MČR CDO - 25 medailí

Mistrovství České republiky CDO (Czech Dance Organization) - nominační soutěž na ME a MS v latinoshow, synchro dance a salsa shine

CrossDance získal na MČR CDO 25 medailí a 52 nominací na MS v Turíně a na Sardinii

Salsa shine sólo children: 1. místo Luisa Klímová, 2. místo Rozálka Rácová, 5. místo Luciana Kučerová, 6. místo Bety Kvapilová, 8. místo Adéla Syřínková, 9. místo Karolína Brožová, 10. místo Johanka Soukupová, 11. místo Naty Sochorová, 12. místo Marika Melezínková - nominace na ME, MS / Viki Olivová (13.m), Týna Honcová (16.m), Nela Humlíčková (17.m), Aneta Michnevyč (18.m), Naty Šturmová (19.m)

Salsa shine sólo junior: 1. místo Monika Mašatová, 2. místo Simona Dejmková, 3. místo Naty Romportlová, 4. místo Adéla Bukačová, 5. místo Oli Neumannová, 6. místo Bára Kvapilová, 7. místo Valča Matějková, 8. místo Viki Pabišková, 9. místo Bětka Smrčková - nominace na ME, MS / Martina Ulrichová (16. m)

Salsa shine sólo adults: 2. místa Dominika Kozáková - nominace na ME, MS

Latinoshow sólo children: 3. místo NETOPÝR Luciana Kučerová, 4. místo PAN TAU Veronika Větrovská, 5. místo INDIÁNKA Naty Sochorová, 6. místo KOČKA Bety Kvapilová, 7. místo AMAZONKA Adéla Syřínková, 8. místo KROTITELKA Karolína Brožová, 9. místo LABUŤ Luisa Klímová, 10. místo CARMEN Rozália Rácová, 11. místo MODELKA Viki Olivová, 12. místo ROCKYNA Marika Melezínková - nominace na ME a MS / 13. místo PIRÁTKA Natálka Šturmová, 14. místo MAŽORETKA Nela Pudilová, 15. místo HIPHOPERKA Johanka Soukupová, 16. místo FLINSTOUNOVI Tereza Karpíšková, 17. místo AMOREK Adéla Šellenbergová, 18. místo OHNIVÁ DÍVKA Markéta Jedlánková, 19. místo MOTÝL V PAVUČINĚ Aneta Michnevyč, 20. místo SEN Kristýna Honcová

Latinoshow sólo junior: 2. místo KRÁLOVNA VICHRŮ Oli Neumannová, 3. místo IN MY DREAM Adéla Bukačová, 4. místo KRÁLOVNA ČERNÉ MAGIE Naty Romportlová, 6. místo RIO Viki Pabišková, 7. místo ŠAMANKA Martina Ulrichová - nominace na ME, MS

Latinoshow duo children: 1. místo V ŘÍŠI FANTAZIE Bety Kvapilová + Adéla Syřínková, 3. místo PTÁCI V KLECI Naty Sochorová + Aneta Michnevyč - nominace na ME, MS

Latinoshow duo junior: 3. místo ZTROSKOTANÁ Oli Neumannová + Adéla Bukačová, 6. místo PRSKAVKY Naty Romportlová + Luciana Kučerová, 8/. místo KOČKY Martina Ulrichová + Viki Pabišková - nominace na ME, MS

Salsa shine duo junior: 1. místo Oli Neumannová + Adéla Bukačová, 3. místo Naty Romportlová + Luciana Kučerová - nominace na ME, MS

MČR CDO 2015
Česká Lípa


děti - juniořI - mládež

Nominační soutěž na MS do italského Turína
a na MS do Olbia na Sardinii



CrossDance - 25 MEDAILÍ a 52 nominací

Latinoshow malá skupina DVK - 1. místo ROBOTS: Luciana Kučerová, Rozália Rácová, Johanka Soukupová, Natálie Sochorová, Aneta Michnevyč, Viktorie Olivová, Valérie Jíchová, 2. místo REBELS: Alžběta Kvapilová, Adéla Syřínková, Luisa Klímová, Marika Melezínková, Veronika Větrovská, Markéta Jedlánková, Karolína Brožová, 3. místo DRAGONS:Adéla Drázdová, Nela Pudilová, Natálie Šturmová, Kristýna Honcová, Tereza Karpíšková, Bára Bulíčková, Denisa Krásná

