50 medailí na NÁRODNÍM ŠAMPIONÁTU WADF

Národní šampionát WADF  05. - 07.06.2015

Opět po roce nás čeká národní šampionát WADF. Tanečníci si mohou zasoutěžit v mnoha disciplínách, vyzkoušet svoje nová sóla a dueta, poprvé před diváky předvést týmy, u minitýmů smí ve WADF startovat i 8. člen týmu a jablonecká hala je hned vedle plaveckého stadionu a hlavně blízko krásné jablonecké přehrady, která nabízí příjemné procházky při čekání na svoje disciplíny nebo vyhlašování výsledků.

CrossDance získal na šampionátu 50 medailí

 

 

VÝSLEDKY SÓLOVÝCH DISCIPLÍN:

SALSA junior
SO / 19
SALSA children
SO / 33
BACHATA junior
SO / 18
BACHATA child
SO / 34
MERENGE jun
SO / 13
MERENGE chil
SO / 32
Dejmková 1. Kučerová 1. Dejmková 2. Kučerová 2. Dejmková 2. Rácová 5.
Bukačová 5. Syřínková 5. Mašatová 4. Kvapilová 3. Romportlová 3. Kučerová 6.
Mašatová 6. Rácová 6. Bukačová 5. Klímová 4. Kvapilová 5.  Klímová 7.
Kvapilová 7. Klímová 8.-9. Pabišková 6.-9. Brožová 5. Pabišková 6. Kvapilová 8.-9.
Pabišková 8. Melezínková 10. Smrčková 10.-11. Rácová 9.-12. Bukačová 7. Syřínková 8.-9.
Smrčková 14. Kvapilová 11.-15. Ulrichová 13. Olivová 9.-12. Mašatová 8. Sochorová 11.-12.
Romportl. 15.-19. Sochorová 11.-15. Romportlová 14. Sochorová 13.-15. Ulrichová 9.-10. Melezínk. 11.-12.
Ulrichová 15.-19. Brožová 16.-18. Pluhařová 15.-18. Melezínková 13.-15. Smrčková 9.-10. Olivová 13.-17.
Pluhařová 15.-19. Pluhařová 16.-18.   Soukupová 16. Pluhařová 12.-13. Brožová 13.-17.
  Soukupová 19.-25.   Vavrušková 17.-19.   Šellenberg.18.-19.
  Olivová 19.-25.   Šellenberg 17.-19.   Soukupová 20.-24.
  Honcová 19.-25.   Michnevyč 20.-26.   Humlíčková 20.-24.
  Pudilová 19.-25.   Syřínková 20.-26.   Lodlová 20.-24.
  Lodlová 19.-25.   Humlíčková 20.-26.   Šturmová 20.-24.
  Šturmová 19.-25.    Pudilová 20.-26.   Honcová 25.-33.
SALSA minikids Karpíšková 26.-33. BACHATA mini Karpíšková 20.-26.   Větrovská 25.-33.
SO / 11 Michnevyč 26.-33. SO / 9 Honcová 27.-34. MERENGE mini Pudilová 25.-33.
Sedláčková 3. Šellenberg. 26.-33. Sedláčková 3. Větrovská 27.-34. SO / 11 Pluhařová 25.-33.
Nezbedová 4. Větrovská 26.-33. Nezbedová 4. Lodlová 27.-34. Nezbedová 2. Vavrušková 25.-33.
Heroutová 6.-9. Vavrušková 26.-33. Grumlová 6. Pluhařová 27.-34. Sedláčková 5. Michnevyč 25.-33.
Teplá 6.-9. Humlíčková 26.-33. Scholzeová 7. Šturmová 27.-34. Bělková 6. Karpíšková 25.-33.
Grumlová 6.-9.   Burdová 8.   Grumlová 7.-8.  
Burdová 6.-9.   Bělková 9.   Teplá 9.-10.  
Bělková 10.-11.       Scholzeová 9.-10.  
Scholzeová 10.-11.       Burdová 11.-12.  
        Heroutová 11.-12.  

