Mezinárodní festival WADF - Liberec / medailové žně

Na mezinárodním tanečním festivalu v Liberci se během týdne vystřídalo přes 4 200 soutěžních jednotek. Kolínský CrossDance do Liberce vyslal 54 tanečníků. Celkově je v klubu něco přes 120 dětí, takže v Liberci soutěžila skoro polovina z nich...

Největších úspěchů dosáhly na soutěži sólistky Oldřiška Neumannová (9 zlatých, 2 stříbrné a 2 bronzové medaile) a Luciana Kučerová (8 zlatých, 1 stříbro, 3 bronzové). Ale ani ostatní nezůstali pozadu. CrossDance si celkově vytančil 56 medailových umístění.

VÝSLEDKOVÉ LISTINY:

TÝMY TK CrossDance v Liberci

Afrika - caribbean dance show s.g. junior - 1. místo

Cabaret show - LA dance show s.g. junior - 1. místo

Malé Rockerky - caribbean dance show s.g. juveniles - 1. místo

Carnival - LA couple s.g. junior - 1. místo

Tchu Tcha Tcha 1 - couple s.g. juveniles - 2. místo

Tchu Tcha Tcha 2 - couple s.g. juniors - 3. místo

U nás na tréninku - caribbean dance show l. t. juveniles - 3. místo

Formule - caribbean dance show s.g. junior - 4. místo


 
SÓLISTÉ TK CrossDance v Liberci
Oldřiška Neumannová /jun.
1. m. show sólo "Trosečnice"
1. m. all style sólo "Sen"
1. m LA show sólo "Cabaret"
1. m. synchro duo s Áďou B.
1. m. show duo s Áďou B.
1. m salsa duo s Áďou B
1. m show LA duo se Standou
1. m show tým Afrika
1. m párový tým "Carnival"
2. m jive sólo
2. m open páry
3. m. salsa sólo
3. m jive duo s Naty R.
 
Luciana Kučerová /child.
1. m. show sólo "Hádě"
1. m LA sólo "Siréna"
1. m. sólo merenge
1. m salsa sólo
1. m chacha sólo
1. m jive sólo
1. m show duo s Barčou K.
1. m show tým "Rockerky"
2. m. bachata sólo
3. m. all style sólo "Vichřice"
3. m rumba sólo
3. m párový minitým

 
Dominika Kozáková /jun.
1. m. bachata sólo
1. m LA show tým "Cabaret"
2. m LA show sólo
2. m paso sólo
2. m chacha sólo
2. m. merenge sólo
2. m. show duo se Simonou D.
3. m samba sólo
3. m rumba sólo




 
Bára Kvapilová / jun.
1. m. sólo merenge
1. m LA show tým "Cabaret"
2. m. synchro duo se Simon D.
2. m salsa sólo
3. m paso sólo
3. m chacha sólo
3. m samba sólo






 
Adéla Bukačová / jun.
1. m. synchro duo s Oli N.
1. m. show duo s Oli N.
1. m salsa duo s Oli N.
1. m show tým Afrika
3. m. show sólo "Lesní divoška"
Natálie Romportlová / jun.
1. m show tým "Afrika"
1. m párový tým "Carnival"
3. m LA sho sólo "Rio"
3. m jive duo s Oli N.
3. m open páry
Simona Dejmková / jun.
1. m LA show tým "Cabaret"
2. m. show sólo "Loupež..."
2. m. synchro duo s Bárou K.
2. m. show duo s Dominikou K.
 
Bety Kvapilová
1. m show tým "Rockerky"
2. m show duo "V pyramidě"
2. m párový tým
3. m open páry s Davidem S.
 
Adéla Drázdová / mini
1. místo sólo salsa
1. místo sólo bachata
1. místo sólo merenge
3. m show tým "Na tréninku"

Standa Bělka / jun
1. m párový minitým "Carnival"
1. m LA show duo s Oli N.
2. m open páry

Monika Mašatová /jun
1. m paso sólo
1. m LA show tým "Cabaret"
3. místo synchro duo
 
Adéla Syřínková / child.
1. m show tým "Rockerky"
2. m. show sólo "Šašek"
2. m párový tým TchuTcha
 
Martina Ulrichová / jun
1. m show tým Afrika
1. m párový tým "Carnival"
3. m. show duo "Den a Noc"
Bára Kamenická / child
1. m show duo s Lucianou K.
1. m show tým "Rockerky"
 
Luisa Klímová / child.
1. m show tým "Rockerky"
2. m show duo "V pyramidě"
 
Martina Kamenická / jun
1. m LA show tým "Cabaret"
3. m show duo s Martinou U.
 
