MEDAILOVÉ ŽNĚ NA ŠAMPIONÁTU V Liberci

- protože fakt nestíhám a až do Vánoc asi nebudu, píšu výsledky ve formě zápisů do profilů dětí (abych to nemusela psát dvakrát)

 

CrossDance získal neuvěřitelných 54 medailí!

Nejúspěšnější tanečnice: OLDŘIŠKA NEUMANNOVÁ (11 let) - 7 zlatých, 7 stříbrných a 2 bronzové medaile

V minikids kategorii do 7 let poprvé zazářila v sólových tancích Luisa Klímová, která ukázala, že může být velkým příslibem do budoucna... Mezi staršími a již ostřílenějšími minikids kralovala osmiletá Luciana Kučerová, která startovala týmově ještě v minikids, ale v sólech a duech už v children (nebo dokonce v juniorské kategorii) a stala se silnou soupeřkou i mnohem starším závodnicím. V children kategorii sbírala medaile ve velkém také jedenáctiletá Natálie Romportlová (3x zlato, 4x stříbro, 5x bronz). Mezi juniorkami na MS v Liberci hrála prim patnáctiletá Dominika Kozáková, který získala 3x zlatou a 2 bronzové medaile.

 

Celkově se CrossDancetým v žádné disciplíně neztratil a všude dosahoval do finále - a většinou i na bednu. Tanečnice startovaly až v 15 disciplínách a během 5 denního maratonu se skoro nezastavily. Všechno ale zvládly holky i kluci na jedničku a stejnou by si zasloužil i celý štáb - maminek, fanoušků a doprovodu.

 

CrossDance získal neuvěřitelných 54 medailí!

TÝMY

MISTROVSTVÍ SVĚTA - Liberec - ČR / WADF

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - Česká Lípa / WDC

NÁRODNÍ ŠAMPIONÁT - Liberc / WADF

MS - WADF - caribbean show small group junior - "Rocková kapela" - 1. místo

MS - WADF - caribbean show small group - " Paparazzi" - 2. místo (v junior. kategorii)

MS - WADF - caribbean show small group minikids - "Divočina" 1. místo

MS - WADF - caribbean show small group minikids - "Barbie" - 2. místo

MS - WADF - caribbean show small group junior - "Cabaret" - 3. místo

 

SOLA, DUA, TRIA

MS - WADF - caribbean show sólo juvenilles - 1. místo "Ohnivá dívka" - Oldřiška Neumannová

MS - WADF - merengue sólo juvenilles - 1. místo - Oldřiška Neumannová

MS - WADF - samba sólo juvenilles - 1. místo - Oldřiška Neumannová

MS - WADF - chacha sólo juvenilles - 1. místo - Oldřiška Neumannová

MS - WADF - jive sólo juvenilles - 1. místo - Oldřiška Neumannová

MS - WADF - show duo juvenilles - "Nepořádnice" - 1. místo - O. Neumannová + N. Romportlová

MS - WADF - salsa duo juvenilles - 1. místo - O. Neumannová + N. Romportlová

MS - WADF - bachata sólo juvenilles - 1. místo - Natálie Romportlová

MS - WADF - merengue sólo minikids - 1. místo - Luisa Klímová

MS - WADF - caribbean show duo juniors - "Uklízečky" 1. místo - D. Kozáková + B. Kvapilová

MS - WADF - salsa duo juniors - 1. místo - D. Kozáková + A. Nemčoková

MS - WADF - show trio juvenilles - "Dračice" - 1. místo - S. Machová, M. Ulrichová, V. Pabišková

MS - WADF - caribbean show sólo juniors - 2. místo "Harry Potter" - Lukáš Hubst

MS - WADF - salsa sólo juvenilles - 2. místo - Natálie Romportlová

MS - WADF - merengue sólo juvenilles - 2. místo - Natálie Romportlová

MS - WADF - samba sólo juvenilles - 2. místo - Lucie Červinková

MS - WADF - chacha sólo juvenilles - 2. místo - Lucie Červinková

MS - WADF - caribbean show sólo minikids - 2. místo "Španělská seňorita" - Kristýna Honcová

MS - WADF - show duo v kategorii s juniory - " Vodnice" 2. místo - L. Kučerová + B. Kamenická

MS - WADF - caribbean show duo juvenilles - "Malí tygři" - 2. místo - A. Syřínková + H. Krulišová

MS - WADF - trio juvenilles - "Modelky" - 2. místo - O. Neumannová, N. Romportlová, L. Červinková

MS - WADF - caribbean show sólo juvenilles - 3. místo "Afričanka" - Natálie Romportlová

MS - WADF - samba sólo juvenilles - 3. místo - Natálie Romportlová

MS - WADF - jive sólo juvenilles - 3. místo - Natálie Romportlová

MS - WADF - chacha sólo juniors - 3. místo - Dominika Kozáková

MS - WADF - rumba sólo juniors - 3. místo - Dominika Kozáková

MS - WADF - caribbean show sólo juniors - 3. místo "Hravé kotě" - Adéla Bukačová

MS - WADF - salsa sólo juvenilles - 3. místo - Oldřiška Neumannová

MS - WADF - bachata sólo juvenilles - 3. místo - Sophie Machová

MS - WADF - merengue sólo juvenilles - 3. místo - Lucie Červinková

MS - WADF - salsa sólo minikids - 3. místo - Luisa Klímová

MS - WADF - bachata sólo minikids - 3. místo Luisa Klímová

MS - WADF - caribbean show duo juniors - "Titanic" - 3. místo - Lukáš Hubst + Valča Matějková

