Martin a Anita 3. místo JUN II C

06.03.2010 19:47

V Kamenici si dnes Martin Havrda a Anita Šálková vytančili v JUN II C další velice hezké umístění. Ve finále soutěže skončili 3. a domů si tak odváželi bronzový pohár. Fko jim sice těsně uteklo, ale po tak dlouhé době bez soutěží je to i tak bezva. Dario Cadorini sa Kačka Zajícová si v Kamenici odbyli svoji společnou premiéru a finálové 5. místo je jako startovní blok také dobré! Poprvé se na parketu ukázala také další čerstvá dvojice Lukáš Bříza a Adélka Jakubů. A hned v TL juniorů, takže s tou nejsilnější konkurencí, kterou mohou potkat. I jim přejeme hodně úspěchů...

 

V současné době bojovali jako lvi naše mladé naděje ve Chvaleticích. Crossácké čerstvě juniorské páry si na soutěžích předávají finálová umístění jako štafetový kolík. Tentokrát se nejvíce dařilo Kubovi Strnadovi s Martinkou Peškovou, kteří skončili v JUN I těsně za návrhem na C třídu (4.) a ve II na hezkém 7. místě. V JUN II se zase dnes nejlépe ukázal sourozenecký pár David a Denisa Sýkorovi. Dotančili se až do finále ( z 18 párů) a tam skončili také těsně za návrhem, tedy 5. Jim i ostatním gratulujeme a držíme pěsti, aby se takhle dařilo i dál.

 

... více až budou na CSTS  výsledkové listiny

 

Poprvé na soutěž vyrazil také Jirka Crkal s Míšou Peškovou a hned postoupili v silně obsazené soutěži do druhého kola. Mile nás potěšili i hobbíci Kryštof Vodička s Terezkou Markovou, kteří skončili skončili 8.

Diskusní téma: Martin a Anita 3. místo JUN II C

Datum: 12.03.2010

Vložil: ...taneční příznivce

Titulek: Pár Lukáš a Žaneta

...také tomu nerozumím ? Už spolu netancují ? Takový pár s výsledky ve věku jako je vytrvalý Lukáš a nekompromisní (myslím,že nejlepší) Žaneta by byla moc veliká ztráta pro klub ! Sleduji co všechno tento pár dokázal a pro váš klub získal. Pomohl trenérům v jejich vybudování jména nejen na Kolínsku. Nechat uhasnout nebo snad nezvládnout takové nadějné tanečníky či tanečnice by mohlo znamenat do budoucna pro váš nadějně rostoucí klub zařazení se mezi ostatní na vedlejší kolej. Vypadá to, že klub dobře funguje, ale dovolit si takové vážné kroky a vaše hvězdy nechat pohasnout je dost riskantní. Nemrzelo by vás třeba, kdyby vám vaší odvedenou nelechkou práci sebrala konkurence ?

Datum: 09.03.2010

Vložil: Mirek

Titulek: PARY

mam mensi problem vzdyt lukas tancoval se zanetou a ted najednou s adelkou prosim vysvetlete co se s tim stalo?A s kym tancije ted ZANETA?

Datum: 06.03.2010

Vložil: Martin V.

Titulek: gratulace

Mooc všem gratuluju :-)

Datum: 06.03.2010

Vložil: Martin V.

Titulek: gratulace

Mooc všem gratuluju :-)

Přidat nový příspěvek