Alžběta Smrčková / jun.
1. m LA show tým "Cabaret"
3. místo synchro duo
Valerie Matějková / jun
1. m carib. show s.g."Afrika"
3. m párový minitým
Viktorie Pabišková / jun
1. m carib. show s.g. "Afrika"
3. m párový minitým
Vit Ulrich / jun
1. m párový minitým "Carnival"
3. m open páry
Petr Voňavka / child
2. m show sólo "Divočina"
3. m párový minitým
David Scholze / child
2. m párový tým
3. m open páry s Davidem S.
Lucie Červinková / jun
1. m show tým "Afrika
 
Adam Beneš / jun
1. m párový LA minitým "Carnival"
 
Kateřina Pokorná / jun
1. m LA show tým "Cabaret"
Johana Soukupová
1. m show tým "Rockerky"
Aneta Michnevyč
1. m show tým "Rockerky"
Rozálie Rácová
1. m show tým "Rockerky"
Matěj Ryba / child
2. m párový tým
Lukáš Ditrich / jun
3. m párový minitým
Filip Špringl / jun
3. m párový minitým
Amálie Lodlová / chil.
3. m show tým "Na tréninku"
Karolína Brožová / child.
3. m show tým "Na tréninku"
Marika Melezínková / child.
3. m show tým "Na tréninku"
Kristýna Honcová / child.
3. m show tým "Na tréninku"
Natálie Šturmová / child.
3. m show tým "Na tréninku"
Nela Pudilová / child.
3. m show tým "Na tréninku"
Daniela Šubotníková / child
3. m show tým "Na tréninku"
Tereza Karpíšková / child.
3. m show tým "Na tréninku"
Denisa Krásná / child
3. m show tým "Na tréninku"

 

 

 

V libereckém Babylonu se ve dnech 28.10. - 02.11. koná mezinárodní taneční open festival. Naši tanečníci se zde potkají se svými tanečními kamarády z Ruska a jiných zemí a utkají se v některých disicplínách až se 40 soupeři... Festival bereme jako skvělou zkušennost a možnost zasoutěžit si - ale s kritiky soutěže (CSTS a CDO) souhlasíme v tom, že udělování titulů na open soutěži není úplně vhodné. Proto také soutěž bereme jako MEZINÁRODNÍ TANEČNÍ FESTIVAL a tak také budeme výsledky do profilu dětí zapisovat...

harmonogram_středa.xls (303104)

harmonogram_čtvrtek.xls (306688)

harmonogram_pátek_sály.xls (212992)

harmonogram_pátek_kongresák.xls (203776)

harmonogram_sobota_sály.xls (210432)

harmonogram_sobota_kongresák.xls (202240)

harmonogram_neděle.xls (208896)

Přihlášky, které jsou nyní na našich stránkách bereme jako uzavřené - doufám, že jste si všichni zkontrolovali soutěžní dny dětí a že bude vše OK. Nezapomeňte si vzít všechny soutěžní kostýmy, taneční obuv (na shine musíte mít něco na nohou), všechny doplňky, kulisy a rekvizity, klubové oblečení, přezůvky do haly, špendlíky na čísla, a ti, co startují ve více sólovkách také folie na měnění startovních čísel... Držíme všem pěsti, soutěž si užijte, pořádně makejte a povzbuzujte kamarády! :-)

VIDEOSPOT:

webové stránky pořadatele

startovní listiny

Místo konání: Babylon, Nitranská 1

Vstupné: v pokladně u sálu Expo od zahájení akce / celodenní 280 Kč / 5 denní permanentka 1200Kč / víkendové vstupné (PA +SO + NE) 800 Kč / děti do cca 3 let zdarma / děti do 120 cm - sleva 50% / množstevní slevy (30 a více osob) - po dohodě s paní Šulcovou 603 576 435

Náklady tanečníků:

  • licence: mezinárodní licence WADF - 10 Eur + licence česká - 1 Euro = 11 Eur (tanečníci, kteří byli na jaře v Moskvě už mez. licenci platili, takže doplatí jen 1 Euro)
  • startovné: 1 disiciplína - 10 Eur / 2 disicplín - 20 Eur / 3 a více disicplín - 30 Eur
  • půjčovné kostýmů: 100Kč kostým / kdo si ještě nepřebral kostým, ať tak urychleně učiní... 
  • vlastní doprava, ubytování, strava
  • KDO NEPLATIL DOPŘEDU V TANČÍRNĚ - NA SOUTĚŽI MĚJTE ČÁSTKU PŘIPRAVENOU PŘESNĚ!!!

