Mistrovství České republiky

Na mistrovství České republiky v latinsko - amerických tancích TK CrossDance a Kolín reprezentovaly tyto juniorské páry:


Lukáš Bříza + Adéla Jakubů (JUN II)

Jan Semrád + Magdalena Bartošová (JUN I)

Zdeněk Petránek + Aneta Čechová (JUN I)

Jakub Strnad + Nella Čmějrková (JUN I)

Tomáš Brant + Dominika Kozáková (JUN I)

 

Pro všechny to byla cenná zkušenost a velkolepá podívaná, kdo vydržel až do finále dospělých - viděl ten fofr a obrovské nasazení párů, které jely třeba 6. kolo. Tanec na takovéhle úrovni už je tvrdý sport, kde nikdo bez skvělé fyzičky, dokonalé techniky a super výrazu neobstojí. Naši mladí předvedli dobré výkony (víceméně dle svých aktuálních možností) a hlavně viděli, kma až to může jít, kam až mohou dosáhnout. :-) Výsledky snad budou brzy na CSTS... Rozbor výkonů, výsledků a celkově naší účasti na MČR na tréninku... :-)

 

Na tréninku zaplatit 270 Kč (Aneta již má placeno)

 

 

 

Páry, které si potřebují ještě v pátek něco vyzkoušet se spojí s trenérem a dohodnou si to. Jinak sraz na nádraží v pátek 16:40. Vlak (EC) odjíždí směr Praha v 16:59. V Praze jsme v 17:48. Ubytování na vysokoškolské koleji, zatím to vypadá na Hvězdu  (přijatelná cena i vzdálenost), vycházka po Praze, večeře, mírný trénink a poslední rady od trenéra... Večerka brzy. Do Sparta Arény se přesuneme hned ráno cca na 8:00

 

Soutěž:  

Mistrovství ČR v kategorii MČR-Jun-I-LAT, přihlášeno párů: 38

Mistrovství ČR v kategorii MČR-Jun-II-LAT, přihlášeno párů: 42

Sportovní hala Arena Sparta Praha, Praha 9, Podvinný mlýn
Kovanecká 2405
190 00 Praha 9, Vysočany
Hala se nachází na rohu ulice Kovanecká a Podvinný mlýn

 

Prezence:

08:15 - 09:15 : MČR

MČR-Jun-II-LAT, MČR-Mládež-LAT

13:30 - 14:30 : MČR

MČR-Jun-I-LAT, MČR-Dospělí-LAT, MČR-Senioři-I-LAT

  

Poplatky:

VLAK - hradí klub, UBYTOVÁNÍ (pokud vyjde ta Hvězda, tak 200 Kč), startovné 80Kč drobné na metro (100,- v kovovkách), večeře ?? max. 200Kč, jídlo v sobotu lze zakoupit přímo ve Sparta Aréně- od drobného občerstvení po teplé jídlo (???Kč) - jídlo lze mít samozřejmě i s sebou

 

 

Pořadí MČR – JUNIOŘI I Třída Body Finále
1 BUREŠ Michal PÍCHALOVÁ Barbora B 169 6
2 MLYNÁŘ Matěj ŠIMONOVÁ Karolín B 125 4
3 FELCMAN David MIČOVÁ Kateřina B 97 3
4 NOVÁK Nikolas ADAMOVÁ Klára B 112 3
5 ZÍTKA Adam ŠTUČKOVÁ Anna B 27 1
6 HOMOLA Dominik UVÍZLOVÁ Mirka B 0 0
7 KRÁLÍČEK Lukáš KRÁLÍČKOVÁ Natálie B 0 0
8 MÁJEK Ondřej MUSILOVÁ Ivona B 0 0
9 MELČÁK Petr ŽAPKOVÁ Monika B 0 0
10 PROFOTA Marek PASKEROVÁ Viktorie B 1 0
11 PROCHÁZKA Michal KOZÁKOVÁ Kateřina B 31 0
12 FORMÁNEK Radek MAŠATOVÁ Monika C 121 4
13 PAŘIL Radek MÁJKOVÁ Magdaléna C 136 4
14 ADAMEC Matyáš OTÁHALOVÁ Natálie C 53 2
15 ČERVENKA Petr PACLÍKOVÁ Markéta C 153 2
16 KALIST Alexander KOUŘILOVÁ Karolína C 78 2
17 OLBRICH Jakub KOUDELOVÁ Johana C 62 2
18 VOLEK David KNOBOVÁ  C 141 2
19 HARTMAN Štěpán LOS CHOVANCOVÁ Sanela C 124 1
20 KOPECKÝ Aleš VEVERKOVÁ Eva C 41 1
21 PAVLOVEC Petr PAVLOVCOVÁ Eliška C 86 1
22 SEMRÁD Jan + BARTOŠOVÁ Magdalena C 60 1
23 SVOBODA Matěj ŘEZNÍČKOVÁ Pavla C 101 1
24 BRANT Tomáš + KOZÁKOVÁ Dominika C 0 0
25 BRAŠ Daniel PŘEVOROVÁ Frances LR COSMETIC  C 0 0
26 BRÜCK Jakub SEKERKOVÁ Eliška C 30 0
27 BUTULA Matěj KOCMANOVÁ Sabina C 0 0
28 MÁCHA Ondřej PRAJKOVÁ Sabina C 0 0
29 MACHÁČEK Roman MIKHAYLOVA Ekaterina C 67 0
30 PETRÁNEK Zdeněk + ČECHOVÁ Aneta C 15 0
31 PSOTA René ŠKŇOUŘIL Joanna C 0 0
32 SEDLÁK Jakub ŠLECHTOVÁ Klára C 23 0
33 STRNAD Jakub + ČMEJRKOVÁ Nella C 7 0
34 ŠMARDA Miroslav VOKOUNOVÁ Sabina C 53 0
35 URBAN Jan VEBROVÁ Linda C 36 0
36 VOKŘÍNEK Jiří JINDRÁKOVÁ Michaela C 33 0
37 ZOUL Radek BĚHALOVÁ Karolína C 0 0
38 WERTHAIM Jan ŠUMEROVÁ Helena C 47 0

