DOUBLE TITUL na MČR FTM SUT - MISTROVSTVÍ REPUBLIKY, Česká Lípa

Letošní ročník soutěže PLESOVÝCH PŘEDTANČENÍ FTM SUT pro nás začal úspěšným regionálním kolem v Praze, pokračoval semifinálovým kolem na MČR mládeže a končil veleúspěšným MISTROVSTVÍM ČR v kategorii dětí a juniorů.

CrossDance slaví už potřetí v historii double TITUL - jak v dětské, tak v juniorské kategorii. K tomu si vezeme ještě i obě STŘÍBRA. V super silné konkurenci 14 dětských a 15 juniorských týmů skončily naše choreografie následovně:

MAFIOSO - MISTŘI ČR (kategorie děti)

ZROZENÍ FÉNIXE - VICEMISTŘI ČR (kategorie děti)

SLEČINKY ZE STEPFORDU - MISTŘI ČR (kategorie junior)

V NÁRUČÍ ĎÁBLA - VICEMISTŘI ČR (kategorie junior)


Dětská kategorie: MAFIOSO: Ondra Cimický + Míša Nezbedová, Jakub Drahorád + Gábina Pácalová, Kuba Volný + Verča Martínková, Tomáš Scholze + Mary Nguyen, Filip Švanda + Melisa Antošová, Lukáš Lázňovský + Martina Vorlíčková, Honza Broža + Markéta Čechová, Naty Sedláčková, Simča Grumlová, Klaudie Burdová, Kačka Bělková

Dětská kategorie: ZROZENÍ FÉNIXE: Ondra Cimický, Jakub Drahorád, Michal Provazník, Míša Nezbedová, Gábina Pácalová, Verča Martínková, Mary Nguyen, Martina Vorlíčková, Markéta Čechová, Naty Sedláčková, Simča Grumlová, Klaudie Burdová, Kačka Bělková, Naty Nespěchalová, Nikoleta Greková, Nela Krásná, Bára Andrlová, Niki Čepeláková, Anežka Sněžíková, Valča Spoustová, Vanesa Špinková

Juniorská kategorie: V NÁRUČÍ ĎÁBLA: Matěj Ryba + Karolína Brožová, Michal Provazník + Bety Kvapilová nebo Denisa Krásná, Šimon Kahovec + Kristýna Honcová, Ondra Cimický + Míša Nezbedová, Jakub Drahorád + Gábina Pácalová, Jarda Kubeš + Karolína Čížková, Jan Dudek + Johana Soukupová

Juniorská kategorie: SLEČINKY ZE STEPFORDU: Matěj Ryba, Šimon Kahovec, David Scholze, Vítek Ulrich, Bety Kvapilová, Naty Sochorová, Karolína Brožová, Kristýna Honcová, Valča jíchová, Klára Benešová, Denisa Krásná, Marika Melezínková, Adéla Šellenbergová, Karolína Čížková, Nela Pudilová

ČESKÁ LÍPA - jak šel čas :-)


2015

2016

2017

 

FTM SUT - MISTROVSTVÍ REPUBLIKY

MČR dětí a juniorů, Česká Lípa 19.5.2018

NFORMACE PRO děti a juniory, kteří postoupili na MČR do České Lípy Dětská kategorie: MAFIOSO: Ondra Cimický + Míša Nezbedová, Jakub Drahorád + Gábina Pácalová, Kuba Volný + Verča Martínková, Tomáš Scholze + Mary Nguyen, Filip Švanda + Melisa Antošová, Lukáš Lázňovský + Martina Vorlíčková, Honza...
>

MČR mládeže a dospělých - CHRUDIM 5.5. 2018

Mládežnická kategorie: BANG BANG: Jakub Navrátil + Adéla Bukačová, Vítek Ulrich + Natálie Sochorová, David Scholze + Martina Ulrichová, Filip Špringl + Adéla Závorková, Lukáš Ditrich + Valča Jíchová, Robert Joukl + Andrea Štolbová, + Naty Romportlová + Oldřiška Neumannová, ... Mafioso i Fénix a v...
>

REGION FTM Praha

Další ročník soutěže PLESOVÝCH PŘEDTANČENÍ FTM SUT začíná v neděli 15.4. regionálním kolem v Praze. MÍSTO KONÁNÍ: sportovní hala Lužiny, Praha 5 (menší sportovní hala, ale s restaurací v patře s výhledem na parket) Dětská kategorie: MAFIOSO: Ondra Cimický + Míša...
>