Přípravy na Itálii

 Jelikož se nám odjez do Itálie blíží, je třeba vybrat čísla pasů a penízky. Po dohodě s prvními platícími rodiči jsme stanovili částku, která se bude vybírat, na 50 Euro za účastníka (dítě i dospělý). Od této platby jsou osvobozeni sourozenci (z rodiny platí vždy jen jedno dítě) a realizační tým. Částku jsme zaokrouhlili, jelikož v bance nemusí mít drobné a my také nemáme z čeho vracet. Díky snaze rodičů a podpoře sponzorů bude tato platba konečná, doplácet by se nic nemělo. Pojištění, autobus, jídlo, startovné a vstupné dětem zaplatí klub. Rodiče si vstupné budou muset zaplatit na místě sami. Všichni pak také svoje mimořádné výdaje za limonády, zmrzliny apod. Cenu za ubytování se podařilo ještě snížit o 2 eura na noc také proto, že jsme přistoupili na to, že si každý vezme vlastní prostěradlo, povlečení a ručník. U jednotlivce jde o 4 eura, ale u celého klubu se pak jedná o 200 eur, což už je celé jedno startovné. Autobus je  velký, všechno se vejde!

 

Od středy 10.2.2009 bude na tréninku vybírat:

Alena Kozáková 50 Euro

Jana Vyhlídalová čísla pasů - je nutné donést celý pas, abychom zapsali a zkontrolovali údaje, především místo narození!

 

Nic nedávejte do ruky trenérům, ti mají svého nad hlavu a taky od toho mají lidi, že jo Álo... :-))))

 

Honza...a Naďa

Diskusní téma: Přípravy na Itálii

čísla pasů

Jak jistě víte, vybírám čísla pasů, nebo OP, podle toho, s jakými doklady tanečník (nebo dospělý) pojede. Vzhledem k tomu, že se mi teď už scházejí čísla po jednom, nebo žádné, myslím si, že nemá cenu, abych seděla na trénincích 3x v týdnu. Prosím tedy děti i rodiče, aby mi nosili pasy pouze v pátek. Od většiny už čísla mám, ale někomu se ještě pas vyrábí, tak hned jak je budete mít, počítám, že za mnou v pátek přijdete na trénink. Děkuji J.V

Pojištění

Honzo, jak je to s pojištěním rodičů? Máme si něco shánět sami nebo to bude hromadně s tím, že si to rodiče doplatí?

Re: Pojištění

Pojištění bude společné.

Re: Re: Pojištění

Jej, tak to ještě v úterý domluvíme - musela by se zvlášť vybrat částka od rodičů, zapsat všechny údaje, které pojišťovna vyžaduje a pak to ještě nějak zařadit do našeho účetnictví, což bude asi problém...
Proberte to v úterý s Honzou...

Místo narození

Pro ubytování je nutno uvést místo narození, takže kdo jste již nahlásil číslo pasu a nenahlásil jste místo narození, tak tak prosím učiňte.

Re: Místo narození

Prosím ještě jednou ty, kteří mi už pasy ukazovali, ať je znovu přinesou. Je důležité, aby souhlasilo vše podle těch dokumentů, které si s sebou povezete. Děkuji Jana V.

vysvětlení

Ne, Naďa opravdu žádné peníze neztratila, ale stalo se zvykem, že se příspěvky platí tomu, kdo je zrovna po ruce, nejčastěji Nadě, která zrovna trénuje a nemá na to ani čas ani myšlenky. Sice si to napíše, ale pak něco dostane ona, něco já a něco Jana, tak to pak musíme dávat dohromady a dá to práci a někdy i zmatky. Když dáte peníze tomu, kdo je má vybírat, tak na to dostanete doklad a je to v pohodě. Takže svým výrokem "nebo se to už nenajde" jsem chtěl říct, že trenéři teď před Itálií budou mít spoustu práce s tréninky a dalšími věcmi a když by jim někdo zase strkal peníze do kapsy při tréninku, tak by se opravdu mohlo stát, že se ztratí. Nic víc.

itoska

peknej zaver......:)

Přidat nový příspěvek