LUKÁŠ SE ŽANETOU - DRUHÝ NÁVRH NA TŘÍDU B

Lukáš Bříza a Žanetka Zborníková získali na soutěži v Hradci druhý návrh na taneční třídu B! V JUNI I sice skončili těsně za finálem, ale ve starší kategorii JUN II se prosadili do finále a tam obsadili 3. místo. Získali tak nejen medaili, ale také druhé Fko - návrh na vyšší třídu. Do béček tedy míří mílovými kroky... BUDOU DO VÁNOC? :-))

 

Dario s Adélkou se v JUN II protančili také do finále, kde skončili šestí. V tak nabitém startovním poli je to moc pěkné, ale je mi jasné, že Adélka s Dariem chtějí víc... :-) Ve finále tedy byli 3 kolínské páry. Dva naše a jeden kolega z Duende...

 

Kuba s Míšou tančili v Hradci také - v dospělých Céčkách. Byla to jejich teprve druhá soutěž ve třídě C, ale opět se o stupínek zlepšili a dnes skončili 12. Jen tak dál!

Diskusní téma: Lukáš se Žanetou - druhý NÁVRH NA TŘÍDU B

gratulace

SUPER!! gratuluju

gratulace

Gratuluji, béčka se blíží

fajne

Mno super,koukám že tenhle výkend byla Crossácká sklizeň :) moc gratuluju všem jste bájećní..a Lukine+žáňo...už to máte blízko...:)

Tyjo

Tyjo, vy jedete teda tryskovou rychlostí:) Moc vám Lukáši a Žáňo gratuluji!

gratulace

No super nestačím se divit. Jen tak dál!

Béčka na obzoru

No těpic, co s váma budeme v béčkách dělat? ... :-)) Moc gratuluju, koukejte dál makat na svých nedostatcích a liga bude vaše...

Přidat nový příspěvek