 

Latinsko - americké tance - sólové improvizační soutěže

SAMBA junior
SO / 21
CHACHA junior
SO / 18
RUMBA junior
SO / 18
PASO pod 16
SO / 14
JIVE junior
SO / 14
S. Dejmková 1. B. Smrčková 2. S. Dejmková 1. M. Mašatová 1. S. Dejmková 1.
B. Smrčková 2. V. Pabišková 5. A. Bukačová 2. B. Kvapilová 5. B. Smrčková 2.
M. Mašatová 4. N. Romportlová 6.-8. M. Mašatová 4. N. Romportlová 7. V. Pabišková 3.
N. Romportlová B. Kvapilová 6.-8. B. Kvapilová 5.   B. Kvapilová 5.
B. Kvapilová M. Mašatová 11.-13. B. Smrčková 9.   M. Mašatová 6.
M. Ulrichová T. Pluhařová 15.-16. N. Romportlová 12.-14.   N. Romportlová 7.
V. Pabišková   V. Pabišková 10.-11.   T. Pluhařová 11.-12.
T. Pluhařová 17.-20.   M. Ulrichová10.-11.   JIVE children
SAMBA children CHACHA children T. Pluhařová 15.-17.   SO / 18
SO / 13 SO / 10 RUMBA children   L. Kučerová 1.
R. Rácová 1. L. Kučerová 1.  SO / 6   R. Rácová 2.
L. Kučerová 2. R. Rácová 2. A. Kvapilová 1.   A. Kvapilová 4.
A. Kvapilová 3. A. Kvapilová 4. L. Kučerová 2.   A. Syřínková 9.-12
N. Sochorová 8.-9.   N. Sochorová 6.   N. Sochorová 9.-12.
        J. Soukupová 13.-15.
        K. Brožová 13.-15.
        K. Honcová 16.-18.
  CHACHA children páry POLKA children páry   A. Michnevyč 16.-18.
  PA / 2 PA / 3   A. Šellenbergová 16.-18.
  Ryba + Syřínková 1. Ryba + Syřínková 2.    

 

Show disciplíny - sóla a dueta s námětem (možno tančit na boso, pro LA show sólo - doporučeny tan. boty)

CARIB. SHOW SÓLO junior
PA / 6
CARIB. SHOW DUO jun
PA / 4
CARIB. SHOW SÓLO chil
PA / 24
CARIBBEAN SHOW DUO
PA / 2
    A. Kvapilová 2.m
KOČKA
A. Kvapilová + A. Syřínková
V ŘÍŠI FANTAZIE 1.m
A. Bukačová 4. m
IN MY DREAM
A. Syřínková 3.m
AMAZONKA
M. Ulrichová 3.m
ŠAMANKA
M. Ulrichová + V. Pabišková
KOČKY 2.m
N. Sochorová 8.-9.m
INDIÁNKA
N. Sochorová + A. Michnevyč
PTÁCI V KLECI 2.m
V. Pabišková 5.m
RIO
A. Michnevyč 15.-20.
MOTÝL V PAVUČINĚ
N. Romportlová 1.m
KRÁLOVNA ČERNÉ MAGIE
N. Romportlová + L. Kučerová
PRSKAVKY 1.m
V. Olivová 13.-14.
MODELKA
další CHILDREN SÓLA
L. Kučerová (ch) 1.m
NETOPÝR / PA / 24
N. Humlíčková 15.-20.
SEN UKLÍZEČKY
PA / 24
    T. Karpíšková 15.-20.
FLINSTOUNOVI
N. Šturmová 15.-20.
PIRÁTKA
    L. Klímová 8.-9.
LABUŤ
R. Rácová 11.-12.
CARMEN
    K. Brožová 5.m
KROTITELKA
M. Jedlánková 13.-14.
OHNIVÁ DÍVKA
    K. Honcová 21.-24.
SEN
Z. Vavrušková 15.-20.
VÁBENÍ SIRÉNY
    A. Šellenbergová 15.-20.
AMOREK
M. Melezínková 21.-24.
ROCKYNA
    N. Pudilová 21.-24.
MAŽORETKA
J. Soukupová 24.-24.
HIPHOPERKA
    MINIKIDS / PA / 3 V. Větrovská 10.m
PAN TAU
    N. Sedláčková 
MOTÝL V KUKLE 1. m
 

