5. a 7. místo na SPORTOVCI KOLÍNA

04.02.2013 19:00

V anketě SPORTOVEC Kolína byl nominován v kategorii mládežnických sportovních týmů náš dětský tým DRAČIC. Mezi úspěchy týmu patří  tituly VÍCEMISTRYŇ SVĚTA, vítězek World Dance Olympiad, MISTRYŇ EVROPY  mnohonásobných mistryň ČR apod.

Jmenovité složení týmu: Adéla Bukačová, Oldřiška Neumannová, Natálie Romportlová, Lucie Červinková, Sophie Machová, Denisa Hulová, Valerie Matějková a Martina Ulrichová.

Mezi mládežnickými týmy bylo nominováno mnoho sportovních družstev a naše malé tanečnice byly vyhlašovány mezi těmi nejlepšími. Dračice obsadili skvělé 5. místo. Moc gratulujeme!

V kategorii jednotlivců byla nominována mezi mládežnickými sportovci Adéla Bukačová - jako mistryně světa v kategorii latinoshow sólo.

Mezi jednotlivci byla naše Adélka určitě nejmenší a nejmladší účastnicí. Tady se vyhlašovalo od 10. místa. Adélka Bukačová se umístila na 7. místě. Gratulujeme.

Anketa je složena ze dvou soutěží - jednak z diváckého hlasování a jednak z hodnocení odborníků z řad sportovců. Hlavní soutěž  - odborníků - bude vyhlášena až 4.2. v divadle. Loňský nečekaný super úspěch juniorek, které v anketě mezi mládežnickými týmy vyhrály, bude asi těžké ještě někdy zopakovat, ale každé umístění do 6. místa je super... :-)

VYSTOUPENÍ: loňské vítězky - juniorský synchro minitým - bude během finálového večera vystupovat, je potřeba zatančit na 100% :-)

ZKOUŠKA: 17:15 v kolínském divadle, předpoklad, že pak už tam zůstaneme. Vystoupení hend na začátku programu.

JAK HLASOVAT:

Stačí, když jméno svého jediného favorita vyberete ze seznamu, který najdete v tištěné podobě Kolínského deníku a napíšete jeho jméno na místo vyznačené na kuponu. Vaše hlasy mu potom mohou pomoci získat prestižní titul Sportovní hvězda Deníku! Kupony se musí odevzdat do redakce Kolínského deníku na adresu Rubešova 61/62, Kolín nejpozději do 4. února do 12 hodin.

Diskusní téma: SPORTOVEC KOLÍNA

Datum: 03.02.2013

Vložil: Naďa a Vláďa

Titulek: vstupenky

Máme další 2 lístky - zatím si nic nenapsaly mamky Latina, pokud chtějí, tak rychle .-)

Vložil: Lucka Červinková

Titulek: Lístky