Regionální kolo FTM

Kvalifikace na MČR v plesových předtančeních dětí a juniorů se koná tuto sobotu 09.04. v Praze ve sportovní hale NA FOLIMANCE. Právě došly propozice, takže alespoň kusé informace:

 

SRAZ NA NÁDRAŽÍ: 08:40

ODJEZD vlaku: 09:11 (RYCHLÍK)

MÍSTO KONÁNÍ: Sportovní hala Folimanka (Metro „C“ na I.P.Pavlova a pak pěšky nebo 2 stanice tramvají)

PROSTOROVÁ ZKOUŠKA: 11:45 - 12:00 (super, jsme mezi posledními)

ZAHÁJENÍ SOUTĚŽE PLESOVEK: 13:30 (děti - junioři - mládež)

VYHLÁŠENÍ: ??? (doufejme, že hned následně, tedy kolem třetí, čtvrté hodiny (ale kontaktujeme ještě pro upřesnění pořadatele)

KOSTÝMY: na formace vše i s doplňky atd., na prostorovku a pohyb po hale KLUBOVÁ TRIKA, MIKINY apod.

ČESÁNÍ: nahladko jako na soutěže - I HOLKY, mohou mít drdůlek už z domova, nebude čas ani prostor!

VEZMĚTE SI S SEBOU DROBNÉ NA METRO!

 

Tím, že máme prostorovku až ke konci se ale budeme muset smířit s "horšími" šatami, které na nás zbydou. Stejně se budou muset holky převlékat hodně rychle a možná přímo na parketu, všechny naše formace jdou hned za sebou a holky mají různé šaty (Pokud máte možnost vzít si nějaký velký ručník, za který se případně schováte, raději neváhejte:-) 

 

PARKOVÁNÍ: problém – Praha 2 má parkovací zóny a moc míst pro návštěvníky v okolí není. Doporučují Metro „C“ na I.P.Pavlova a pak pěšky nebo 2 stanice tramvají.

VSTUPNÉ: 100Kč

OBČERSTVENÍ: bufet (ve vstupní hale) i restaurace se zahrádkou (bude-li přát počasí)

 

TŘESKY PLESKY

plesová předtančení, kategorie děti

 

1.

Víťa Ulrich + Anna Hamannová

5.

Lukáš Hubst + Sophie Machová

2.

Standa Bělka + Simona Dejmková

6.

Vojta Cyrane + Nella Kokošková

3.

Jakub Navrátil + Lucie Červinková

7.

Adam Beneš + Tereza Šmídová

4.

Ondřej Kučera + Martina Ulrichová

8.

 Pavel Mandlík + Kateřina Holubová

5.

Filip Šimůnek + Martina Kamenická

9.

Lukáš Ditrich + Valerie Matějková

  

U - A

plesová předtančení, kategorie děti

 

1.

Tomáš Jareš + Alžběta Smrčková

5.

Jakub Navrátil + Lucie Červinková

2.

Standa Bělka + Simona Dejmková

6.

Lukáš Hubst + Sophie Machová

3.

Tomáš Uxa + Barbora Kvapilová

7.

Filip Šimůnek + Martina Kamenická

4.

David Sýkora + Monika Firstová

8.

Ondra Kučera + Nella Kokošková

 

 

9.

 Pavel Mandlík + Kačka Holubová

 

BOYS AND GIRL

plesová předtančení, kategorie junior

 

1.

Jan Semrád + Magdalena Bartošová

5.

Tomáš Jareš + Anna Nemčoková

2.

Zdeněk Petránek + Aneta Čechová

6.

Tom Hermann + Kateřina Weisserová

3.

Jakub Strnad + Nella Čmejrková

7.

Standa Bělka + Monika Firstová

4.

Tomáš Brant + Dominika Kozáková

8.

Tomáš Uxa + Barbora Kvapilová

 

PINK SHOT

plesová předtančení, kategorie junior

 

1.

Lukáš Bříza + Adéla Jakubů

5.

Martin Beran + Tereza Bukačová

2.

Mirek Kučera + Žaneta Zborníková

6.

Tomáš Novotný + Anita Šálková

3.

Martin Vejtruba + Denisa Sýkorová

7.

Tom Hermann + Kateřina Weisserová

4.

Michal Vyhlídal + Jůlie Kovaříková

8.

Kryštof Vodička + Anna Ryšánková, Jesica Umanová

Diskusní téma: Regionální kolo FTM

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek