Individuály o prázdninách a opravy v Tančírně

    Jak již Vláďa informoval na konci soustředění, mohl by si vzít v průběhu srpna některé páry na individuální trénink. Pište sem proto termíny, kdy budete doma. Váďa se vám případně ozve a domluví přesný termín.

 

   Dále pokračuje rekonstrukce Tančírny. Díky Kozákům máme krásně vymalováno, pokračuje natírání různých dveří, vnitřních oken, zárubní a trubek topení, jsou objednaná zrcadla a podlaha na hlavním sále se bude dělat v půlce srpna. V klubovně je již položený koberec (sehnali jsme dobrou cenu ve výprodeji) a je tam už i první výhodně koupená sedačka. Dále nás čekají v nejbližší době tyto práce (je samozřejmě vítána jakákoliv pomoc v těchto věcech, třeba i tip na dobrého řemeslníka):

- vyštukovat a vymalovat prostor pod jevištěm, za jevištěm (budoucí sklad kostýmů) a na schodech na jeviště

- položit lino a čistící koberec ve vestibulu (pokud narazíte na výprodej, nebo víte o supr ceně dejte vědět)

- nechat vyrobit závěsy (držáky) na reproduktory a možná projektor

- sehnat co nejlevněji stolky a židle (nějaký restaurační bazar)

- připravit dokumentaci pro stavební odbor na změnu účelu užívání (hledáme někoho, kdo má zkušenosti s přípravou dokumentů pro stavební odbor: informace se různí a nevíme, co je nutné a co ne)

 

Kdo můžete pomoci, piště prosím sem, nebo volejte přímo Nadě

 

Diskusní téma: Individuály o prázdnínách a opravy v Tančírně

individuály

Jen pro informace tancechtivých - pokud si říkáte, že jste napsali svoje volna a NIC - tak to není ani tak proto, že by si na vás trenér nechtěl udělat čas, ale proto, že se práce kolem tančírny a podlahy protáhly - takže doufáme, že jste si užili zasloužené volno a v září na parket skočíte plni sil! :-)

tréninky

13srpna- konec prázdnin

rozměr skříňky

Tak mám přesný rozměr: 1970x600x500, ale je tam ještě ta lavice a je na pevno, takže to bude nějakých 1970x600x800 + pár cenťáků, protože to bude ještě zabalený. Nevím, jak je vysoký tranzit, ale jestli dost, tak by se jich tam třeba 6 mohlo vejít.

Re: rozměr skříňky

Transportér má vnitřní rozměry 2,8 m x 1,6 m a vysoký je 1,37 m, můžeme za to zapřáhnout ještě vozík a ten má rozměry 2,5 m x 1,25 m. Stačí dát vědět termín. Kdyžtak se dohodneme v úterý, dorazíme do tělocvičny. (Petrovi chybí malování....ha,ha,ha) ale hlavně Domče holky.

Re: rozměr skříňky

Manžel by mohl, pokud by věděl termín trochu dopředu, vzít Citroen Jumper. Nevím přesné rozměry, budu je vědět zítra, ale myslím, že je o trochu větší než transportér.

individuály

O prázdninách mám volno od 30.7. do 10.8. ......a v tančírně ráda pomůžu.

Re: individuály

Holky, doražte v úterý! Vymyslím vám nějakou hezkou a zábavnou práci a kounete na rozpis!

:-))

Jsem v Kolíně od 1.8 do 19.8.
Pomůžu co bude potřeba.....

individuál

Volno mám poslední týden v srpnu.

volno

Já mám volno mimo 9.-23.8.......v tančírně bych ráda pomohla!!!

Přidat nový příspěvek