MS - WADF - show trio juvenilles - "Divočina" - 3. místo - L. Kučerová, B. Kvapilová, B. Kamenická

 

PÁROVÉ TANCE:

MS - WADF - bachata couple juvenilles - Hubst + Matějlková - 1. místo

MS - WADF - bachata couple juvenilles - Bělka + Neumannová - 2. místo

MS - WADF - one dance couple chacha juvenilles - Bělka + Neumannová - 2. místo

MS - WADF - one dance couple rumba juvenilles - Bělka + Neumannová - 2. místo

MS - WADF - one dance couple jive juvenilles - Bělka + Neumannová - 2. místo

MS - WADF - salsa couple juvenilles - Bělka + Neumannová - 2. místo

MS - WADF - one dance couple samba juvenilles - Bělka + Neumannová - 3. místo

MS - WADF - one dance couple rumba juvenilles - Ulrich + Romportlová - 3. místo

MS - WADF - one dance couple jive juvenilles - Ulrich + Romportlová - 3. místo

MS - WADF - thre dance couple juvenilles - Mandlík + Dejmková - 3. místo

MS - WADF - one dance couple samba juniors - Mandlík + Dejmková - 3. místo

MS - WADF - one dance couple chacha juniors - Mandlík + Dejmková - 3. místo

MS - WADF - one dance couple rumba junior - Mandlík + Dejmková - 3. místo

MS - WADF - one dance couple jive juniors - Hubst + Bukačová - 3. místo

MS - WADF - salsa couple juvenilles - Hubst + Matějková - 3. místo

 

Mezinárodní šampionát WADF (konečná zkratka nové taneční organizace) bude OPEN - tedy otevřený všem sólistům, dvojicím, triům i týmům z celého světa. Jde o první ročník, takže musíme být shovívaví k organizaci i průběhu soutěže. Ilma, která šampionát pořádá už má ale s podobnými soutěžemi zkušennosti, takže snad všechno společně zvládneme...

 

VSTUPENKY NA 5 DNÍ - rodiče, kteří se ptali na slevu pro 5 dní - mohou při zakoupení nahlásit, že chtějí vstupenku na 5 dní (a 1 den by měl být volný - tedy místo 1 000 Kč by měli platit 800Kč)

 

WEBOVÉ STRÁNKY SOUTĚŽE

 

Podle organizátorů je přihlášeno koelm 60 českých tanečních škol, 2 velké školy italské, 5 škol ruských a po jedné škole z Černé Hory, Srbska, Polska, Slovinska, Belgie, Francie a Ukrajiny... (Dle startovních listin se ale s většinou z nich nepotkáme:-( I proto jsme sáhli ke spojování disciplín. Spojování některých disciplín jsme žádali v některých případech my, ale ve většině případů by došlo k jejich propojení i ze strany pořadatelů... - Až vyčtu z tabulek, dopíšu na web všechny plánované propojení...

 

POZVÁNKA - SPOT

 

VSTUPNÉ: 200Kč /den

(pokud někdo stráví na soutěži 5 dní - ozvěte se, organizátoři slíbili nějakou slevu. (Můžeme to zkusit vyjednat i pro 4 dny, ale to neslibujeme jistě...)

 

STARTOVNÉ + LICENCE: licence pro start na soutěžích WADF stojí 500Euro na školu nebo 15 Euro na tanečníka, ale Česká republika, která do organizace vstoupila, založila Českou asociaci tance (ČAT) - který licenci zakoupil a každý český tanečník se může přidat zaplacením 1 eura. Tato 1Eurové licence bude platná 2 roky... To je pro nás výhodnější, takže ke startovnému rovnou připočítávám 1Euro

1 disciplína - 10+1 Euro - 11Euro / 286Kč

2 - 3 disciplíny - 20 + 1 Euro - 21Euro / 546Kč

4 a více disciplín - 25 + 1 Euro - 26Euro /676Kč

Startovné můžete platit hotově - v eurech nebo v CZK dle KURZU 6.11.v 15:30 - tedy 1 Euro = 26 Kč - nejlépe DO ODJEZDU do Liberce

 

STRAVA: zábavní komplex nabízí celou řadu možností (Jizerka má jídlo i kolem 60 Kč)

- u organizátorů je možno objednat SNÍDANĚ (Královská zahrada - sýr, šunka, máslo, džem, čaj, káva - za 45 Kč)

Skrabankova@centrumbabylon.cz (tel.: 606659060)

 

UBYTOVÁNÍ: kromě ubytování v Babylonu / při objednávání řekněte, že jste účastníci šampionátu, cena je o milimetr příznivější/ a Vašich dalších oblíbených ubytoven a pensionků nabízí pořadatelé levnější tábornické ubytování na vl. karimatkách v místnostech bývalých obchůdků ve městečku (v červnu tam byly šatny). Toto ubytování stojí 200Kč osoba/noc, sociálky a sprchy jsou pak k dispozici ve welnesu... - abyste mohli mít svoji uzavřenou místost, počítá se s nějakou skupinkou, jednotlivec nebo 1 malá rodina asi svoji vlastní místnost nedostane...

https://www.babylon2013.latinofestival.cz/informace-pro-navstevniky/ubytovani

 

ŠATNY: ve městečku, s označením škol... (Za kauci 300Kč dostaneme i zámek a klíček - ale bude jen 1, takže se šatny stejně přes den zamykat nebudou, pomůže ná to aspoň při uchovávání věcí přes noc)

 

 

VŠECHNY VÝSLEDKY:

MS - WADF - caribbean show small group minikids / LATINOSHOW SMALL GROUP MINIKIDS

MS - WADF - caribbean show small group minikids - 1. místo - Divočina

MS - WADF - caribbean show small group minikids - 2. místo - Barbie

 

MS - WADF - caribbean show small group junior / LATINOSHOW SMALL GROUP JUNIOR

MS - WADF - caribbean show small group junior - 1. místo - Rocková kapela

MS - WADF - caribbean show small group junior - 2. místo - Paparazzi (ještě children)

MS - WADF - caribbean show small group junior - 3. místo - Cabaret

 

MS - WADF - caribbean show sólo minikids / LATINOSHOW SÓLO MINIKIDS

2. místo "Španělská seňorita" - Kristýna Honcová

 

MS - WADF - caribbean show sólo children / LATINOSHOW SÓLO CHILDREN

1. místo "Ohnivá dívka" - Oldřiška Neumannová

3. místo "Afričanka" - Natálie Romportlová

4. místo "Halowenská noc" - Luciana Kučerová

9. místo "Nevěsta na útěku" - Viktorie Pabišková

10. místo "kouzelnice" - Betynka Kvapilová

12. místo "Malá doktorka" - Markéta Jedlánková

13. místo "Mořská panna" - Any Křížová

15. místo "Pirátka z Karibiku" - Rozálka Rácová

17. místo "Tenistka" - Adélka Syřínková

18. místo "Malé kotě" - Karolína Brožová

20. místo "Carmen" - Bára Kamenická

21. místo "Superstar" - Sandra Kronusová

22. místo "Mexičanka" - Veronika Větrovská

 

MS - WADF - caribbean show sólo junior / LATINOSHOW SÓLO JUNIOR

2. místo "Harry Potter" - Lukáš Hubst

3. místo "Hravé kotě" - Adéla Bukačová

4. místo "Kovbojka" - Bára Kvapilová

7. místo "SpiderGirl" - Dominika Kozáková

9. místo "Karneval masek" - Anna Nemčoková

 

MS - WADF - salsa sólo minikids / SALSA SHINE MINIKIDS

MS - WADF - salsa sólo minikids - 3. místo - Luisa Klímová

MS - WADF - salsa sólo minikids - 4. místo - Karolína Brožová

MS - WADF - salsa sólo minikids - 5. místo - Denisa Krásná

MS - WADF - salsa sólo minikids - 6. místo - Amálka Lodlová

MS - WADF - salsa sólo minikids - 7. místo - Adéla Drázdová

 

MS - WADF - salsa sólo juvenilles / SALSA SHINE CHILDREN

MS - WADF - salsa sólo juvenilles - 2. místo - Natálie Romportlová

MS - WADF - salsa sólo juvenilles - 3. místo - Oldřiška Neumannová

MS - WADF - salsa sólo juvenilles - 4. místo - Sophie Machová

MS - WADF - salsa sólo juvenilles - 5. místo - Lucie Červinková

MS - WADF - salsa sólo juvenilles - 8. místo - Luciana Kučerová

MS - WADF - salsa sólo juvenilles - 9. místo - Rozálka Rácová

MS - WADF - salsa sólo juvenilles - 14. místo - Betynka Kvapilová

MS - WADF - salsa sólo juvenilles - 15. místo - Viki Pabišková

MS - WADF - salsa sólo juvenilles - 20. místo - Martina Ulrichová

MS - WADF - salsa sólo juvenilles - 20. místo - Bára Kamenická

MS - WADF - salsa sólo juvenilles - 23. místo - Simona Mikešová

MS - WADF - salsa sólo juvenilles - 26. místo - Johana Soukupová

 

MS - WADF - salsa sólo juniors / SALSA SHINE SÓLO JUNIOR

MS - WADF - salsa sólo juniors - 4. místo - Dominika Kozáková

MS - WADF - salsa sólo juniors - 7. místo - Adéla Bukačová

MS - WADF - salsa sólo juniors - 9. místo - Nella Čmejrková

MS - WADF - salsa sólo juniors - 10. místo - Anna Nemčoková

MS - WADF - salsa sólo juniors - 12. místo - Bára Kvapilová

MS - WADF - salsa sólo juniors - 13. místo - Alžběta Smrčková

MS - WADF - salsa sólo juniors - 14. místo - Adéla Plašilová

MS - WADF - salsa sólo juniors - 16. místo - Simona Dejmková

MS - WADF - salsa sólo juniors - 18. místo - Nikola Řeháková

MS - WADF - salsa sólo juniors - 19. místo - Martina Kamenická

 

MS - WADF - bachata sólo minikids / BACHATA MINIKIDS

MS - WADF - bachata sólo minikids - 3. místo Luisa Klímová

MS - WADF - bachata sólo minikids - 5. místo - Adéla Drázdová

MS - WADF - bachata sólo minikids - 6. místo - Adéla Drázdová

MS - WADF - bachata sólo minikids - 7. místo - Amálka Lodlová

MS - WADF - bachata sólo minikids - 8. místo - Karolína Bukačová

 

MS - WADF - bachata sólo juvenilles / BACHATA CHILDREN

MS - WADF - bachata sólo juvenilles - 1. místo - Natálie Romportlová

MS - WADF - bachata sólo juvenilles - 3. místo - Sophie Machová

MS - WADF - bachata sólo juvenilles - 4. místo - Oldřiška Neumannová

MS - WADF - bachata sólo juvenilles - 6. místo - Lucie Červinková

MS - WADF - bachata sólo juvenilles - 7. místo - Luciana Kučerová

MS - WADF - bachata sólo juvenilles - 16. místo - Bára Kamenická

MS - WADF - bachata sólo juvenilles - 17. místo - Rozálka Rácová

MS - WADF - bachata sólo juvenilles - 22. místo - Betynka Kvapilová

MS - WADF - bachata sólo juvenilles - 23. místo - Martina Ulrichová

 

MS - WADF - bachata sólo juniors / BACHATA JUNIOR

MS - WADF - bachata sólo juniors - 4. místo - Dominika Kozáková

MS - WADF - bachata sólo juniors - 5. místo - Anna Nemčoková

MS - WADF - bachata sólo juniors - 6. místo - Adéla Bukačová

MS - WADF - bachata sólo juniors - 10. místo - Alžběta Smrčková

MS - WADF - bachata sólo juniors - 11. místo - Simona Dejmková

MS - WADF - bachata sólo juniors - 14. místo - Bára Kvapilová

MS - WADF - bachata sólo juniors - 15. místo - Nella Čmejrková

MS - WADF - bachata sólo juniors - 18. místo - Martina Kamenická

MS - WADF - bachata sólo juniors - 19. místo - Adéla Plašilová

 

MS - WADF - merengue sólo minikids / MERENGUE MINIKIDS

MS - WADF - merengue sólo minikids - 1. místo - Luisa Klímová

MS - WADF - merengue sólo minikids - 5. místo - Denisa Krásná

MS - WADF - merengue sólo minikids - 6. místo - Amálka Lodlová

MS - WADF - merengue sólo minikids - 7. místo - Karolína Bukačová

MS - WADF - merengue sólo minikids - 8. místo - Adéla Drázdová

 

MS - WADF - merengue sólo juvenilles / MERENGUE CHILDREN

MS - WADF - merengue sólo juvenilles - 1. místo - Oldřiška Neumannová

MS - WADF - merengue sólo juvenilles - 2. místo - Natálie Romportlová

MS - WADF - merengue sólo juvenilles - 3. místo - Lucie Červinková

MS - WADF - merengue sólo juvenilles - 4. místo - Sophie Machová

MS - WADF - merengue sólo juvenilles - 7. místo - Luciana Kučerová

MS - WADF - merengue sólo juvenilles - 9. místo - Viktorie Pabišková

MS - WADF - merengue sólo juvenilles - 10. místo - Martina Ulrichová

MS - WADF - merengue sólo juvenilles - 11. místo - Betynka Kvapilová

MS - WADF - merengue sólo juvenilles - 13. místo - Bára Kamenická

MS - WADF - merengue sólo juvenilles - 14. místo - Marika Melezínková

MS - WADF - merengue sólo juvenilles - 15. místo - Rozália Rácová

MS - WADF - merengue sólo juvenilles - 17. místo - Sandra Kronusová

 

MS - WADF - merengue sólo juniors / MERENGUE JUNIORS

MS - WADF - merengue sólo juniors - 4. místo - Adéla Bukačová

MS - WADF - merengue sólo juniors - 5. místo - Anna Nemčoková

MS - WADF - merengue sólo juniors - 6. místo - Dominika Kozáková

MS - WADF - merengue sólo juniors - 7. místo - Alžběta Smrčková

MS - WADF - merengue sólo juniors - 8. místo - Simona Dejmková

MS - WADF - merengue sólo juniors - 10. místo - Nella Čmejrková

MS - WADF - merengue sólo juniors - 12. místo - Bára Kvapilová

 

MS - WADF - samba sólo juvenilles / SAMBA SÓLO CHILDREN

MS - WADF - samba sólo juvenilles - 1. místo - Oldřiška Neumannová

MS - WADF - samba sólo juvenilles - 2. místo - Lucie Červinková

MS - WADF - samba sólo juvenilles - 3. místo - Natálie Romportlová

MS - WADF - samba sólo juvenilles - 7. místo - Viktorie Pabišková

MS - WADF - samba sólo juvenilles - 8. místo - Martina Ulrichová

 

MS - WADF - samba sólo juniors / SAMBA SÓLO JUNIORS

MS - WADF - samba sólo juniors - 4. místo - Dominika Kozáková

MS - WADF - samba sólo juniors - 5. místo - Adéla Bukačová

MS - WADF - samba sólo juniors - 6. místo - Anna Nemčoková

MS - WADF - samba sólo juniors - 7. místo - Alžběta Smrčková

 

MS - WADF - chacha sólo juvenilles / CHACHA SÓLO CHILDREN

MS - WADF - chacha sólo juvenilles - 1. místo - Oldřiška Neumannová

MS - WADF - chacha sólo juvenilles - 2. místo - Lucie Červinková

MS - WADF - chacha sólo juvenilles - 5. místo - Natálie Romportlová

MS - WADF - chacha sólo juvenilles - ?. místo - Viktorie Pabišková

MS - WADF - chacha sólo juvenilles - ?. místo - Luciana Kučerová

MS - WADF - chacha sólo juvenilles - 18. místo - Martina Ulrichová

 

MS - WADF - chacha sólo juniors / CHACHA SÓLO JUNIORS

MS - WADF - chacha sólo juniors - 3. místo - Dominika Kozáková

MS - WADF - chacha sólo juniors - 5. místo - Adéla Bukačová

MS - WADF - chacha sólo juniors - 7. místo - Anna Nemčoková

MS - WADF - chacha sólo juniors - 11. místo - Alžběta Smrčková

 

MS - WADF - rumba sólo juniors/ RUMBA SÓLO CHILDREN + JUNIOR (ve starší kategorii juniors)

MS - WADF - rumba sólo juniors - 3. místo - Dominika Kozáková

MS - WADF - rumba sólo juvenilles - 4. místo - Oldřiška Neumannová

MS - WADF - rumba sólo juniors - 5. místo - Bára Kvapilová

MS - WADF - rumba sólo juniors - 6. místo - Alžběta Smrčková

MS - WADF - rumba sólo juniors - 7. místo - Anna Nemčoková

MS - WADF - rumba sólo juvenilles - 8. místo - Natálie Romportlová

MS - WADF - rumba sólo juniors - 10. místo - Adéla Bukačová

 

MS - WADF - jive sólo juvenilles / JIVE SÓLO CHILDREN

MS - WADF - jive sólo juvenilles - 1. místo - Oldřiška Neumannová

MS - WADF - jive sólo juvenilles - 3. místo - Natálie Romportlová

MS - WADF - jive sólo juvenilles - 4. místo - Sophie Machová

MS - WADF - jive sólo juvenilles - 7. místo - Lucie Červinková

MS - WADF - jive sólo juvenilles - 11. místo - Viktorie Pabišková

MS - WADF - jive sólo juvenilles - 17. místo - Luciana Kučerová

 

MS - WADF - jive sólo juniors / JIVE SÓLO JUNIORS

MS - WADF - jive sólo juniors - 4. místo - Dominika Kozáková

MS - WADF - jive sólo juniors - 6. místo - Anna Nemčoková

MS - WADF - jive sólo juniors - 8. místo - Nella Čmejrková

MS - WADF - jive sólo juniors - 10. místo - Adéla Bukačová

MS - WADF - jive sólo juniors - 13. místo - Alžběta Smrčková

MS - WADF - jive sólo juniors - 14. místo - Bára Kvapilová

MS - WADF - jive sólo juniors - 15. místo -Simona Dejmková

 

MS - WADF - caribbean show duo juvenilles / LATINOSHOW DUO CHILDREN

MS - WADF - caribbean show duo juvenilles - "Nepořádnice" 1. místo - - Oldřiška Neumannová + Natálie Romportlová

MS - WADF - caribbean show duo juvenilles - "Malí tygři" - 2. místo - Adélka Syřínková + Hanka Krulišová

MS - WADF - caribbean show duo v kategorii s juniory - " Vodnice" 2. místo - Luciana Kučerová + Bára Kamenická

 

MS - WADF - caribbean show duo juniors / LATINOSHOW DUO JUNIORS

MS - WADF - caribbean show duo juniors - "Uklízečky" 1. místo - Dominika Kozáková + Bára Kvapilová

MS - WADF - caribbean show duo juniors - "Titanic" - 3. místo - Lukáš Hubst + Valča Matějková

MS - WADF - caribbean show duo juniors - "Jeskynní ženy" - 4. místo - Bára Krčíková +Tereza Bukačová

MS - WADF - caribbean show duo juniors - "Gangsters" - 5. místo - Nella Čmejrková + Adéla Plašilová

MS - WADF - caribbean show duo juniors - "Pirátky z Karibiku" - 6. místo - Nikola Řeháková + Denisa Sýkorová

 

MS - WADF - salsa duo juvenilles / SALSA SHINE DUO CHILDREN

MS - WADF - salsa duo juvenilles - 1. místo - Odlřiška Neumannová + Natálie Romportlová

MS - WADF - salsa duo juvenilles - 4. místo - Luciana Kučerová + Viktorie Pabišková

 

MS - WADF - salsa duo juniors / SALSA SHINE DUO JUNIORS

MS - WADF - salsa duo juniors - 1. místo - Dominika Kozáková + Anna Nemčoková

 

MS - WADF - caribbean show trio juvenilles / LATINOSHOW TRIO CHILDREN

MS - WADF - caribbean show trio juvenilles - "Dračice" - 1. místo - Sophie Machová, Martina Ulrichová, Viktorie Pabišková

MS - WADF - caribbean show trio juvenilles - "Modelky" - 2. místo - Oldřiška Neumannová, Natálie Romportlová, Lucie Červinková

MS - WADF - caribbean show trio juvenilles - "Divočina" - 3. místo - Luciana Kučerová, Bety Kvapilová, Bára Kamenická

 

MS - WADF - one dance couple samba juvenilles / SAMBA PÁRY CHILDREN

MS - WADF - one dance couple samba juvenilles - Bělka + Neumannová - 3. místo

MS - WADF - one dance couple samba juvenilles - Ulrich + Romportlová - 4. místo

MS - WADF - one dance couple samba juvenilles - Voňavka + Rácová - 5. místo

MS - WADF - one dance couple samba juvenilles - Cyrani + Pabišková - 6. místo

 

MS - WADF - one dance couple samba juniors / SAMBA PÁRY JUNIORS

MS - WADF - one dance couple samba juniors - Mandlík + Dejmková - 3. místo

MS - WADF - one dance couple samba juniors - Hubst + Bukačová - 4. místo

MS - WADF - one dance couple samba juniors - Šimůnek + Kamenická

MS - WADF - one dance couple samba juniors - Beneš + Ulrichová - 9. místo

 

MS - WADF - one dance couple chacha juvenilles / CHACHA PÁRY CHILDREN

MS - WADF - one dance couple chacha juvenilles - Bělka + Neumannová - 2. místo

MS - WADF - one dance couple chacha juvenilles - Ulrich + Romportlová - 6. místo

MS - WADF - one dance couple chacha juvenilles - Ditrich + Kučerová - 10. místo

MS - WADF - one dance couple chacha juvenilles - Scholze + Kvapilová A. - 14. místo

MS - WADF - one dance couple chacha juvenilles - Voňavka + + Rácová - 15. místo

MS - WADF - one dance couple chacha juvenilles - Cyrani + Pabišková - 15. místo

 

MS - WADF - one dance couple chacha juniors / CHACHA PÁRY JUNIORS

MS - WADF - one dance couple chacha juniors - Mandlík + Dejmková - 3. místo

MS - WADF - one dance couple chacha juniors - Hubst + Bukačová - 6. místo

MS - WADF - one dance couple chacha juniors - Beneš + Ulrichová - 9. místo

 

MS - WADF - one dance couple rumba juvenilles / RUMBA PÁRY CHILDREN

MS - WADF - one dance couple rumba juvenilles - Bělka + Neumannová - 2. místo

MS - WADF - one dance couple rumba juvenilles - Ulrich + Romportlová - 3. místo

MS - WADF - one dance couple rumba juvenilles - Cyrani + Pabišková - 4. místo

MS - WADF - one dance couple rumba juvenilles - Ditrich + Kučerová - 6. místo

MS - WADF - one dance couple rumba juvenilles - Scholze + Kvapilová - 8. místo

 

MS - WADF - one dance couple rumba junior / RUMBA PÁRY JUNIOR

MS - WADF - one dance couple rumba junior - Mandlík + Dejmková - 3. místo

MS - WADF - one dance couple rumba junior - Hubst + Bukačová - 5. místo

MS - WADF - one dance couple rumba junior - Šimůnek + Kamenická - 6. místo

MS - WADF - one dance couple rumba junior - Beneš + Ulrichová - 8. místo

 

MS - WADF - one dance couple jive juvenilles / JIVE PÁRY CHILDREN

MS - WADF - one dance couple jive juvenilles - Bělka + Neumannová - 2. místo

MS - WADF - one dance couple jive juvenilles - Ulrich + Romportlová - 3. místo

MS - WADF - one dance couple jive juvenilles - Ditrich + Kučerová - 10. místo

MS - WADF - one dance couple jive juvenilles - Scholze + Kvapilová A. - 11. místo

MS - WADF - one dance couple jive juvenilles - Cyrani + Pabišková - 12. místo

MS - WADF - one dance couple jive juvenilles - Voňavka + Rácová - 14. místo

 

MS - WADF - one dance couple jive juniors / JIVE PÁRY JUNIORS

MS - WADF - one dance couple jive juniors - Hubst + Bukačová - 3. místo

MS - WADF - one dance couple jive juniors - Mandlk + Dejmková - 4. místo

MS - WADF - one dance couple jive juniors - Šimůnek + Kamenická - 6. místo

MS - WADF - one dance couple jive juniors - Beneš + Ulrichová - 8. místo

 

MS - WADF - thre dance couple juvenilles / TROJKOMBINACE PÁRY CHILDREN + JUNIOR

MS - WADF - thre dance couple juvenilles - Mandlík + Dejmková - 3. místo

MS - WADF - thre dance couple juvenilles - Bělka + Neumannová - 4. místo

MS - WADF - thre dance couple juvenilles - Ulrich + Romportlová - 5. místo

MS - WADF - thre dance couple juvenilles - Beneš + Ulrichová - 6. místo

MS - WADF - thre dance couple juvenilles - Cyrani + Pabišková - 7. místo

MS - WADF - thre dance couple juvenilles - Voňavka + Rácová - 8. místo

MS - WADF - thre dance couple juvenilles - Ditrich + Kučerová - 9. místo

 