Nabídka ubytování + vstupenky zdarma: organizátoři nabízí možnost mimořádných slev na ubytování v Hotelu Babylon. Je možné využít akce hotelu tzv. „Last Minute“, který se týká pátku a soboty 31. 10. - 1. 11. a 1. 11. - 2. 11. , kdy při zakoupení obou noclehů, obdržíte vstupenku zdarma. Podmínkou je zakoupení dvoulůžkového pokoje (vícečetné již nejsou k dispozici). Cena je 1 100 Kč na jednu osobu a noc. Mimo luxusního ubytování, které Hotel Babylon nabízí, jsou v ceně zahrnuty i veškeré atrakce v Centru Babylon (Aquapark, Lunapark, IQpark a welness), které jsou vám k dispozici po celou dobu pobytu. O tuto speciální nabídku se můžete zajímat na e-mailové adrese: ilma.ubytovani@gmail.com nebo na telefonu 732/ 721 097.

PŘEDBĚŽNÝ HARMONOGRAM - LIBEREC (ČERVENĚ JSOU POSLEDNÍ ODHLÁŠKY, které je potřeba ze startovek odstranit a modře to, co je potřeba zkontrolovat, opravit nebo prokonzultovat)
ST  odpol.
sál B

SÓLO
 

SALSA
 

MINI
 
Drázdová
ST odpol.
sál A
SÓLO BACHATA MINI Drázdová
ST 13:30
sál B
SÓLO MERENGE MINI Drázdová, Bělková
ST 09:00
sál A
SÓLO BACHATA CHILD.
juveniles
Kučerová, Kvapilová, Klímová, Soukupová, Melezínková, Syřínková, Štolbová, Kamenická, Sochorová, Brožová, Šturmová, Lodlová, Honcová, Šelenbergová, Humlíčková, Olivová, Pudilová, Šubotníková, Karpíšková, Rácová, Jedlánková, Větrovská
ST 09:00
sál B
SÓLO BACHATA JUN. Bukačová, Smrčková, Kvapilová, Kozáková, Romportlová, Neumannová, Červinková, Ulrichová, Pabišková, Kamenická, Pokorná, Novotná, Nešporová, Čmejrková, Pluhařová, Matějková, Dejmková
ST dopol.
sál A
SÓLO MERENGE CHILD. Kučerová, Kvapilová, Klímová, Soukupová, Melezínková, Syřínková, Štolbová, Kamenická, Sochorová, Brožová, Šturmová, Lodlová, Honcová, Michnevyč, Šellenbergová, Humlíčková, Olivová, Pudilová, Šubotníková, Karpíšková, Rácová, Jedlánková, Větrovská
ST dopol.
sál B
SÓLO MERENGE JUN. Bukačová, Smrčková, Kvapilová, Kozáková, Romportlová, Neumannová, Červinková, Ulrichová, Pabišková, Kamenická, Pokorná, Novotná, Nešporová, Čmejrková, Pluhařová, Matějková
ST 09:00
centrál
SÓLO ALL STYLE CHILD. Vichřice - Kučerová
ST 09:00
centrál
SÓLO ALL STYLE JUN. Sen - Neumannová, Smutná dívka - Pabišková
ST dopol.
centrál
DUO SYNCHRO JUN Ulrichová + Pabišková (změnit jméno), Neumannová + Bukačová, Kvapilová + Dejmková, Smrčková + Mašatová
         
ČT 16:00
centrál
DUO CARIBBEAN SHOW CHILD Meluzíny - Kučerová + Kamenická,
V pyramidě - Kvapilová + Klímová
ČT 09:00
centrál
DUO CARIBBEAN SHOW JUN Anděl a Ďábel - Romportlová + Pabišková
Vítejte v džungli - Kozáková + Dejmková
Řev v džungli - Neumannová + Bukačová
Den a Noc - Ulrichová + Kamenická
ČT 09:00
centrál
SÓLO CARIBBEAN
SHOW
CHILD Hádě - Kučerová, Šašek - Syřínková, Roztleskávačka - Šturmová, Doba ledová - Sochorová, Květinářka - Michnevyč, Školačka - Soukupová, Kytaristka - Brožová, Párty - Šellenbergová, Kuchařinka - Kvapilová, Jen počkej - Melezínková
ČT odpol.
centrál
SÓLO CARIBBEAN
SHOW
CHILD Volání divočiny - Petr Voňavka
ČT 09:00
centrál
SÓLO CARIBBEAN
SHOW
JUN Robot - Kozáková, Paříž - Romportlová, Trosečnice - Neumannová, Vampírka - Pabišková, Divoška - Bukačová, Ledová královna - Kvapilová, Loupež - Dejmková
ČT dopol.
sál A
SÓLO SALSA CHILD Kučerová, Kvapilová, Klímová, Soukupová, Melezínková, Syřínková, Štolbová, Kamenická, Sochorová, Brožová, Šturmová, Lodlová, Honcová, Michnevyč, Šellenbergová, Humlíčková, Olivová, Pudilová, Šubotníková, Karpíšková, Rácová, Jedlánková, Větrovská
ČT dopol.
sál B
SÓLO SALSA JUN Smrčková, Kvapilová, Kozáková, Romportlová, Neumannová, Červinková, Ulrichová, Bukačová, Pabišková, Kamenická, Pokorná, Novotná, Nešporová, Čmejrková, Pluhařová, Matějková, Dejmková
ČT odpol.
centrál
TÝM CARIBIK SHOW JUN "Formule"
 "Afrika"
         
