ME WADF MOSKVA 2019

MISTROVSTVÍ ME WADF v Moskvě - 13. - 18. března 2019 

Soutěž je ještě daleko, ale organizačně je nutno zajišťovat naši výpravu už nyní - zejména u letenek můžeme hodně ušetřit, když je zakoupíme už nyní...

MISTROVSTVÍ EVROPY WADF MOSKVA 2019 :-) CrossDance výprava 2019
Místo: Moskva, hotel Korston
Termín: 13. - 18.3.
soutěž ME WADF
licence: nutné (10E)
startovné: strop 50euro
PAS  platností ještě 6 měsíců po příletu
víza: nutná
vstup pro diváky: bude upřesněn (vloni byl 15E /den)

TRÉNINKY: mimo týdenní rozpis (tedy o víkendech)
V ceně společného soutěžního pobytu budou zahrnuty tyto náklady:
vyřízení registrací a přihlášek, případná obnova licencí
zajištění zvacího dopisu
zajištění víz (pokud dodáte vše řádně a v termínech)
zajištění pojištění (kvůli vízům společné)
zajištění zpátečních letenek
zajištění transferu Z a NA letiště v Moskvě
zajištění ubytování v hotelu Kortson + snídaně
zajištění lístků na metro - trolej v Moskvě - při společném výletu

společná exkurze do centra města (Rudé Náměstí, výměna stráží, obchodní dům GUM, atd.) + ochutnávka ruského boršče + pirožek
 
Předpokládaná cena
dítě 12.000Kč
(dle předchozích let)
V ceně NENÍ STRAVOVÁNÍ! Voda je pitná a v hotelu je non stop provoz (malá pizzerie, sushi bar, i malá prodejnička)

Předpokládaný program:

ST 13.3. přílet - transfer do hotelu, ubytování
ČT 14.3. exkurze do centra Moskvy - podvečerní trénink
PA 15.3., SO 16.3., NE 17.3. soutěže
PO 18.3. dopolední program dle času odletu, transfer na letiště, zpáteční let

 

TRENÉŘI: Vladimír Vidner, Naďa Eretová

PŘIHLÁŠENÍ TANEČNÍCIMelisa Antošová, Viktorie Sedláčková, Ella Heroutová, Nela Teplá, Tomáš Scholze, Natálie Sedláčková, Klaudie Burdová, Gabriela Pácalová, Jakub Drahorád, Veronika Martínková, Michaela Nezbedová, Ondřej Cimický, Nikola Čepeláková, Lukáš Lázňovský, Lída Lázňovská, Alžběta Kvapilová, Luisa Klímová, Natálie Sochorová, Kristýna Honcová, Valérie Jíchová, K. Čížková, Beata Faltysová, Markéta Jedlánková, Zuzana Vavrušková, N.S., Martina Ulrichová, David Scholze, Vítek Ulrich, Šimon Kahovec, Robert Joukl, Rosalie Štastná, Klára Nováková, Adéla Závorková, Adéla Šellenbergová

PŘIHLÁŠENÝ DOPROVOD: Veronika Sedláčková, Lenka Scholzeová, Lázňovská Lenka, Lázňovský Luděk, Antošová Zuzana, Ulrichová Martina??, Heroutová Linda, Eva Pácalová, Kateřina Burdová, Klára Košvancová, taťka Kubíka, Iva Martínková , Gábina Kahovcová, Marcela Teplá, Iveta Jedlánková, Jindřiška a Ivan Nemčokovi, Petra Štastná, Hana Nezbedová, Veronika Cimická, Jiří Cimický, M. Jouklová, Blanka Nováková, Martina Klečková.

 

PŘEDPOKLAD TÝMŮ:

CIRKUS  + nová 1 - 2 choreo: Melisa, Ella, Viki, Nela, Tomáš, Cirkus + Klára

MAFIOSO (LA large team juveniles): Ondra + Míša, Kuba + Gabča, Tomáš + partnerka, Lukáš + partnerka (holčičky Melisa, Klaudie, Veronika, Naty) - předpoklad 4 páry + 2 sólové tanečnice

RŮŽOVÝ PANTER (LA small team juveniles): Verča, Naty, Míša, Gabča, Klaudie, Niki, Ondra, Kuba

VITAMÍNY (caribbean small team juveniles): Verča, Naty, Míša, Gabča, Klaudie, Niki

DOBRODRUŽSTVÍ V DŽUNGLI (ALL style small team juveniles): Ondra, Kuba, Tomáš + 2 - 5 children holek

? DIAMONDS ??(art small team juveniles): Verča, Naty, Míša, Gabča, Klaudie, Niki, Ondra, Kuba

MADAGASKAR TRIO: Verča, Naty, Míša

 

JUNIOR DÍVČÍ TÝMY: musíme namíchat tak, aby nikdo nestartoval proti sobě a přitom abychom obsadili co nejvíc disciplín / 

OHNIVÝ ARMAGEDON (all style LG juniors): 

DÉMONKY NOCI (caribbean small team junior):

PROCITNUTÍ (caribbean small team junior)

VZPOURA OTROKYŇ (all style small team junior): 

TAHITI DREAM (caribbean large team junior): 

TRIO KOVBOJKY: Markéta, Zuzka, N.Š.

V NÁRUČÍ ĎÁBLA: Šimon + Týna, Ondra + Míša, Kuba + Gabča, + 2 sólové tanečnice

SLEČINKY ZE STEPFORDU

NEJSTARŠÍ (párovka + LA show - 2 choreo)