Latinoshow malá skupina JVK - 1. místo ANDĚLÉ A DÉMONI: Adéla Bukačová, Natálie Romportlová, Martina Ulrichová, Valérie Matějková, Viktorie Pabišková, Adéla Závorková, 3. místo ROZTLESKÁVAČKY: Eva Dobiášová, Kateřina Pokorná, Andrea Štolbová, Adéla Skryjová, Darina Darebná, Martina Nešporová, Kateřina Pavlíčková

Latinoshow malá skupina HVK - 2. místo CIRKUS: Dominika Kozáková, Simona Dejmková, Bára Kvapilová, Alžběta Smrčková, Monika Mašatová, Tereza Bukačová

Synchro Dance malá skupina DVK - 1. místo SYNCHRO CHILDREN: Luciana Kučerová, Alžběta Kvapilová, Adéla Syřínková, Natálie Sochorová, Aneta Michnevyč, Rozália Rácová, Johanka Soukupová, (na MČR zatím náhr. Valérie Jíchová)

Synchro Dance malá skupina JVK1. místo SYNNCHRO 2015: Simona Dejmková, Bára Kvapilová, Alžběta Smrčková, Monika Mašatová, Eva Dobiášová, Kateřina Pokorná, Adéla Skryjová, 2. místo SYNCHRO JUNIOR: Adéla Bukačová, Natálie Romportlová, Martina Ulrichová, Viktorie Pabišková, Adéla Závorková, Valérie Matějková. 5. místo SYNCHRO BOYS: Standa Bělka, Jakub Navrátil, Adam Beneš, Vítek Ulrich, Ondra Kučera, Lukáš Ditrich, David Scholze

Synchro Dance formace JVK - 1. místo SYNCHRO FORMACE: Simona Dejmková, Bára Kvapilová, Alžběta Smrčková, Monika Mašatová, Eva Dobiášová, Kateřina Pokorná, Andrea Štolbová, Adéla Skryjová, Adéla Bukačová, Natálie Romportlová, Martina Ulrichová, Valérie Matějková, Viktorie Pabišková, Adéla Závorková, Luciana Kučerová...

..........................................................................................................................................................

Datum akce:  pátek 12.06. - sobota 13.06.

- sraz pro první disicplíny včas na přípravu, u pozdějsích být připraven v hale nejpozději 2 hodiny před startem

Místo konání: víceúčelová sportovní hala, Wedrichova 3305, Česká Lípa 470 01

Vstupné: pátek 150Kč / sobota 200Kč (snížené vstupné děti 06 - 18 let, důchodci, ZTP a ZTTP - 100Kč)

Porota: Igor Henzély, Katrin Źabenská, Martin Dytrt, Daniela Fantová, Lenka Jiráňová, Jan Dvořák, Jiří Paulů

SOUTĚŽNÍ LICENCE: 300Kč (českou soutěžní licenci už mají zaplacenou ti, kteří v tomto školním roce startovali na nějaké zahraniční soutěži - Sardinie, Graz, Pescara). Příští sezonu může ČR reprezentovat pouze tanečník, který je v den konání MČR registrován v CDO se soutěžní licencí.

STARTOVNÉ ŘÁDNÝ ČLEN: 100Kč týmové vystoupení, 100Kč shine, 200Kč latinoshow sólo, 200Kč latinoshow  duo - nasčítejte si svoje disicplíny

STARTOVNÉ KRÁTKODOBÝ ČLEN: 200Kč jakákoliv disicplína (krátkodobý člen nemusí mít licenci, ale nemůže pak ČR reprezentovat na mezinárodních soutěží 2015 / 2016 i kdyby postoupil)

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ: Ubytování -MČR Speciál 2015.pdf (397158)