LTS VÍTKOVICE 2024

08.08.3024 08:00

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ VÍTKOVICE 2024

 

My to tam milujeme! A pojedeme zas a znova. Pojeďte s námi - a přihlašujte se rychle, kapacita je omezena... Při zájmu převyšujícím kapacitu budou mít přednost včas přihlášení tanečníci, co se chystají i na mezinárodní soutěž do Siofoku (soutěž bude opět na konci srpna). Children A a juniorA teamy mají LTS povinné, ostatní doporučené a vítáni jsou všichni, proto první měsíc jsou místa pro závodní Ačka držena...

 

1. TURNUS: 8.8. - 13.8.2024 / tedy 6 pobytovných dní a 5 nocí

 

Pro koho je 1. turnus určen? STARŠÍ CHILDREN A TEAM, MLADŠÍ JUNIOR A TEAM a do zbytku kapacity děti z týmů CHILDREN B1, STARŠÍ B/C 

SRAZ 08:30 - hlavní nádraží Kolín (u odjezdu dálkových autobusů) - výběr dokumentů, nalodění + odjezd (první jídlo oběd)

NÁVRAT 17:00 - 17:30 opět na hlavní nádraží 

 

2. TURNUS: 16.8. - 21.8. 2024 / tedy 6 pobytových dní a 5 nocí

 

Pro koho je 2. turnus určen? JUNIOR A TEAM, do zbytku kapacity mladší děti z týmů CHILDREN B2CHILDREN B1, CHILDREN B2, CHILDREN C a STARŠÍ B/C a 
(ti mají možnost vybrat si z obou turnusů)

SRAZ 08:30 - hlavní nádraží Kolín (u odjezdu dálkových autobusů) - výběr dokumentů, nalodění + odjezd (první jídlo oběd)

NÁVRAT 17:00 - 17:30 opět na hlavní nádraží 

 

OBECNÉ INFORMACE PRO OBA TURNUSY:

Doprava: společným autobusem

Cena4.800Kč (ZÁLOHA 2.000Kč HOTOVĚ do 10. června, DOPLATEK 2.800 NA ÚČET do konce července)

Ubytování: v podkroví místní školy, ve společných pokojích (8 - 12 dětí/ pokoj), v objektu jsme sami 

Adresa: Ubytovna škola, Vítkovice 28, 512 38

Strava: 4 - 5x denně + pitný režim (nejlepší kuchařky a skvělá jídla) - aneb - ve Vítkovicích nikdy nezhubnete...

Areál: kolem školy travnatý povrch na hry a cvičení, 2 hřiště, 1 dětské hřiště s aktrakcemi, pronajímáme malou tělocvičnu ve škole i velký sál v KD. V areálu stavíme naši velkou trampolínu, airtracky a žíněnky nosíme ven a cvičíme a sportujeme často i venku. U školy teče řeka (studená). Mezi školou a KD vede chodníček, vedle školy malý obchůdek... 

Program: sport a zlepšování kondice, strečink a gymnastická průprava, tanec (technika i nové choreogarafie A či B1 týmů),  soutěže sportovní i taneční, týmové hry a aktivity, dobrovolná noční hra 

Požadované dokumenty: Zdravotní potvzrení od lékaře (platné 2 roky), potvrzení o bezinfekčnosti (podepsané v den odjezdu), průkazka pojištěnce, + v případě nutnosti další dokumenty dle aktuálních nařízení vlády (doufejme, že potřeba nebude)

 

ZDRAVOTNÍ POSUDEK / BEZINFEKČNOST

SEZNAM ÚČASTNÍKŮ 1. TURNUSU -  8. - 13.8.2024 / AKTUÁLNĚ NAPLNĚNÝ
Bandasová Ema Vitoušová Julie Śmídová Karolína Vojtíšková Bára
Dobiášová Jůlie Antošová Melisa Zítková Terezie Vondrová Michala
Hannay Káťa Bělinová Klára Žďárská Viktorie Čírtek Milan
Chmelíčková Ema Herčíková Elena Viktorová Míša Chlumský Lukáš
Kubátová Eliška Krasilnitska Tetiana Antošová Stela  Moreno Marco
Nesvadbová Sofie Křečková Laura Matějková Kateřina Simon Damián
Nowok Sofia Kudrnová Anna Moreno Francesca
 
Antošová Stela 
Stará Aneta Maršíková Natálie Primmer Emily VLÁĎA
Svobodová Etela Mashukova Kseniia Primmer Natalie NAĎA
Šichová Bára Nguyen Candy Simonová Medea ANIČKA část/ Oli část
Šťastná Rosalie Rajtrová Amélie
 
Švimberská Kamila DAVID
Ulcová Jana Roman Ženja Ulcová Jitka TÝNA SPORŤÁK
Víšková Anna Simonová Anežka Václavková Nela  instr.

NÁHRADNÍK 1. turnus - Tea Niklová, Váchová Adéla, Nela Zittová, 

....

SEZNAM ÚČASTNÍKŮ 2. TURNUSU -  16. - 21.8.2024 / AKTUÁLNĚ NAPLNĚNÝ
Burdová Klaudie A Cimický Ondra A Balíková Naty B2 Škarydová Emilka B2
Berber Michaella A Kalašová Ester A Hlaváčová Terezka B2 Václavek Vojta C, B2
Čepeláková Nikola A Mashukova Nasťa B1 Horáčková Naty B2 Vlčková Viki B2
Drahorád Jakub A Kučerová Kateřina B1 Chlápková Kája B2 Vojteková Alička B2
Ježková Beata A Niklová Tea B1 Kašová Zuzanna B2 Vrbová Adélka B2
Netyková Laura A Váchová Adéla B1 Kučerová Markétka C Pavlů Johanka \C
Nguyen Mary A Alisová Alisa B Odlová Ema B2 Crudu Aljoša B1
Pácalová Gabča  A Appltová Nikola B Piceni Malua B2 NAĎA + VLÁĎA
Pyrozhok Sofie A Drachona Viera B Poláčková Nela B2 VALČA
Růžičková Anna A Kobyláková Anna B Plačková Terezka B2 ANIČKA 19.-20./21
Scholze Tomáš A Nováková Majda B Psotná Tamarka B2 OLI část
Šrámková Bára A Jeníková Anežka C Strnadová Johanka B2 Klára Benešová
Švanda Filip A Kašparová Laura  Šedinová Naty B2 Kája Brožová

 

Simonová Medea