ČTĚTE!! ITÁLIE - PODPISY + NOMINACE

Rodiče všech nezletilých nominovaných musí podepsat souhlas s nominací, který se odesílá do Itálie. Podepisovat můžete od středy 15:30 do pátku 18:00 v Tančírně (v průběhu tréninků). Kdo to nestihne, tak se musí domluvit na jiném termínu, ale všechny podpisy musí být do neděle 24.1.!!!

 

Taneční festival v Itálii se blíží, bylo potřeba uzavřít základní nominaci. Pro všechny stále platí podmínky, které byly dány - každý musí svoje sestavy ukázat sólově či párově, musí znát kroky, držet řady a tančit s chutí a výrazem...

NOMINACE DĚTI:

 

 

 

 

1

Brant Tomáš

Kozáková Dominika

2

Strnad Jakub

Pešková Martina

3

Petránek Zdeněk

Čechová Aneta

4

Semrád Jan

 Bartošová Magdalena

5

Sýkora David

 

6

Jareš Tomáš

Smrčková Alžběta

7

Hermann Tom

Pešková Romana

8

 

 

9

 

 

O DALŠÍ MÍSTA V NOMINACI BOJUJÍ TITO:

Dymeš Martin, Nerušil Martin, Procházková Martina, Bukačová Tereza, Sýkorová Denisa, Kodytková Simona, Lukášková Lucie, Hulová Denisa, Šindelářová Monika,

 

NOMINACE JUNIOŘI:

 

 

 

 

1

Bříza Lukáš

Zborníková Žaneta

2

Cadorini Dario

Jakubů Adéla

3

Havrda Martin

Šálková Anita

4

Gregor Ondřej

Umanová Jessica

5

Vejtruba Martin

Škrabánková Karolína

6

Charvát Matěj

Horčičková Klára

7

 

Zajícová Kateřina

8

 

 

9

 

 

O DALŠÍ MÍSTA V NOMINACI BOJUJÍ TITO:

Patočka Aleš, Vyhlídal Michael, Beran Martin, Ryšánková Anna, Kovaříková Julie, Sýkorová Denisa

 

NOMINACE18 ANGELES:

 

 

 

 

1

Semrádová Eliška

Zborníková Žaneta

2

Umannová Jesica

Šálková Anita

3

Zajícová Kateřina

Horčičková Klára

4

Pešková Míša

Kozáková Dominika

5

Cadorini Julie

Bartošová Majda

6

Martínková Míša

Pešková Martina

7

Ryšánková Anna

Pešková Romana

8

Škrabánková Karolína

 

9

Jakubů Adéla

 

O DALŠÍ MÍSTA V NOMINACI BOJUJÍ TITO:

Krčíková Bára, Glanzová Tereza, Bartošová Petra, PolákováMíša, MarkováTereza, Kalousková Tereza, Malkovská Ennie

 

NOMINACE POMÁDA:

 

 

 

 

1

Vácha Jiří

Semrádová Eliška

2

Crkal Jiří

Pešková Michaela

3

Říha Jiří

Martínková Míša

4

Novotný Jakub

Cadorini Julie

5

Vostrý Josef

Němcová lenka

6

Litera Ondřej

Šantrůčková Andrea

+ všichni, kdo budou nominováni v jiných skladbách (nepároví jen mimořádně)

Diskusní téma: ČTĚTE!! ITÁLIE - PODPISY + NOMINACE

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek