSA,

10:00 - Kuchařinka, Anděl a Ďábel, Piráti z Karibiku + vždy všichni, kdo v tom čísle vystupují

- pokud už budete mít odzkoušena všechna svoje čísla, máte volno, u minikids výrazně doporučujeme odchod domů (pro jejich i náš klid)

- minikids rodiče mohou být na zkoušce přítomni, jinak je zkouška NEVEŘEJNÁ (vyjma domluvených mamek, které mají večer "službu" v zákulisí)

10:15 - VŠICHNI OSTATNÍ - GENERÁLKA DLE PROGRAMU - V KOSTÝMECH A S REKVIZITAMI

cca 16:00 nácvik DĚKOVAČKY (minikids jen pokud chtějí)

17:30 - nejpozději přechod do šaten a příprava na večerní program (šatny budou označeny, je nás mnoho, je třeba být tolerantní).

PŘED ZAHÁJENÍM VEČERNÍHO PROGRAMU JE PRŮCHOD MEZI ZÁKULISÍM A DIVADLEM ZAKÁZÁN - rodiče musí vejít do divadla hlavním vchodem. Děkujeme za pochopení a za to, že to letos určitě dokážeme a že předejdeme zbytečným malichernostem ... :-)

Až odvystupují minikids - můžete se s nimi dohodnout, aby za Vámi přišli do sálu - nebo si je vyzvedněte v šatnách. Vše ale musí probíhat potichu, abyste nenarušili další program. Přechody prosím jen během potlesku. Některá čísla využívají i uličky u diváků... Children a starší zůstávají v šatnách až do konce...

Převleky - děti musí vědět, který kostým mají mít první a který následuje - označte jim ramínka, sáčky atd. - vystupuje přes 100 dětí, musí fungovat samostatně! Tanečníci, kteří toho mají více, si musí vše dopředu připravit - nejen kostýmy, ale i rekvizity a kulisy. Pokud někde v programu nestíhají - je nutno si dopředu připravit kostým hned za podium. Program jede dál - na nikoho se nečeká!:-)

ÚČES - minikids a children - účesy vlastní - stačí culíčky - prostě aby jim nelétaly vlasy do očí

ÚČES - children týmy Rockovka a U NÁS NA TRÉNINKU - už zkusí také jako tanečnice nahladko (drdol)

ÚČES - juniorky junioři a STARŠÍ - nahladko (to zn. holky drdol)

LÍČENÍ - univerzální

Nezapomeňte: přezůvky na nohy (nějaké pantoflíky), mikinu nebo svetr na zapínání, pití a svačinu, vl. hřeben, gumičky a sponky nebo pérka

Na děkovačku - v kostýmech, pokud ještě minikids vydržely a budou se děkovačky účastnit, tak příchod do zákulisí při posledním čísle - Šelem...

 

Program moderuje: Jakub Nemčok (držitel ceny Fr. Filipovského za dabing)

Program fotí: Jan Strnad

Program natáčí: Jan Novotný

PROGRAM CrossDanceShow 2014

1. CABARET SHOW Dominika Kozáková, Anna Nemčoková, Simona Dejmková, Bára Kvapilová, Monika Mašatová, Alžběta Smrčková, Martina Kamenická, Kateřina Pokorná, Anna Nemčoková, Tereza Bukačová
Oli Neumannová, Natálie Romportlová, Lucie Červinková, Martina Ulrichová, Valerie Matějková, Viki Pabišková
Standa Bělka, Vítek Ulrich, Adam Beneš, Jakub Navrátil
 