 

Pořadí MČR – JUNIOŘI II Třída Body Finále
1 VODIČKA Dominik SKLENÁŘOVÁ Jaroslava B 724 25
2 KOZUB Michal BOGACZOVÁ Tereza B 602 20
3 KRYSA Daniel MAROSZOVÁ Klára B 303 8
4 HUDLICKÝ Filip HALÍŘOVÁ Dita B 222 8
5 RICHTÁR Jakub PETRUŠKOVÁ Klára B 287 7
6 VALA Jiří KREJČÍ Aneta B 229 6
7 PROCHÁZKA Štěpán JÄGEROVÁ Anne B 224 5
8 ŠRÁMEK Dan HORÁKOVÁ Barbora B 199 5
9 BERGMANN Viktor FELLINGHAUEROVÁ B 167 5
10 HÁJEK Filip PROKEŠOVÁ Kateřina B 200 4
11 FENCAK Matthias BAJAJOVÁ Karolína B 112 4
12 KOTAS Michal FISCHEROVÁ Eliška B 185 2
13 VLAS Daniel GROSMANOVÁ Michaela B 184 2
14 SKALSKÝ René BUREŠOVÁ Kamila B 97 2
15 RUBÁŠ Štěpán VALEČKOVÁ Anastázie B 93 2
16 ŠIROKÝ Adam LINHARTOVÁ Andrea B 68 2
17 RADA Tomáš BRIZGALOVÁ Žaneta B 93 1
18 SVOBODA Jan MACHOVÁ Anna B 83 0
19 BAĎURA David STAREČKOVÁ Anna B 70 0
20 ŠUSTEK Martin HOŠOVSKÁ Vasilisa B 68 0
21 BŘÍZA Lukáš + JAKUBŮ Adéla B 66 0
22 KOTEK Petr KUNCOVÁ Viktorie B 51 0
23 LIŠKA Petr SMUTNÁ Eliška B 37 0
24 RŮŽIČKA Marek KOZLOVSKÁ Tereza B 37 0
25 ŠKŇOUŘIL Adam SZNAPKOVÁ Aleksandra B 26 0
26 KREJSA Jan SROSTLÍKOVÁ Kateřina B 22 0
27 OLBRICH Radek PHIOVÁ Diana B 18 0
28 TOMÁŠEK Jan SVOBODOVÁ Roberta B 18 0
29 PLŠEK Jan PLŠKOVÁ Renáta B 14 0
30 MOHYLA Vojtěch ŠTICOVÁ Adéla B 14 0
31 POSPÍŠIL Jaroslav SEDLÁKOVÁ Tereza B 6 0
32 DEMETER Jozef ŠIMÁNKOVÁ Michaela B 5 0
33 ANDERLE Jiří CHROMCOVÁ Veronika B 0 0
34 PELICH Michal ŠVIHOVCOVÁ Tereza B 0 0
35 BOHUNSKÝ Tomáš MAŠKOVÁ Adriana B 0 0
36 JURKA Tomáš ŠKORPILOVÁ Markéta B 0 0
37 KOPÁČEK Adam FEIFEROVÁ Markéta B 0 0
38 POLÁK Michal DOLEŽÁNOVÁ Adriana B 0 0
39 PRŮDEK Robert ZAPLETALOVÁ Kristýna B 0 0
40 PRŮŠA Marek LIŠKOVÁ Veronika B 0 0
41 STRNAD Jan STRNADOVÁ Aneta B 0 0
42 WOJTEK Lukáš KACHLÍŘOVÁ Barbora B 0 0
43 ŽŮREK Martin MIŠICÁKOVÁ Adela B 0 0

Diskusní téma: Mistrovství České republiky

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek