NOVINKY V NOVÉM ROCE

04.01.2010 17:45

Pro NOVÝ ROK máme pár novinek - postupně je budeme probírat s tanečníky - takže tady jen pro přehled:

 

1. Chystáme mírné změny tréninků. Páry se rozrostly, ve skupině ED přibylo od září 8 nových párů a je nutné ji rozdělit, naopak některé tréninky byly využívány pouze třemi páry - ty chceme zase naopak propojit - některé páry se rozdělily či v blízké době rozdělí či přidělí ( týká se zejména nových)  - každý z partnerů třeba trénoval v jiné skupině a potřebujeme všechny začátečníky dostat do společné skupiny - aby a) nenarušovali trénink starším a b) mohli jsme se jim plně věnovat a posunout je dál. Pokud se změna týká Vás - Vašeho dítěte, byl nebo bude v tomto týdnu obeznámen. Kromě půlhodinového posunu jednoho tréninku se nic neděje s DCB...

 

2. Během 14 dnů bude hotové DVD z CrossDanceSHOW. Objednávky budou možny přes internet nebo během týdne u Nadi na tréninku. Jedná se celou Latinotéku, všechna vystoupení (většinou bez mluveného slova). Připravuje se sestřih ze dvou kamer - jedna zabírala celky ze zadní řady divadla, jedna sbírala detaily zepředu. DVD bude potištěné, s přebalem v krabičce - cena 250,-

 

3. Budeme posílat novou várku klubových mikin k vyšití - kdo má zájem (nominace do Itálie bude během 14 dnů, tak si můžete počkat) - objednejte přes internet nebo na tréninku - připravte si 750,- a cedulku s variantou vašeho jména, jak ho chcete mít na mikině vyšité.

 

4. V kalendáři máte termíny všech důležitých soutěží, vystoupení a akcí - kontrolujte ho a pokud už víte, že některý termín nebudete moct - tak hlaste dostatečně dopředu, abychom mohli nacvičit náhradu. Kromě Prahy, Lípy, KH a Chrudimi ještě přibyde Kmochův kolín, kam jsme pozváni vystupovat v hlavním večerním programu... Soustředění zase bude první 3 týdny prázdnin. 1. týden junioři D ( Dominika a její parta), 2. týden velcí (Jirka a spol.) a 3 týden nováčci. Přesná data upřesníme- brzy!

 

5. Itálie - 28. ročník tanečního festivalu se blíží - termín je 12. - 13. - 14. březen (+ cesta). Chystáme se přihlásit novou dětskou formaci, novou juniorskou formaci, 18 Angeles a společnou show, která bude soutěžit mezi mládeží - Pomádu. V duech by měl soutěžit za juniory Lukáš se Žanetou a v mládeži Jirka s Eliškou.

Nominace budou muset být ujasněny během 14 dní - uzávěrka přihlášek je brzy! Šanci má každý - ale letos nepojede nikdo, kdo by se jen vezl vzadu a s ostatními. Každý bude muset předvést, že svoje kroky umí, že umí celou formaci zatancovat sám a bez chyb. (To samé se týká Angelů). A nepůjde jen o pamětné dotažení, ale také výraz, apod. A kde má být provaz - tam milé slečny bude provaz! .-) Letošní výlet je předběžně naplánován na Grad (velký přístav s krásnou pláží plnou mušlí - říkali Cadoriniovci) Vloni jsme počítali s vaší spoluúčastí 2000Kč - ale nakonec se sehnalo dostatek sponzorů a vybíralo se méně - letos počítejte s tím, že se neseženou, takže ty 2000 padnou. ( I tak je to jen malá část toho, co musíme zaplatit) Startovné se podstatně zvýšilo, nocleh a jídlo vyjde také dráž a pořadatelé ještě spojili vždy několik kategorií, takže není možné počítat s nějakými odměnami za vítězství. Pokud se vám podaří někde prorazit, tak jenom dobře, ale spoléhat na to nelze... Počítejte s nějakými víkendy a soustředěními před Itálií - brzy bude rozpis...

 

6.  Příspěvky na druhé pololetí je nutno uhradit do konce ledna! :-) Nemáme z čeho brát - takže všichni zaplaťte včas. Děkujeme.

 

7. Protože plateb bude hodně - letos nebudeme vybírat zálohy na kostýmy, ale podepíšete převzetí a to, že v případě poničení uhradíte opravu nebo náhradu... 

 

8. První blízkou soutěží je 23. Hradec. Jsou tam všechny registrované kategorie a třídy - tak počítáme s celoklobovou účastí! Pojedeme také , takže bude video nahrávka i fotky a můžete se podpořit navzájem. Aktuálně má CrossDance zaregistrováno 18 párů. :-) a stal se tak NEJVĚTŠÍM KLUBEM VE STŘEDNÍCH ČECHÁCH! :-))) Tak makejte, ať nejste "jenom" největší!

Přihlašování na Hradec je jen do 14. 1. 

 

 

 

Diskusní téma: NOVINKY V NOVÉM ROCE

Datum: 12.01.2010

Vložil: Jana Zajícová

Titulek: Mikina

Ahoj Honzo,
chtěla bych objednat Kátě klubovou mikinu, asi velikost S?
Jméno tam chce mít: Kačka Zajícová.
Peníze ti má přinést na trénink?
Děkuju

Datum: 12.01.2010

Vložil: Petra Pešková

Titulek: DVD z latinotéky

Ahoj Honzo, nevím, jestli to Míša vyřídila - chtěla bych si objednat 2x DVD
z latinotéky.
Díky Petra

Datum: 11.01.2010

Vložil: Honza

Titulek: registrace

Ahoj, koukal jsem na stránky ČSTS a registraci máš. Měli by jí už mít všichni, kdo zaplatili poplatky ČSTS, ale pro jistotu si to zkontrolujte v soutěžní databázi na stránkách www.csts.cz. Na soutěže se lze přihlásit výhradně přes systém na stejných stránkách. Přihlašování přes email, telefon nebo jakkoliv jinak již není možné!!!! Pokud si s přihlášením nevíte rady, tak zkuste někoho, kdo již soutěží - určitě vám poradí a v Tančírně máte internet k dispozici, tak to můžete udělat tam.

Datum: 10.01.2010

Vložil: Radka Kovaříková

Titulek: Soutěž + DVD

Dobrý den, chci se zeptat jak to bude se soutěží 23.1. HK. Dle propozic je třeba se přihlásit do 14.1. a my zatím ještě nemáme registraci. Dále bych potřebovala vědět, zda stačí přihlásit se e mailem.
Prosím o 1 ks DVD z CrossDanceShow.
Děkuji RK

Datum: 12.01.2010

Vložil: nada

Titulek: Re: Soutěž + DVD

Děti jsem přihlásila, průkazky by měly dojít poštou, ale uzávěrka je brzy, já již IDT znám...

Přidat nový příspěvek