Mistři, I. vícemistři, II. vícemištři ČR SUT

CrossDance - MISTŘI, I. VÍCEMISTŘI, II VÍCEMISTŘI ČR 2012

V sobotu a neděli 19. a 20. 5. se v České Lípě uskutečnilo MISTROVSTVÍ České republiky v plesových a show předtančeních dětí a juniorů a MČR v české polce.

Na tuto soutěž se z regionu probojovaly dokonce 4 týmy CrossDance a několik párů v české polce.

 

Plesová předtančení dětí:

Bang Bang - 1. místo v regionu, 1. - 2. místo v semifinále MČR,1. místo ve finále MČR

- hodnocení poroty ve finále MČR - 1111111 :-), startovalo 9 nejlepších týmů z ČR

 

Bang Bang jsou MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY v dětké kategorii! Gratulujeme, opět nám hrála česká hymna.

Sestava formace Bang Bang: Standa Bělka + Simona Dejmková, Lukáš Hubst + Sophie Machová, Jakub Navrátil + Lucka Červinková, Ondra Kiučera + Martina Ulrichová, Víťa Ulrich + Adéla Bukačová, Filip Šimůnek + Martina Kamenická, Vojta Cyrane + Natálka Romportlová, Pája Mandlík + Bára Kvapilová, Lukáš Ditrich + Valča Matějková, Adam Beneš + Terezka Šmídová

 

 

Plesová předtančení junioři:

Latina Mix 2012: 1. místo v regionu, 2. místo v semifinále MČR, 3. místo ve finále MČR

- hodnocení poroty ve finále MČR: 1635212, startovalo 14 nejlepších juniorských týmů

 

junioři z formace LATINA MIX jsou II VÍCEMISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY! Gratulujeme.

Sestava formace Latina Mix 2012: Jakub Strnad + Aneta Čechová, Mirek Kučera + Žaneta Zborníková, Tomáš Jareš + Anička Nemčoková, Zdeněk Petránek + Dominika Kozáková, Jenda Semrád + Monika Mašatová, Tomáš Brant + Martina Pešková, Tomáš Novotný + Anita Šálková, Filip Bellinger + Nella Čmejrková

 

Show předtančení junioři:

Variette: 1. místo v regionu, 4. místo v semifinále MČR, 2. místo ve finále MČR

- hodnocení poroty ve finále MČR: 3232264

 

juniorky z formace VARIETTE jsou I. VÍCEMISTRYNĚ ČESKÉ REPUBLIKY! Gratulujeme.

Sestava dívčí formace Variette: Aneta Čechová, Nella Čmejrková, Kačka Weisserová, Dominika Kozáková, Anička Nemčoková, Bára Kvapilová, Simona Dejmková, Adéla Plašilová, Anita Šálková, Lucie Krausová, Martina Pešková, Míša Koláčná, Alžběta Smrčková, Kačka Řeháková, Tereza Bukačová, Denisa Sýkorová, Bára Krčíková, Martina Procházková, Nicola Řeháková.

 

Česká polka děti:

Pepa Páral a Natálka Krausová - 7. místo / hodnocení ve finále:

Kuba Navrátil + Lucka Červinková 10. - 12. místo / semifinále

Víťa Ulrich + Adélka Bukačová 15. - 18. místo / 1. kolo

Lukáš Ditrich + Valča Matějková 15. - 18. místo / 1. kolo

Ondra Kučera + Martina Ulrichová 19. - 20. místo / 1. kolo

Pája Mandlík + Bára Kvapilová 19. - 20. místo / 1. kolo

(startovalo 21 párů)

 

Česká polka junioři:

Lukáš Hubst + Sophie Machová 11. - 12. místo / semifinále

Tomáš Uxa + Simona Dejmková 13. - 14. místo / 1. kolo

(startovalo 21 párů)

 

VŠECHNY VÝSLEDKY NAJDETE NA ADRESE: https://www.ts-sway.cz/www/index.php?page=souvysledky