MS - WADF - salsa couple juvenilles / SALSA PÁRY CHILDREN + JUNIOR

MS - WADF - salsa couple juvenilles - Bělka + Neumannová - 2. místo

MS - WADF - salsa couple juvenilles - Hubst + Matějková - 3. místo

MS - WADF - salsa couple juvenilles - Ulrich + Romportlová - 4. místo

MS - WADF - salsa couple juvenilles - Mandlík + Dejmková - 5. místo

MS - WADF - salsa couple juvenilles - Cyrani + Pabišková - 6. místo

 

MS - WADF - bachata couple juvenilles / BACHATA PÁRY CHILDREN + JUNIOR

MS - WADF - bachata couple juvenilles - Hubst + Matějlková - 1. místo

MS - WADF - bachata couple juvenilles - Bělka + Neumannová - 2. místo

MS - WADF - bachata couple juvenilles - Voňavka + Rácová - 5. místo

MS - WADF - bachata couple juvenilles - Ulrich + Romportlová - 6. místo

MS - WADF - bachata couple juvenilles - Ditrich + Kučerová - 7. místo

MS - WADF - bachata couple juvenilles - Cyrani + Pabišková - 8. místo

 

 

 

 

Přihlášky

Vaše přihlášky a odhlášky by tuším měly být konečné - aktualizuji seznam našich přihášených, tak si ho prosím projděte a zkontrolujte...

 

Týmy, které budeme přihlašovat:

Barbie - minikids (osmička)

Divočina - minikids (tým + Adélka i Sandra)

Paparazzi - junior :-) (s Johankou)

Rocková kapela - junior

Cabaret - junior

 

OSTATNÍ TÝMY ODHLÁŠENY Z DŮVODU NEDOSTATKŮ SOUPEŘŮ (např. 0 :-)

 

 

SÓLA A DUETA 2013

POTVRZENO a přihlášeno
Luciana Kučerová Halowenská noc ANO
Bára Kamenická Carmen ANO
Luciana K. + Bára K. Vodnice ANO
Betynka Kvapilová Kouzelnice ANO
Karolína Brožová Koťátko ANO
Áňa Křížová Mořská panna ANO
Verunka Větrovská Mexičanka ANO
Kristýnka Honcová Španělská seňorita ANO
Markéta Jedlánková Malá doktorka ANO
Natálka Romportlová Afričanka ANO
Oldřiška Neumannová Ohnivá dívka ANO
Natálka R. + Oldřiška N. Nepořádnice ANO
Hanka K. + Adélka S. Malí tygři ANO
Viktorka Pabišková Nevěsta na útěku ANO
Adélka Syřínková Malá tenistka ANO
Rozálka Rácová Pirátka z Karibiku ANO
Sandra Kronusová Superstar ANO
Anča Nemčoková Karneval masek ANO
Miki Kozáková SpiderGirl ANO
Bára Kvapilová Kovbojka ANO
Miki K. + Bára Kv. Uklízečky ANO
Adéla Bukačová Hravé kotě ANO
Bára Krčíková + Tereza Bukačová Jeskyní ženy ANO
Adéla Plašilová + Nella Čmejrková Gangsters ANO
Denisa Sýkorová + Nikola Řeháková Pirátky z Karibiku ANO
Lukáš Hubst, Hubst + partnerka Harry Potter, Titanic ANO

 

   
     
     
SALSA SHINE DUETA  

Pabišková + Kučerová

Romportlová + Neumannová

Nemčoková + Kozáková

     

 

TRIA / přeřazena do ALL STYL (z důvodu soupeřů), juniorská zrušena

Modelky - Neumannová + Romportlová + Červinková

Dračice - Ulrichová + Machová + Pabišková

Divošky - Kvapilová + Kamenická + Kučerová

  

SÓLOVÉ TANCE

SALSA BACHATA MERENGUE SAMBA CHACHA RUMBA JIVE
Kozáková Kozáková Kozáková Kozáková Kozáková Kozáková Kozáková
Nemčoková Nemčoková Nemčoková Nemčoková Nemčoková Nemčoková Nemčoková
Bukačová A. Bukačová A. Bukačová A. Bukačová A. Bukačová A. Bukačová A. Bukačová A.
Smrčková Smrčková Smrčková Smrčková Smrčková Smrčková Smrčková
Kvapilová B. Kvapilová B. Kvapilová B.  ------------  ------------- Kvapilová B. Kvapilová B.
Čmejrková Čmejrková Čmejrková  ------------  ------------  ------------- Čmejrková
Dejmková Dejmková Dejmková  -------------  -----------  ------------- Dejmková
Plašilová A. Plašilová A.  -------------  -------------  -------------  -------------  -------------
Kamenická M. Kamenická M.  -------------  -------------  -------------  --------------  ------------
Řeháková N.  -------------  -------------  -------------  -------------  -------------- --------------
             
Neumannová Neumannová Neumannová Neumannová Neumannová Neumann. (j.) Neumannová
Romportlová Romportlová Romportlová Romportlová Romportlová Romportl. (j.) Romportlová
Červinková Červinková Červinková Červinková Červinková děti nemají Červinková
Pabišková Pabišková Pabišková Pabišková Pabišková děti nemají Pabišková
Kučerová Kučerová Kučerová  ------------ Kučerová  -------------- Kučerová
Ulrichová Ulrichová Ulrichová Ulrichová  ------------  --------------  -------------
Machová Machová Machová  -------------  -------------  -------------- Machová
Kvapilová A. Kvapilová A. Kvapilová A.  ------------  ------------  -------------  ------------
Rácová Rácová Rácová  ------------  ------------  --------------  -------------
Kamenická B. Kamenická B. Kamenická B.  ------------  ------------  -------------  -------------
Soukupová  ------------  ------------  -------------  ------------  --------------  -------------
 -------------  ------------- Melezínková  -------------  -------------  --------------  -------------
 ------------  ------------ Kronusová S.  ------------  ------------  -------------  -------------
Mikešová S.            
             
Krásná Krásná Krásná        
Lodlová Lodlová Lodlová        
Bukačová K. Bukačová K. Bukačová        
Drázdová Drázdová Drázdová        
Klímová Klímová Klímová        

 

 

PÁROVÉ TANCE
SALSA BACHATA SAMBA CHACHA RUMBA JIVE
Pabišková + Cyrani Pabišková + Cyrani Pabišková + Cyrani Pabišková + Cyrani + Pabišková + Cyrani Pabišková + Cyrani
Romportlová + Ulrich Romportlová + Ulrich Romportlová + Ulrich Romportlová + Ulrich Romportlová + Ulrich Romportlová + Ulrich
Neumannová + Bělka Neumannová + Bělka Neumannová + Bělka Neumannová + Bělka Neumannová + Bělka Neumannová + Bělka
  Kučerová + Ditrich ----------- Kučerová + Ditrich Kučerová + Ditrich Kučerová + Ditrich
 ------------  ----------- Ulrichová + Beneš Ulrichová + Beneš Ulrichová + Beneš Ulrichová + Beneš
Hubst + partnerka Hubst + partnerka

Hubst + Bukačová

Hubst + Bukačová Hubst + Bukačová Bukačová + Hubst

Mandlík+

Dejmková

 ----------- Mandlík + Dejmková Mandlík + Dejmková Mandlík + Dejmková Mandlík + Dejmková
 ------------  ----------- Šimůnek + Kamenická M.  ----------- Šimůnek + Kamenická M. Šimůnek + Kamenická M.

Voňavka+

Rácová

Voňavka + Rácová Voňavka + Rácová Voňavka + Rácová  ------------

Voňavka +

Rácová

 ------------  -----------  ------------

Scholze + Kvapilová

Scholze + Kvapilová Scholze + Kvapilová

 

MERENGUE - Hubst + partnerka

TROJKOMBINACE KARIBIK - Hubst + partnerka - odhlášeno (byl tam sám)

 

TROJKOMBINACE LATINA - samba + chacha + jive / Ulrich + Romportlová, Bělka + Neumannová, Mandlík + Dejmková, Beneš + Ulrichová, + Cyrani + Pabišková, Voňavka + Rácová, Ditrich + Kučerová

 

PŘIHLÁŠKY na MS v Liberci

NA CO NEZAPOMENOUT

NEZAPOMEŇTE 1. kostýmy a všechny doplňky!!! 2. taneční obuv (na sólové tance na hudbu pořadatelů Vás bez nich možná nepustí na parket) - vemte si raději i latinky, i piškoty atd. 3. klubové oblečení 4. nějaké pantofle či bačkůrky (podepsané) a nenechávejte je válet kdekoliv, ať je zase...
Celý článek

VIDEO

Vážení příznivci a účastníci World Championship WADF Babylon 2013 - Latinofestival & Urban Street Dance, dovolujeme si vás informovat o novince, kterou pro vás připravila pro letošní rok společnost FTJ video. Díky moderním technologiím si budete moci odnést taneční videozáznam IHNED S...
Celý článek

Diskusní téma: PŘIHLÁŠKY na MS v Liberci

Bachata

Dobrý večer Viktorka jela taky bachatu ale už jsi nepamatuji umístění Jana P.

bachata bety

ahoj,prosím tě bety je kategorie minikids nebo children? děkuji k

Sleva na vstupném

Prosím o zařízení slevy na vstupném, jsme tam celých 5 dnů, 2x 5 denní vstupné. Děkuji Alena

Re: Sleva na vstupném

Stačí se ozvat na pokladně - jde o slevu obecnou...

PŘIHLÁŠKY

PŘIHLÁŠKY BEREME JAKO DEFINITIVNÍ, POKUD JSOU NĚJAKÉ ZMĚNY - NEMOCE ATD. - HLASTE POMOCÍ SMS ... děkujeme, Naďa a a Vláďa

časy

ahoj,
myslíte, že bude teď o víkendu nějaké hodinové rozvržení dnů nebo máme počítat na 1 vystoupení s celým dnem? dík k

Re: časy

Zatím to vypadá, že budou jen rámcové časy, takže raději počítat s celým dnem... Pokud by se něco měnilo, nebo došly nové informace, hned napíšeme...

Liberec

Dobrý den přihlašuji Davida mluvila jsem s Betky mamkou a taky s tím počítá. Chci se zeptat můžu Davida 15.11 do Liberce privést sama.
Děkuji Scholzeová

Re: Liberec

David s Bety jsou přihlášení, s vlastním dovozem se počítá...
N

merenga

ahoj, jaký den bude merenga páry

Přidat nový příspěvek