... další sólové disciplíny

LA SHOW sólo a duo SCÉNIK DANCE SHOW
  N. Romportlová (jun) 2.m
LOUTKA DUHOVÉ VÍLY
L. Kučerová (ch) 2.m
VEČERNICE
V. Pabišková (jun) 4.m
VAMPÍRKA
M. Ryba + A. Syřínková (chil)
POMÁDA 1.m
A. Kvapilová (chil) 3.m
FROZEN
  N. Sochorová (chil) 4.m
ZTRACENÝ PLAMÍNEK
  A. Syřínková (chil) 2.m
DUHA

TÝMOVÉ DISCIPLÍNY:

Týmů (soupeřů) bude na šampionátu startovat asi méně - takže počkáme na přihlášky sólistů a týmy pak vyřešíme operativně. Pokud by tam sólistky z týmu stejně jely, byla by to dobrá generálka. A také na WADF může startovat celý tým i s náhradnicemi, na CDO pak jen 7 členný minitým, takže např. pro Dračice by to mělo být jasné... :-)

DRAČICE - 1. místo caribbean style large team - Adéla Drázdová, Kristýna Honcová, Denisa Krásná, Natálie Šturmová, Nela Pudilová, Tereza Karpíšková, Adéla Šellenbergová, Karolína Čížková, Bára Bulíčková, Kristýna Mandousová

ROBOTS 2. místo - caribbean dance show malá skupina children - Luciana, Róza, Johanka, Aneta, Natálka, Viki,Valča

REBELS 1. místo - caribbean dance show malá skupina children - Bety, Adélka, Luisa, Marika, Verča, Markéta, Karolína, Amálka



 

AKTUÁLNĚ 230 SOUTĚŽNÍCH JEDNOTEK z CrossDance :-))  / Startovni_listina_26.05.2015.pdf

Místo: Městská hala Jablonec nad Nisou, U přehrady

Vstupné: Dospělí 150,- Kč, děti do 12 let 100,-Kč, děti do 3 let zdarma

Startovné: 100Kč / dsiciplína, max. 900Kč

POZOR: mistři ČR (sólo, duo, páry) mají startovné v dané vítězné disciplíně na Mistrovství světa v Babylonu 2015 ZDARMA!!!

Licence: jsou potřeba až na podzimní mezinárodní šampionát... :-)

Věkové kategorie (ke dni soutěže): MINIDĚTI do 8 let, DĚTI do 11 let, JUNIOŘI do 15 let. MLÁDEŽ do 20 let
Časový harmonogram soutěží: pozor, změna: ZAHÁJENÍ PÁTEK 09:00, ZAHÁJENÍ SOBOTA 08:30 / / 20:00 - předpokládaný konec soutěže, MINI, DĚTI / 22:00 - předpokládaný konec soutěže JUNIOŘI / 23:00 - hlavní věková kategorie 

S sebou: taneční kostýmy, rekvizity, na one dance sóla i nějakou tan. obuv, česání - vl hřeben, pérka, černé spodní gumičky, gely laky, nějaké přezůvky, mikinu která není přes hlavu, klubové triko nebo mikinu, spínací špendlíky na startovní čísla - u více disicplín raději i euroobal, do kterého budou čísla přendávat, pozor - nutné kraťáskové kalhotky na kostýmech (ne vykrojené dresy), dostatek pití

ČESÁNÍ A LÍČENÍ NA SÓLOVÉ DISICPLÍNY - vlastní - ale vlasy nesmí padat do obličeje, ale pokud máte týmovku, tak se účes a líčení řídí týmem