NOVÁ SEZONA - SKUPINY MINIKIDS

09.08.2032 13:00

TRÉNINKOVÉ SKUPINY MINIKIDS 2022/2023

Minikids - tanečníci 2018, 2017, 2016

(děti narozené 2015 jsou na rozmezí minikids a children, u novějších a menších 2015 doporučujeme začít v minikids, případně lze vyzkoušet mini i children a potom  se po dohodě s trenéry zapsat do jedné z nich)

 

Pro školní rok 2022/2023 je vypsáno 5 tréninkových časů pro minikids tanečníky. Vybíráte 2 časy dle své preference. V případě malých, je možno začít i jedním tréninkem v týdnu, ale i úplně malí tanečníci zvládnou 2 tréninky, lekce jsou různorodé (pohybová průprava, taneční základy různých stylů, hry, základy akrobacie atd.)

 

MINI 1
PO 14:45 - 16:15
Vláďa
MINI 2
ÚT 16:00 - 17:30
Anička / PLNÉ
MINI 3
ST 13:30 - 15:00
Anička
MINI 4 
ČT 15:00 - 16:30
Anička / PLNÉ
MINI 5
PÁ 14:00 - 15:30
Valča
Antošová Stela Bohatová Agáta Antošová Stela Bohatová Agáta Dudzíková Mia 1x
Crudu Vládík Benešová Anička Balíková Sabinka 1x Crudu Vládík Javůrková Anež. 1x
Hladíková Anna 1x Benešová Ema Forejtová Bárbra 1x Gorbatykh Toška Jurečková Albína
Krupková Natálie Gorbatykh Toška Lorencová Míša Horáčková Naty Kučerová Leontý
Kuličová Evelynka Horáčková Naty Kašová Zuzanna Chlápková Kája Lacko Ondra 1x
Mařicová Anežka Chlápková Kája Konderlová Emmi 1x Kašová Zuzanna  Lorencová Míša
Podolák Martin 1x Jurečková Albína Mařicová Anežka Kedrštová Nikolka 1x Nováková Nikol 1x
Poláčková Nela  Kašparová Laura 1X Piceni Malua Krupková Natálie Novák Kuba 1x
Procházková Páťa Kubíková Liliana Plačková Terezka Kubíková Liliana Piceni Malua
Rosenheimová Emmi Kučerová Leontý Plešingerová  Hani Nášelová Amálka 1x Rosenheimová Emmi
Rytinová Źanetka ** Kuličová Evelynka Poláčková Nela Odlová Emička Sobolíková Kami
Simon Maty Odlová Emička Procházková Páťa Plešingerová  Hani Stopková Justyna
Sobolíková Kamilka Plačková Terezka Rytinová Žaneta ** Potůčková Eliška Tkáčová Kája *
Stará Lindička 1x Potůčková Eliška Simon Maty Psotná Tamarka Tkáčová Viki
Strnadová Johanka Psotná Tamarka Sixtová Mia 1x Strnadová Joh Váňová Editka 1x
Šedinová Natálka Rejholcová Emi 1x Šedinová Natálka Štěrba Vojta Vítová Veronika
Šedinová Nella Stopková Justý Šedinová Nella Tkáčová Kája * Vrbová Adélka
Šedinová Terezka Škarydová Emilka Škarydová Emilka Tkáčová Viki Vojteková Alička
Štěrba Vojta Tomanová Rozárka Vítová Veronika Tomanová Rozár.  
Zázvorková Eliška Tur Uliana Zázvorková Eliška Tur Uliana  
  Vöröšová Roz. 1x   Vojteková Alička  
--------------------------- Adélka Vrbová --------------------------- --------------------------- ---------------------------
--------------------------- -------------------- ----------------------- ----------------------- ---------------------------

 

!!! Anežka Mařicová, kdyby bylo místo, z časových důvodů by ráda vyměnila ST za ČT.

!!! Emilka Škarydová - další zájemce o čtvrteční termín,  když bude volno - výměna ST za ČT

!!! Váňová Editka - pokud by se uvolnilo UT, tak přidat UT jako druhý trénink...

!!! Lorencová Míša - čekají an UT nebo ČT pro změnu času a dne

 

* Kája Tkáčová - nástup konecm září / operace mandlí

** Žaneta Rytinová - nástup od října (je v zahraničí)