st. juniorky: červené penízkové šaty, Tereza B. červené Rainbow, ml. juniory šaty z Paparazzi, Oli svoje černé, kluci svoje soutěžní (černé vršky) / židle, Oli - rekvizity VL
2. ŠAŠEK Adéla Syřínková
+ Valerie Jíchová, Luciana Kučerová, Bára Kamenická, Bety Kvapilová, Luisa Klímová, Johanka Soukupová, Róza Rácová, Viki Olivová
VL / rekvizity (pompony) VL
3. MINIKIDS DAVOVKA všechny minikids holčičky a kluci, kteří chodí na ténink v PO 13:30 - 15:00 (s Vláďou)
Na víkendové zkoušce byli: Adéla Drázdová a Naty Šturmová jako pomocníci, Aneta Čepeláková, Nela Krásná, Markéta Čechová, Eliška Wirkelová, Simona Grumlová, Nikola Jelínková, Natálka Sedláčková, Nikola Šimíčková, Karolína Jechová, Andělka Pražáková, Tereza Scholzeová, Klaudie Burdová, Bára Andrlová, Bára Skalníková, Míša Nezbedová, Nikola Čepeláková, Gábina Pácalová, Ela Heroutová, Kačka Bělková, Ema Čmejrková, Valča Šturmová, Nela Teplá, Adélka Buřivalová, Laura Novotná, Laura Málková, + Sára Buřičová, Karolína Čížková, Nikola a Tereza Knížákovy, Adélka Košnerová, Eliška Čermáková
puntíkaté a jahůdkové
holky - šatičky (K)
bílé kalhotky - kraťásků tolik není
kluci - tmavé kalhoty a bílé tričko
4. SEN Oldřiška Neumannová VL / + Vl rekvizity
5. HAPPY Dominika Kozáková + Anna Nemčoková, Bára Kvapilová + Simona Dejmková, Monika Mašatová + Alžběta Smrčková, Martina Kamenická + Kateřina Pokorná VL
6. V PYRAMIDĚ Betynka Kvapilová + Luisa Klímová
+ David Scholze
holky - VL
David obvázaný obvazy jako mumie / kulisy
7. PTÁCI PRALESNÍ sestava, která choreografii trénuje:
Johana Soukupová, Aneta Michnevyč, Markéta Hoffmannová, Eliška Jechová, Naty Šimíčková, Naty Sochorová, Viki Olivová, Vanesa Pražáková, Nela Humlíčková, Daniela Šubotníková, Adéla Závorková, Zuza Vošlářová, Bára Bulíčková, Zuza Pluhařová, Adéla Šellenbergová, Týna Honcová, Adéla Voslářová, Verča Větrovská, Naty Šturmová, Marky Jedlánková, Lucka Málková, Sabina Novotná, Karolína Brožová, Amálka Lodlová, Tereza Karpíšková, Nela Pudilová, ??
pralesní (K)
8. JIVE Lukáš Bříza + Karolína Škrabánková VL
9. AKRODANCE Oli Neumannová, Natálka Romportlová, Martina Ulrichová, Valerie Matějková, Viki Pabišková, Luciana Kučerová, Bára Kamenická, Betynka Kvapilová, Johanka Soukupová africké + zlaté overaly (K)
10. MINIKIDS ŠAŠCI Karolína Brožová, Adéla Drázdová, Amálka Lodlová, Natálka Šturmová, Karolína Čížková, Nela Krásná, Gábina Pácalová, Natálka Sedláčková, Míša Nezbedová, Karolína Jechová, Ema Čmejrková, Nikola Šimíčková, Verča Martínková, Klaudie Burdová, Tereza Scholzeová, Simona Grumlová, Nikola Jelínková, Laura Málková, Bára Andrlová, Štěpán Němeček, ti byli na soustředku ... + Aneta a Nikola Čepelákovy, holky Knížákovy a pár dalších z úterního tréninku Nelly Čmejrkové VL šaškovské
11. FORMULE Martina Nešporová, Natálie Novotná, Kateřina Pavlíčková, Tereza Pluhařová, Andrea Štolbová, Aneta Slavíková, Darina Darebná formulové (K) / formule
12. NÁVŠTĚVA PAŘÍŽE Natálie Romportlová
 + Johanka Soukupová, Viki Pabišková, Natálka Sochorová, Adéla Závorková
+ Vítek Ulrich, Adam Beneš, Standa Bělka
Naty - VL
holky - společenské v černé nebo červené
kluci - černé, klidně soutěžní/ kulisy a rekvizity
13. PASO DOBLE Lukáš Bříza + Karolína Škrabánková VL
14. HOBBY PÁRY CHACHA + RUMBA + JIVE: Lukáš Ditrich + Luciana Kučerová, Petr Voňavka + Valerie Matějková, Filip Špringl + Viki Pabišková, Matěj Ryba + Adéla Syřínková
RUMBA + JIVE: David Scholze + Betynka Kvapilová,
JIVE: Roman Král  + Tereza Pluhařová, Jakub Brdíčko + Johanka Soukupová, Michal Provazník + Luisa Klímová
VL
15. SYNCHRO JUNIOR Oldřiška Neumannová, Bára Kvapilová, Alžběta Smrčková, Martina Kamenická, Eva Dobiášová, Kačka Pokorná žluté třásňaté (K)
16. SALSA MERENGE
BACHATA

