MS a ME WADF Varšava 2024

25.04.2025 04:00

MISTROVSTVÍ SVĚTA a EVROPY WADF, Varšava 2024

 
V tuhle chvíli největší WADF soutěžní akce se uksuteční na konci dubna ve Varšavě. A CrossDance samozřejmě nebude chybět.
 
WEBOVÉ STRÁNKY ORGANIZÁTORŮ: WADF WARSAW (wadfwaw.pl)

TERMÍN SOUTĚŽE: 26. - 28.4. 

TERMÍN POBYTU i s cestou: 25.4. (hodně brzy ráno) - 29.4. (ráno)

DOPRAVA: Bus Adámek 

ADRESA SOUTĚŽNÍ HALY: ARENA URSYNOW, Pileckiego 122, Warsaw
- pozor soutěžní hala NENÍ uhotel, musíme bydlet jinde

 

UBYTOVÁNÍ: 
organizátory doporučený hotel: Renaissance Warsaw Airport Hotel / dvojlůžkové pokoje / cena 1 os - noc se snídaní cca 1.350Kč
- ještě se podíváme po okolí soutěžní haly... 
- ale doporučený hotel je 8min autem, a dostupný bez přestupu i za cca 20min MHD, tak asi bude nejlepší... 

STRAVA: 
- snídaně v hotelu, během soutěže bude možno zakoupit v hale

STARTOVNÉ: 20E - 80E
LICENCE WADF nutná (10E sezona)
VSTUP doprovod: 15E / den

DISCIPLÍNY: standard, LA, caribik sóla a dueta všech věk. kategorií, choreo dance show LA i car sólo + duo + týmy choreo dance show standard tým, synchro LA i caribik malé i velké týmy, párov týmy LA i car, párové tance LA a car

CENA - kalkulaci připravím, vloni byla cena cca 4.150Kč, ale soutěž je o den delší a všechno šlo maličko nahoru, tak bych předběžně počítala spíš kolem 5.000Kč. 
   

POTŘEBUJEME CO NEJDŘÍVE VĚDĚT, zda budeme potřebovat 2 autobusy nebo jen 1 a pro naši větší skupinu i dostatečně brzy objednat ubytování. PIŠTE - JMÉNO, DOPROVOD a případně, co po vl. ose (pokud pojedete vl autem, nebo si zajistíte sami ubytko či pojištění). kdo napíš jen jméno, počítám, že chce všechno přes nás! 

 

PŘIHLÁŠENÍ TANEČNÍCI:  
CHILDREN A
 
Bandasová Ema, Bartoníčková Aneta, Dobiášová Juli, Hannay Káťa, Chmelíčková Ema,  Krátká Eliška, Kubátová Eli, Nesvadbová Sofi, Nowok Sofi, Stará Aneta, Svobodová Etel, Šichová Bára, Šťastná Rozi, Ulcová Jana, Víšková Anička, Vitoušová Juli 
MLADŠÍ JUN A 
 
Antošová Melisa, Bělinová Klára, Herčíková Elena, Kudrnová Anička, Křečková Laura, Maršíková Naty, Mashukova Kseniia, Nguyen Candy, Rajtrová Ami, Romanová Ženja, Simonová Anežka, Šmídová Kája, Zítková Tereza, Žďárská Viki 
STARŠÍ JUNIOR A Berber Míša, Burdová Klaudi, Čepeláková Niki, Drahorád Jakub, Ježková Bety, Netyková Laura,  Nguyen Mary, Pácalová Gabča, Pyrozhok Sofi, Růžičková Anička, Scholze Tomáš, Šrámková Bára, Švanda Filip.
MLÁDEŽ A Benešová Klára, Brožová Kája, Klímová Luisa, Kvapilová Bety, Lodlová Ami, Šrámková Naty,  Čížková Kája, Šedivá Nela, Šturmová Naty, Krásná Denisa, Krásná Nela
CHILDREN B1, B2 Krátká Štěpa, Mashukova Nasťa, Matějková Kačka, Ulcová Jitka, Vondrová Míša, Mashukova Nasťa / Antošová Stela B2