Lukáš a Žaneta - NÁVRH NA TŘÍDU B, Kuba a Míša - 1.MÍSTO A C TŘÍDA

Mám pro vás aktuální informace z právě - probíhající taneční soutěže v Praze. Crossáci unaveni po vydařeném plese se ráno oklepali a v předprázdninové náladě vyrazili na poslední soutěž v sezóně. A asi jsou z nějakého společného hnízda "pařmenů" :-) - protože celovečerní řádění na plese jim neubralo sil - ale naopak dodalo vitality, energie a chuti do boje. Soupeřů bylo dost, ale Crossáci zazářili. I když Žanetka s Lukášem dorazili pozdě (teda, tedy, to si ještě vyřídíme:-) a nestihli sambu v prvním kole, porota jim přála a zbytek křížků jim k postupu do finále stačil. Ale na druhou stranu se nestačili nervovat a trémovat - takže i ve finále zatančili na výbornou. Po finále byli vyhlášeni mezi třemi páry, které si měly přijít na vyhlášení pro medaili. První bedna v C třídě už je sama o sobě výborný výsledek - ale na návrh by 3. místo ještě nestačilo.  A tak nervy pracovaly. Ale protože je dneska opravdu štědrý den - zadařilo se a Lukáš se Žanetkou obsadili 1. místo a získali tak svůj první návrh na třídu B! Obrovskou radost udělali nejen rodičům, trenérům, ale hlavně sami sobě. Vidí, že to jde a že že jim trenér nepředvídal ty návrhy do Vánoc zbůhdarma! V JuN II se sešlo soupeřů mnoho a 4. místo je také velice dobrým - ba přímo výborným oceněním pro maličké tanečníky z CrossDance.

Další skvělé umístění si z Prahy odvážejí Kuba Říha s Míšou Martínkovou. Sice nevím, ve kterých šatech Miška tancovala, ale musela tancovat i s Kubou bezvadně, protože prosadit se mezi 24 dospěláckými páry, když je Míša vlastně ještě žačka základní školy, je velmi obtížné! Ale Míša s Kubou se už nebojí ničeho (jedině tak sólových soutěží na soustředění :-)  - jejich sebevědomí zdravě roste a po rozpačitých začátcích patří mezi páry s největší pohodou mezi partnery - a tohle všechno spolu s poctivými tréninky nese své ovoce! Míša s Kubou obsadili také 1. místo a ziskem svého posledního chybějícího Fka si dnes vytančili taneční třídu C! Oběma párům moc a moc gratulujeme a přejeme brzy další bedny, medaile a jednou třeba u předávání medailí i českou hymnu! :-))

V juniorech IIC soutěžili ještě Dário s Adélkou a potvrdili, že jsou párem, který patří do finále - gratulujeme k 5. místu a přejeme, aby na podzim to F-ko konečně padlo! 

Michal s Aničkou soutěžili v juniorech IID a obsadili 7. místo. Na finále to ještě nestačilo, ale dle slov Dária zatančili dnes nejlépe, jak je kdy viděl.

 

Diskusní téma: Lukáš a Žaneta - NÁVRH NA TŘÍDU B, Kuba a Míša - 1.MÍSTO A C TŘÍDA

gratulace

Všem moc gratulujem je to super .....jste šikulky....Jíra a Váchovi .....super víkend

WooW

Chtěla bych všem mooc pogratulovat. To se jen tak nevidí za jeden den dvě první místa! Mišce a Kubovi přeji hodně štěstí do céček a Žanetě a Lukášovi taky strašně moc gratuluji, konečně jste se dočkali té bedny:)

Gratulace


Všem moc gratulujeme za nádherné výsledky. Ste jedničky.

....

Rádi bychom poděkovali Michalovi který pro nás doběhl do šatny abychom šli na parket,protože naše kategorie už začala.Bez něj by nebylo ani F ani body.A samozřejmě gratulujeme ke všem úspěchům.

Re: ....

To je dobrý vy by jste to pro mě taky udělali. Jinak gratuluji všem co byli na soutěži

GRATULACE

Všem moc gratuluju,jste výborní....obdivuju taky hlavně to že jste po plese sebrali všechny síly a dosáhli tak senzačních výsledků..ještě jednou VELIKÁ GRATULACE

Přidat nový příspěvek