children
holky ze čtvrtečního tréninku children A1 a A2
+ Tereza Pluhařová
VL
17. UKÁZKY LA Michal Polák + Anna Nemčoková VL
18. DUHOVÁ ROMANCE Valerie Matějková
+ Oli Neumannová + Naty Romportlová
Val - Vl třásňaté
holky - fialové penízkové / stuhy
19. U NÁS NA TRÉNINKU Karolína Brožová, Amálka Lodlová, Adéla Drázdová, Marika Melezínková, Kristýna Honcová, Natálka Šturmová, Denisa Krásná, Nella Pudilová, Tereza Karpíšková, Daniela Šubotníková růžové (K)
20. VOLÁNÍ DIVOČINY Petr Voňavka
+ Standa Bělka, Adam Beneš, Jakub Navrátil, Vítek Ulrich, Filip Špringl, Lukáš Ditrich, David Scholze
Petr - VL
kluci provázkaté sukně a třásně na nohy / rekvizity VL
21. ANDĚL A ĎÁBEL Natálie Romportlová + Viki Pabišková
+ čerti: Ami Lodlová, Naty Šturmová, Adéla Drázdová, Bára Bulíčková
+ andílci: Klaudie Burdová, Míša Nezbedová, Gabina Pácalová, Nela Krásná, Karolína Jechová, Naty Sedláčková, Simona Grumlová (snad jsem napsala všechny)
Naty a Viki - VL
andílci - angeles (K)
čerti - sukýnky + černá trika s červenými cárky (K + Vl)
/ rekvizity
22. UKÁZKY LA Michal Polák + Anna Nemčoková VL
23. LEDOVÁ KRÁLOVNA Bára Kvapilová
+ Oli Neumannová, Naty Romportlová, Lucka Červinková, Martina Ulrichová, Viki Pabišková, Róza Rácová, Luciana Kučerová a Bára Kamenická
Bára - VL
holky modré z moderny, Bára Kam. - půjčí si v divadle od Valči / vějíře ... předat pak Meluzínám
24. PŘÍPRAVKA - jive + sambo-salsa Michal Provazník + Luisa Klímová, Ondra Cimický + Karolína Brožová, Jenda Dudek + Kristýna Honcová, Vítek + Natálie Sochorová, Dan Dudek + Tereza Scholzeová, Dan Poštolka + Amálka Lodlová, Šimona Kahovec + Markéta Jedlánková, David Pabiška + Adéla Drázdová, Tomáš Scholze + Adéla Šellenbergová, Denisa Krásná, + ?? holky - růžové
kluci tmavé kalhoty a černé vršky
25. RAINBOW Nella Čmejrková, Tereza Bukačová, Alžběta Smrčková barevné (K)
26. KUCHAŘINKA Bety Kvapilová
+ David Scholze, Ondra Cimický
+ Adélka Syřínková, Luciana Kučerová, Nela Humlíčková, Naty Šturmová, Amálka Lodlová, Adéla Drázdová, Zuzka Pluhařová, Verča Větrovská
Bet - VL
ostatní kuchtíkové / kulisy a rekvizity VL
27. ZORRO Vítek Ulrich + Naty Romportlová
+ seňority: Týny Honcová, Karolína Čížková, Daniela Šubotníková, Denisa krásná, Tereza Karpíšková, Naty Sochorová, Adéla Šellenbergová
Vítek a Naty VL
holky flamencové / rekvizity
28. SYNCHRO DUO Bety Kvapilová + Adéla Syřínková zelené třásňaté
29. MALÉ ROCKERKY Luciana Kučerová, Bety Kvapilová, Luisa Klímová, Bára Kamenická, Johanka Soukupová, Aneta Michnevyč, Adéla Syřínková, Rozálka Rácová + Valerie Jíchová a Natálie Sochorová (1. část), zelené třásňaté - středová Luci ve fialových, svoje zelené půjčí Natálce Sochorové/ rekvizity
 
