LETNÍ KONDIČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ NA HORÁCH

17.08.2018 07:30

Letní SPORTOVNÍ a KONDIČNÍ soustředění v Krkonoších. Po roce opět vyrážíme do hor! Chceme trénovat co nejvíc venku na čerstvém vzduchu, ale máme pronajatou i tělocvičnu pro naše taneční řádění!

Zájem převýšil kapacitu a tak dělíme na 2 TURNUSY:

1. TURNUS: 13.8. ráno - 17.8. kolem poledne
2. TURNUS: 17.8. ráno - 22.8. večer

OBECNÉ INFORMACE shodné pro oba turnusy: SPLATNOST DO KONCE ČERVENCE!!
 

Vítkovice 2018 - kondiční soustředění + přípravné tréninkové soustředění na International Cup v Maďarsku. Hlavní náplní bude sport a při přízni počasí sport venku. V tělocvičně, kterou máme také pronajatou na celý pobyt, se budeme věnovat všem našem tanečním stylům a zapomínat nebudeme ani na posilování a strečink. 

U školy, kde se bydlí, je řeka, ale je studená, bazén v nedalekém hotelu byl bohužel před 2 lety zavřený - o nové možnosti koupání zatím nevíme. Odvážlivci zkoušeli řeku, ti ostatní se v ní aspoň cachtali. Také tam máme k dispozici hřiště, přivezeme novou trampolínu, starší připraví noční bojovku mladším - prostě klasické společné letní soustředko.

STRAVA: snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, 2. večeře, pitný režim (vaří paní kuchařky v nedaleké školce a vaří báječně)

NEZAPOMEŇTE: potvrzení o bezinfekčnosti (datum max. 2 dny před odjezdem), souhlas GDPR (kdo ještě neodevzdal) - oba tiskopisy jsou níže na stránce, kartičku pojišťovny, případné léky a jejich dávkování, karimatku nebo jinou podložku na cvičení (stará deka nebo osuška - ale ne ta do sprchy...), sportovní tréninkové oblečení na venek i do tělocvičny (je to v horách, tak i do tělocvičny počítejte raději s teplejší variantou), sportovní obuv na sport i běh (optimálně 2x), tenisky do tělocvičny, dostatek ponožek do bot, piškoty, taneční boty (NABOSO SE NETRÉNUJE - tělocvična je vestavěna ve skále), kdo má - tak i vlastní švihadlo, dívky dostatek gumiček a sponek, pláštěnku nebo nepromokavou bundu s kapucí, malý batůžek, plavky, lahev na pití na tréninky, vlastní plastový hrneček na pitný režim, přezůvky do ubytovny, ... hygiena, oblečení atd. + doporučeno: repelent, brýle proti slunci a opalovací krém, kniha nebo nějaká spol. hra (NENÍ TAM WIFI a chytáme jen VELMI ŠPATNÝ TEL. SIGNÁL) - což vítáme!

KAPESNÉ - jen na drobné osobní nákupy v "Buráčku" (nanuky atd.)

ČÍM NÁS ROZHODNĚ NEURAZÍTE: :-) pokud pošlete nějakou zeleninu či ovoce a nebo upečenou nějakou buchtičku - dětem na horách rychle tráví, tak budeme rádi :-)

NEDOPORUČUJEME: mobilní telefony (jednak je tam špatný signál, jednak máme naplněný program a jednak Vám každý, kdo jezdí na školy v přírodě, tábory atd, potvrdí, že to prostě není dobrý nápad... Kdo telefon u sebe mít bude - může se stát, že se dětem přes den nedovoláte, že je budeme mít u sebe a dětem je rozdáme až po večerním programu. V případě potřeby volejte - (nebo spíš nejdříve pište SMS) nám.

ZRANĚNÍ - NEMOC - pokud bude dítě náhodou zraněno (jakože nebude), nebo bude jinak nemocné - budete obratem informováni - pro nemocné dítě si musíte přijet.
 
PRAVIDLA: Děti budou seznámeny s pravidly chodu ubytovacího zařízení, venkovního sportoviště, používání trampolíny, pohybu v okolí ubytování i s pravidly bezpečnosti v tělocvičně. Při zásadním porušení pravidel nemůžeme zajistit bezpečnost dětí, upozorněte je prosím na to, že daná pravidla je nutné dodržovat...
 

DALŠÍ INFORMACE jsou pro každý turnus jiné a najdete je na této stránce níže!

POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI:

SOUHLAS GDPR:

 

Na soustředění máme připravené nové medaile - tady ukázka starší verze :-)

I při všech našich zahraničních zájezdech patří Vítkovice k jedněm z nejblíbenějších akcí klubu! :-) Těšíme se na Vás i letos!

LETNÍ KONDIČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ NA HORÁCH

I. TURNUS

INFORMACE PRO TANEČNÍKY I. TURNUSU: 13.8. - 17.8. NAPLNĚNO  / 30 dětí + 5 jedoucích na oba turnusy + 5 doprovodu ODJEZD: pondělí 13.08. - sraz v 08:00 u 4. ZŠ Lipanská 420 / děti doprovází V. Vidner a N. Eretová / první jídlo ve Vítkovicích oběd NÁVRAT: pátek 17.8. v cca někdy po poledni v...

II. TURNUS

INFORMACE pro účastníky 2. turnusu LTS Vítkovice 2018  / TANEČNÍKY, KTEŘÍ SE PŘIPRAVUJÍ na SP do Maďarska 17.8. - 22.8.2018 / 48 dětí + 4 dospělí ODJEZD: pátek 17.08. - sraz v 08:30 u 4. ZŠ Lipanská / děti doprovází O. Neumannová st. / první jídlo ve Vítkovicích oběd NÁVRAT: středa 22.08. v...

Diskusní téma: DOTAZY

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek