Nominace

Předběžná nominace tanečníků pro poděbradský festival "Poklad Národů"

Týmy a formace sice již budou v přípravě na MS, takže budou probíhat změny, úpravy a doplňování či výměny tanečníků, ale pro Poděbrady byly zatím nominováni hlavně ti, kteří v dané soutěžní jednotce tančili na MČR. Přípdané úpravy či doplnění jsou možné... Všechny choreografie mají maximální limit délky 3 min. - nebudeme dělat žádné speciální úpravy, prostě choreografii utneme před 3. minutou jako při prezentaci na MČR...

 

Závodní minitýmy TK CrossDance - LATINOSHOW

 

LITTLE STARS

ČARODĚJKY  / jen dopoledne

PANENKY

MAFIA

Kategorie: minikids

Kategorie: children

Kategorie: juniors

Kategorie: juniors

 

 

 

 

Betynka Kvapilová (2005)

Lucie Červinková

(2002)

Žaneta Zborníková (1997)

Kateřina Weisserová

(1998)

Janička Kubecová (2004)

Sophie Machová

(2002)

Anna Nemčoková (1998)

Aneta Čechová

(2000)

Marika Melezínková (2004)

Denisa Hulová

(2001)

Dominika Kozáková (1998)

Anita Šálková

(1997)

Verunka Větrovská (2005)

Valerie Matějková (2002)

Barbora Kvapilová (2001)

Tereza Bukačová

(1998)

Karolínka Brožová (2005)

Natálie Romportlová (2002)

Martina Pešková

(1999)

Nella Čmejrková

(1999)

Kristýna Honcová (2006)

Jana Berkela

(2001)

Majda Bartošová (1999)

Barbora Krčíková

(1998)

 

Adéla Bukačová

(2001)

Kateřina Řeháková (1999)

 

 

 

Adéla Plašilová

(1999)

 
 

 

 

Dívčí závodní formace TK CrossDance - LATINOSHOW

 

Sóla a dua TK CrossDance - LATINOSHOW

FORMULE

 

 

Kategorie: juniors

 

BRAZILL

Valerie

Matějková (2002)

Kategorie children

 

 

 

 

Ž. Zborníková (1997)

M. Pešková

(1999)

S. Dejmková (2000)

JAKO VÍTR

Anna

Nemčoková (1998)

A. Nemčoková (1998)

A. Čechová

(2000)

A. Smrčková

(2000)

Kategorie: juniors

D. Kozáková (1998)

K. Weisserová (1998)

L. Lukášková (2000)

 

M. Bartošová (1999)

N. Čmejrková (1999)

K. Holubová

(2001)

LETUŠKY

Kateřina

Weisserová (1998)

Aneta

Čechová (2000)

B. Kvapilová (2001)

A. Plašilová

(1999)

M. Procházková (1999)

Kategorie: juniors

K. Řeháková (1999)

D. Sýkorová (1998)

M. Šindelářová (1999)

 

M. Koláčná (1997)

V. Hladíková (1999)

 

 

 

 

 

Závodní párové formace TK CrossDance - SPECIAL COUPLE DANCE

 

TŘESKY PLESKY

CRAZY DANCE

Kategorie: Children

 

Kategorie: juniors

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stanislav Bělka

(2002)

Simona Dejmková

(2000

Pavel Mandlík

(2001)

Kateřina Holubová

(2001)

Lukáš Bříza

(1996)

Kateřina Weisserová

(1998)

Tomáš Brant

(1998)

Martina Pešková

(1999)

Lukáš Hubst

(2000)

Sophie Machová

(2002)

Vítek Ulrich

(2002)

Anna Hamannová

(2001)

Mirek Kučera

(1996)

Žaneta Zborníková

(1997)

Zdeněk Petránek

(1998)

Dominika Kozáková

(1998)

Jakub Navrátil

(2002)

Lucie Červinková

(2002)

Vojtěch Cyrani

(2003)

Natálie Romportlová

(2002)

Jan Semrád

(1998)

Magda Bartošová

(1999)

Tomáš Jareš

(1999)

Anna Nemčoková

(1998)

Ondřej Kučera

(2001)

Martina Ulrichová

(2002)

Lukáš Ditrich

(2002)

Valerie Matějková

(2002)

Jakub Strnad

(1998)

Aneta Čechová

(2000)

 

Filip Šimůnek

(2001)

Martina Kamenická

(2001)

Adam Beneš

(2001)

Tereza Šmídová

(2002)