30. LADY MIMI mamky a děti :-) VL
31. AFRIKA Oli Neumannová, Natálka Romportlová, Lucka Červinková, Martina Ulrichová, Valerie Matějková, Viki Pabišková, Denisa Hulová africké
32. LOUPEŽ V NEW YORKU Simona Dejmková
+ David Scholze, Lukáš Ditrich, Filip Špringl
+ Tereza Pluhařová, Luciana Kučerová, Róza Rácová, Bety Kvapilová, Luisa Klímová, Karolína Brožová, Adéla Syřínková, Aneta Michnevyč, Tereza Karpíšková, Verča Větrovská, Natálka Sochorová
Simona VL
ostatní černé
/ kulisy a rekvizity
33. SYNCHRO DUO Dominika Kozáková + Anna Nemčoková žluté třásňaté (K)
34. RUMBA Lukáš Bříza + Karolína Škrabánková VL
35. TCHU TCHA TCHA celá sestava formační holky žluté sukýnky s topy, kluci černé (K)
36. WELCOME IN THE JUNGLE  Dominika Kozáková + Simona Dejmková VL
37. PIRÁTI Z KARIBIKU Standa Bělka + Oli Neumannová
+ David Scholze, Luky Ditrich, Róza Rácová a Naty Sedláčková
Standa a Oli - VL
Naty Sed. - pirátské
ostatní černé / rekvizity
38. SALSA
BACHATA
MERENGE

junior
salsa - bachata - merenge
juniorky z afriky (UT) + starší holky (ST večer)
VL
39. MELUZÍNY Luciana Kučerová + Bára Kamenická
+ holky z children A1 A2 (čtvrtek) Bety Kvapilová, Valča Jíchová, Róza Rácová, Aneta Michnevyč, Johana Soukupová, Adéla Syřínková, Luisa Klímová, (max + 1)
Luci a Bára VL
ostatní bílé angeles / vějíře  (v první části je má ledová královna)
40. UKÁZKY LA
 
SAMBA - společná sestava - všechny reg. páry + Lukáš Ditrich s Lucianou Kučerovou, Filip Špringl s Viki Pabiškovou a Petr Voňavka s Valčou Matějkovou
CHACHA + RUMBA + JIVE: Stanislav Bělka + Oli Neumannová, Jakub Navrátil + Lucie Červinková, Vítek Ulrich + Natálie Romportlová, Adam Beneš + Martina Ulrichová
 
VL
Luciana v meluzínském a bez bot :-)
41. HÁDĚ Luciana Kučerová
+ Bára Kamenická, Bety Kvapilová, Johanka Soukupová
+ holky z Rockovky
Luciana  - VL
Bára, Bety, Johanky - overal z akra
ostatní černé elasťáky + těsný černý vršek
42. UKÁZKY LA Michal Polák + Anna Nemčoková VL
43. KLIP Adéla Bukačová  
44. ZRCADLO Oli Neumannová, Viki Pabišková, Naty Romportlová, Valča Matějková, Lucka Červinková, Martina Ulrichová, Luciana Kučerová, Róza Rácová modré (K) Valča si bere zpátky od Báry Kam.
45. UKÁZKY LA Michal Polák + Anna Nemčoková VL
46. I AM ROBOT Dominika Kozáková
+ Luciana, Róza, Johanka, Betynka, Adéla Syřínková, Naty Sochorová
Dominika - VL
holky parašut. / kulisa VL
47. UKÁZKY LA Michal Polák + Anna Nemčoková VL
48. TROSEČNICE Oldřiška Neumannová Bl / kulisy a rekvizity
49. SYNCHRO 2014 Dominika Kozáková, Anča Nemčoková, Simona Dejmková, Bára Kvapilová, Monika Mašatová, Alžběta Smrčková, Martina Kamenická žluté třásňaté
50. CARNIVAL Standa Bělka + Oli Neumannová, Jakub Navrátil + Lucka Červinková, Adam Beneš + Martina Ulrichová, Vít Ulrich + Natálka Romportlová, Petr Voňavka + Valerie Matějková, Filip Špringl + Viki Pabišková, Lukáš Ditrich + Luciana Kučerová holky zelené (K)
kluci zeleno - černé body, Luky čeré body (K + VL)
51. LA SHOW Lukáš Bříza + Karolína Škrabánková VL
52. ŠELMY Standa Bělka, Adam Beneš, Vítek Ulrich, Lukáš Ditrich, David Scholze, Jakub Brdíčko,
Dominika Kozáková, Bětka Smrčková, Monika Mašatová, Bára Kvapilová, Kačka Pokorná, Tereza Bukačová, Eva Dobiášová, Adéla Skryjová, Andrea Štolbová, Martina Nešporová, Darina Darebná, Aneta Slavíková, Oli Neumannová, Naty Romportlová, Lucie Červinková, Viki Pabišková, Martina Ulrichová, Valča Matějková, Luciana Kučerová, Róza Rácová ...+ koho jsme zapomněla
holky z Afriky africké - ostatní zkuste zapátrat po něčem pralesním
kluci - černé kalhoty (VL) + zlaté košile, Jakub černý vršek (K)
53. DĚKOVAČKA všichni