Lignano Sabbiadore

Itálie 2010 Lignano Sabbiadore

 

- POZOR předpověď hlásí kolem 5 stupňů, takže teplé oblečení!

- sraz čtvrtek 11.03. nejpozěji ve 20:30 v Tančírně

- odjezd 21:00

- jedou dva autobusy, 50místné, v obou bude dohled, pokud se rozmístíte sami,

  nebudeme vás dělit, pokud budou nesrovnalosti, bude zasedací pořádek. Pokud dítě nemá vlastní doklad a jede na pas rodiče, musí být v autobuse s tímto rodičem! Kontroly v německu a v rakousku jsou prý dost časté.

- igelitové pytlíky a kinedryly v příručním zavazadle, do busu NESMÍ žvýkačky a čokoláda!

- drobné padesáticenty / 1 eura na toalety

- svačina + pití do autobusu (pití lze koupit v autobuse za české)

 

- procházka po římských památkách – vykopávkách, procházka po přístavním městě,

  výlet lodí (10 euro), pak procházka po pláži Lignana do hotelu (zavazadla jedou autobusem)

- polopenze začíná večeří, na pátek tedy také vlastní svačinu (řízky a buchty od mamek

  zřejmě nějaké budou), pitný režim zajištěn

- ubytování ve 3 – 6 lůžkových pokojích, rozdělení nelze dopředu zamluvit, počítejte spíše  

  s těmi většími… POVLEČENÍ S SEBOU (zájezdoví hosté mají objednané dvojáky

  s povlečením – Petránkovi na 3lůžáku raději také povlečení vezou)

- procházka po pláži (nepromokavé boty, nebo jejich dostatek, plastové ZAVÍRATELNÉ

  kelímky na mušle) 

- trénink, klidné hry a brzká večerka!

 

- snídaně

- cca 11:00 show Jirka + Eliška, první návštěva festivalu

- oběd z autobusových zásob (párky, polívky, nudle)

- dle počasí vycházka na pláž, či na kolonádu, pak příprava na Pomádu

- 16:00 – 19:30 Pomáda

- večeře, klid na hotelu :-), brzká večerka (mládež, která už v neděli nevystupuje smí 

  s doprovodem na večerní galashow na festivalu

 

- snídaně

- cca 10:00 show Lukáš + Žaneta

- oběd z autobusových zásob

- poslední přípravy na formace

- balení a úklid, pláž

- 15:00 – 20:30 Boys and Girl, 18 Angeles, Pink Shot

- odjezd domů (svačiny připravíme)

 

……………………………………………………………..

S sebou VŠICHNI:

-         klubová trička, mikinky, klubové kraťásy (černé silonky či elasťáky), H piškoty či taneční cvičky, přezůvky, H gumičky, sponky, hřebeny

 

S sebou Boys and Girl:

-         K: latinky, kalhoty, body,

-         H: latinky, růžový kostým, doplňky (rukavičky, kytka do vlasů, náušnice)

 

S sebou Pink Shot:

-         K: latinky, kalhoty, bílá košile, černá košile,

-         H: latinky, kalhoty, vršky, kytka do vlasů, náušnice

 

S sebou 18 Angeles:

-         kostým, bílé ponožky, elasťáky

 

S sebou Pomáda:

-         K: latinky, kalhoty, košile, kšandy (hlaste se o klubové, kdo nemá), úzká kravata (hl. větší kluci)

-         H: latinky, svoje soutěžní šaty (pokud nedojdou pomádové), plastová ramínka, pokud budou šaty včas, tak ještě nějaké mašle do vlasů

 

...................................................................................................................................................

 

NOMINACE DĚTSKÁ FORMACE:

1. Brant Tomáš - Kozáková Dominika

2. Petránek Zdeněk - Čechová Aneta

3. Semrád Jenda - Bartošová Majda

4. Strnad Kuba - Pešková Martina

5. Sýkora David - Šindelářová Monika

6. Jareš Tomáš - Smrčková Alžběta

7. Hermann Tomáš - Pešková Romana

8. Dymeš Martin - Procházková Martina

N: Nerušil Martin - Bukačová Tereza / Sýkorová Denisa

 

NOMINACE JUNIORSKÁ FORMACE:

1. Bříza Lukáš - Jakubů Adéla

2. Cadorini Dario - Zajícová Kateřina

3. Havrda Martin - Šálková Anita

4. Gregor Ondřej - Umannová Jessica

5. Vejtruba Martin - Škrabánková Karolína

6. Beran Martin? - Horčičková Klára

7. Patočka Aleš - Marková Tereza

8. Vyhlídal Michal - Kovaříková Julie

N: Ryšánková Anna

 

NOMINACE 18 ANGELES:

1. Semrádová Eliška             2. Zajícová Kateřina

3. Umanová Jessica              4. Pešková Michala

5. Cadorini Julie                   6. Martínková Michala

7. Zborníková Žaneta           8. Jakubů Adéla

9. Škrabánková Karolína      10. Horčičková Klára

11. Kozáková Dominika       12. Pešková Martina

13. Šálková Anita                14. Pešková Romana

15. Bartošová Majda            16. Marková Tereza

17. Ryšánková Anna            18. Poláková Michala

19. Ennie Malkovská

 

NOMINACE POMÁDA:

Vácha Jiří - Semrádová Eliška

Říha Jakub - Martínková Michala

Crkal Jiří - Pešková Michaela

Novotný Jakub - Cadorini Julie

Vostrý Pepa - Němcová Lenka

Litera Ondra - Šantrůčková Andrea

Ondra Dušek - Kamila Klepetková

Kryštof Vodička - Tereza Marková

Aleš Patočka - Anička Ryšánková

Martin Beran - Denisa Sýkorová

Míša Poláková

Klára Horčičková

+ všechny výše jmenované páry (celkem 53 osob!)

 

Diskusní téma: Lignano Sabbiadore

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek