MČR CDO, Praha + NEDĚLNÍ GRANDFINÁLE

26.05.2016 07:00

V zástupu soutěží, které se na nás valí se blíží také MČR CDO. Letos nazvané jako GRAND FINÁLE CZECH DANCE MASTERS.

Výsledky z MČR postupně doplníme, děkujeme všem za úspěšnou reprezentaci

Týmové výsledky: Individuální výsledky:
ZLATO - synchro tým children ZLATO - duo "Halowenská párty" - Luciana Kučerová + Alžběta Kvapilová
ZLATO - synchro formace children + GRANDFINÁLE ZLATO - salsa shine children - Rozália Rácová
ZLATO - synchro boys ZLATO - salsa duo junior - Natálie Sochorová + Aneta Michnevyč
ZLATO - synchro formace junior STŘÍBRO - sólo children "Strašák" - Luciana Kučerová
STŘÍBRO - synchro tým Minis STŘÍBRO - sólo junior "Papoušek" - Adéla Syřínková
STŘÍBRO - synchro tým junior 2  

 

Naše children synchro choreografie byla vybrána do TOP 10 dětských choreografií na nedělní grandfinále. V každé věkové kategorii se představí 10 choreografií ze všech soutěžních stylů CDO. V porotě zasednou kromě tanečních odborníků také Lukáš Vaculík a Eva Samková. I dalšího porotce Petra Čadka znají děti z tanečních show soutěží z televizních obrazovek. Datum vysílání v TV upřesníme...

Naše synchro týmy získaly nominaci na MS IDO synchro dance, které proběhne v září v Olbii na Sardinii. Hlavní úkoly byl tedy splněný. V children kategorii startoval kromě starého známého children týmu poprvé také tým Minis (naši nejmladší) a musíme chválit, zvládli soutěž na jedničku, překonali trému a ukázali, že nám roste další závodní týmek. Práce je před námi samozřejmě ještě mnoho. Ve starší kategorii jsme měli 2 juniorské týmy - dívčí junior 2 a tým klučičí. Ačkoliv holky zajely nad očekávání (a děkujeme Martě za výpomoc), zapíšeme tento den jako historický mezník - náš TÝM KLUKŮ PORAZIL náš TÝM HOLEK. Mistry ČR se stal tým Synchro Boys. Radost kluků byla veliká a padalo i mnoho slibů, že budou makat dál a víc - tak držíme pěsti, aby jim chuť a tohle předsevzetí vydrželo! Ve formacích jsme nebyli spokojeni s výkonem children formace, přesto jako choreografie byla vybrána do TOP 10 a holky tak mohou trenérovi ukázat svoji lepší formu ještě v neděli při večerním grandfinále. :-) V juniorské formaci se jako skvělá frontmanka ukázala Adéla Závorková a krok se staršími dokázaly udržet i dvě mladičké tanečnice Róza a Johanka. Týmům gratulujeme - a slibujeme jim hooodně dřiny před MS!!!!

V individuálních soutěžích bych ráda vytáhla kromě těch finálových a oceněných ještě i malé odvážlivkyně v salse i sólech. První start v children kategorii skvěle zvládla Natálie Sedláčková, postup jí utekl jen o kousek a to bylo startovní pole silné. V juniorech jsme největší posun viděli u Anety Michnevyč a vyzdvihnout určitě patří i úspěšný přestup Adély Syřínkové mezi juniory, který byl hned na první soutěži korunován medailí... 

MČR CDO, Praha

Nedělní grandfinále

Naše children synchro choreografie byla vybrána do TOP 10 dětských choreografií na nedělní grandfinále. V každé věkové kategorii se představí 10 choreografií ze všech soutěžních stylů CDO. V porotě zasednou kromě tanečních odborníků také Lukáš Vaculík a Eva Samková. I dalšího porotce Petra Čadka...

MČR CDO informace

MISTROVSTVÍ ČR CDO - Praha 26. - 27. 5. 2016 NOVINKY: konečný časový harmonogram (ke stažení v tabulce) ČTVRTEK - children synchro formace start v cca 18:00, juniorská chvíli po nich, sraz tedy v hale v cca 15:00 / nabízíme i možnost společné jízdy vlakem - čas srazu na nádraží upřesníme (s sebou...