PÁ 09:00
centrál
SÓLO LA - SHOW CHILD Siréna - Kučerová
PÁ 09:00
centrál
 
SÓLO LA - SHOW JUN Cabaret - Neumannová, Carneval - Romportlová, Kozáková
PÁ 09:00
sál B
SÓLO CHACHA CHILD Kučerová, Ráco (je zapsána u juniorů, má být u dětí)
PÁ 09:00
sál A
SÓLO CHACHA JUN Smrčková, Kvapilová, Kozáková, Romportlová, Neumannová, Červinková, Ulrichová, Bukačová, Pabišková, Dejmková, Kamenická, Mašatová, Pluhařová, Matějková
PÁ dopol.
sál B
SÓLO SAMBA CHILD Kučerová, Rácová
PÁ dopol.
sál A
SÓLO SAMBA JUN Smrčková, Kvapilová, Kozáková, Romportlová, Neumannová, Červinková, Ulrichová, Bukačová, Pabišková, Dejmková, Kamenická, Mašatová, Matějková
PÁ dopol.
sál A
PÁRY CHA+R+J open CHIL Scholze + Kvapilová, Ryba + Syřínková
PÁ 14:00
centrál
TÝM LA SHOW JUN "Cabaret"
PÁ 14:20
centrál
TÝM CARIBIK SHOW CHILD Malé rockerky
PÁ odpol.
sál B
LA PASO JUN Kvapilová, Kozáková, Romportlová, Neumannová, Červinková, Mašatová
PÁ odpol.
sál A
PÁRY CHA + JI open JUN Bělka + Neumannová, Beneš + Ulrichová, Navrátil + Červinková, Ulrich + Romportlová, Ditrich + Kučerová, Špringl + Pabišková, Voňavka + Matějková
PÁ 10:00
kongres s.
SÓLO SCÉNIC JUN Angel - Neumannová, Vzpomínky - Romportlová, Romance - Matějková
PÁ 14:00
centrál
TÝM LA PÁRY CHILD "Tchu TchaTcha1" - Scholze + Kvapilová, Ryba +Syřínková
 - hledej kategroii CD + rueda latin :-)
PÁ 20:00
centrál
TÝM LA PÁRY JUN "TchuTchaTcha 2" - Špringl+ Pabišková, Ditrich + Kučerová, Voňavka + Matějková
"Carnival" - Bělka + Neumannová, Beneš + Ulrichová, Ulrich + Romportlová
- hledej kategorii CD + rueda latin :-)
         
SO 09:00
sál B
SÓLO JIVE CHILD Kučerová, Kvapilová, Syřínková
SO 09:00
sál A
SÓLO JIVE JUN Smrčková, Kvapilová, Bukačová, Kozáková, Romportlová, Neumannová, Červinková, Ulrichová, Pabišková, Dejmková, Kamenická, Mašatová, Pluhařová
SO dopol.
centrál
DUO LA SHOW JUN Piráti - Bělka + Neumannová, Zorro - Ulrich + Romportlová, Plážovky - Mašatová + Smrčková
SO poled.
kongres.s.
SÓLO RUMBA CHILD Kučerová, Kvapilová
SO odpol
kongres.s.
SÓLO RUMBA JUN Smrčková, Kvapilová, Kozáková, Romportlová, Neumannová, Červinková, Ulrichová, Bukačová, Pabišková, Dejmková, Kamenická, Mašatová
 SO 18:00
centrál
PÁRY CH- R - JI open JUN Bělka + Neumannová, Ulrich + Romportlová
SO odpol.
kongres.s.
DUO JIVE JUN Neumannová + Romportlová

SO odpol.
kongres.s.
DUO SALSA SHINE   Neumannová + Bukačová, Ulrichová + Červinková
         
NE 13:30
centrál
TÝM KARIBIK SHOW CHILD "U nás na tréninku"
- vyhlášení do hodiny po startu :-)

KARIBIK SHOW LARGE TEAM JUVENILES - PTÁCI PRALESNÍ - měli jen 1 soupeře (bylo zrušeno)

SYNCHRO DUO ALL STYLE JUVENILES - Syřínková + Kvapilová (byly samy - zrušeno)