Módní přehlídka Takko Fashion - ohlédnutí

25.10.2008 15:00

První kroky na "přehlídkovém molu" si tanečníci CrossDance vychutnali 25. října v kolínském Takku. CrossDance v Takku reprezentovali: Míša M., Míša P., Eliška, Jůlinka, Kačka, Jess, Adélka J., Klárka, Žaneta, Dominika, Martina, Romana, Maruška, Adélka B., Jirka a Jirka, Ondra, Lukáš, Martin H., Péťa, Vojta a Daneček. Přehlídku uváděly Aneta Herčíková a Simona Kodýtková (obě ze 4. ZŠ). Tréma byla sice u některých modelek a modelů ze začátku znatelná, ale s každým dalším krokem z dětí víc a víc padala a tanečníci se stávali suverénnější a suverénnější! Diváci obdivovali spontánnost Dominičky, pózy Žanety, roztomilost nejmenší Adélky a Danečka i profesionalitu některých starších "manekýnek". Bez povšimnutí nezůstalo ani vystoupení kluků.  Na to, že šlo o premiéru bez dlouhé přípravy, odvedli tanečníci skvělý výkon. A chválím také zachování všech modelů a bot a celkově disciplinovanost celé bandy v převlékárně. Pro příště jen pro rodiče - pokud se dopředu nedohodneme jinak - počkejte si prosím na děti v prostorech veřejně přístupných. Děcka prokázala, že si pověsit oblečky dovedou - a přítomnost našeho velkého rodinného klanu ve skladu obchodního domu nebyla moc vítaná, což je pochopitelné... :-) Super fotky i aktuální video najdete na stránkách, článek a další fotky v kolínském deníku. Další minipřelhlídku plánujeme jako součást Latinotéky! Takže i ti, co v Takku nešli - trénujte, budete mít další příležitosti... stejně tak ale trénujte i vy ostatní, výběr bude znovu aktuální! :-)

foto

Diskusní téma: Módní přehlídka Takko Fashion

Datum: 26.10.2008

Vložil: Jana V.

Titulek: Takko

Zdravím všechny. Včera jste byli skvělí, moc jste se mi líbili a jsem ráda, že jsem si vaší přehlídku nenechala ujít. Holky byly rozené modelky, snad se s tím umem už narodily a kluci? No pánové, byli jste perfektní. Nechtěla jsem, ale musím, nejlepší byla Jirkova bílá mikina :) - seš borec - a druhý Jirka jako taťka - mooooc hezký, fakt. Tleskám všem, jen tak dál a všem přeju hodně dalších takových akcí a mnoho úspěchů. Dospělákům, kteří vám tyto zkušenosti zprostředkovávají přeji pevné nervíky a hodně chuti do dalších akcí. Díky za vše, co pro naše děti děláte. :)))

Datum: 25.10.2008

Vložil: Míša M.

Titulek: přehlídka

Bylo to opravdu super, moc mě to bavilo!!! Musíme ještě někdy něco takového opakovat :-) :-) :-) !!!

Datum: 25.10.2008

Vložil: Anna

Titulek: TAKKO

mocc se vam to tam povedlo v takku a tesim se na naky fotky!

Datum: 25.10.2008

Vložil: Miky

Titulek: modní přehlídka

ahojky v tom takku to bylo super!!!

Datum: 17.10.2008

Vložil: Naďa

Titulek: Holkyyyyyyyyyyyyyy!

Tak máme za sebou výběr malých holek - a teda - 3 hodiny nám nestačily. Máme pro každou dva modely a botičky žádné! Doufám, že velké holky to vezmou rychleji! :-))) Na Anitino dlouhatánské nohy se těžko hledají kalhoty a Romanku zase všechno kouše! :-) Nejrychleji jasno měla Maruška Ryšánková a Vojta. Ten pak chudák musel 2hodiny a 56minut čekat a trpělivě snášet holčičí nerozhodnost! Ale vybrali jsme nakonec moooc pěkně! hHolkám to strašně sluší!

Datum: 16.10.2008

Vložil: Naďa

Titulek: kluci

Tak většina kluků už má vybráno - a teda musím říct, že skvěle! Jsem zvědavá, jak se k tomu postaví holky - kluci si modely vybírali sami a jen jsme to společně dolaďovali - a fakt mají vkus... :-) A hrabali se tam více než hodinu! :-)Deichman nabídl zapůjčení bot - holky ale zváží, zda raději nepůjdou v latinkách!

Datum: 15.10.2008

Vložil: nikana

Titulek: hm

půjdu se podívat urco o bude pekne

Datum: 11.10.2008

Vložil: Naďa

Titulek: kluciii

Myslím, že už to víš... :-)

Datum: 11.10.2008

Vložil: Michael

Titulek: Přehlídka

A tam budou jenom holky nebo i kluci???

Přidat nový příspěvek