REPORTÁŽ - Zlatý Oříšek

14.11.2012 16:00

Během středečních tréninků - 19:00 - 19:45 - přijedou fotit a natáčet krátký medailonek pro celostátní finále soutěže ZLATÝ OŘÍŠEK. Náš Dračický tým se dostal do 30členného národního finále. Musíme být připraveni na mírné změny v trénincích - protože se budeme muset časově přizpůsobit.

Dračice (Adéla, Sophie, Naty, Oli, Lucka, Denisa, Valča, Martina) budou v tréninkovém (vyberte nějaký slušivý tréninkový obleček - nejlépe složený ze sukýnky a nějakých elasťáků nebo kraťásků - abyste neukazovaly světu kalhotky:-) a hezkého vršku, případně nějakých hezkých tréninkových kalhot, návleků apod. - prostě ať se dobře cítíte i vypadáte :-) a vlasy si upravte nějak aspoň trochu nahladko, aby Vám nepadaly do obličeje...,

Reportáž se bude připravovat cca 45 minut - takže předpokládám, že se bude něco fotit, točit nějaký rozhovor !! a pak nějaké záběry z tréninku.

Připravte se na otázky typu: jaké máte úspěchy, kde jste soutěžily (Moskva apod.), jak dlouho tancujete, jak často trénujete, co vás na tancování nejvíce baví, čeho chcete v tancování dosáhnout, atd. (během nejbližších tréninků si společně osvěžíme paměť, ať potom nekoktáte), rodiče mohou být přítomni - ve vstupní hale - třeba budou mít nějaké dotazy i na vás .-)

 

 

ČAS BUDE UPŘESNĚN, počítejte s tím, že prostě kdykoliv ve středu... (ale budeme to vědět dopředu)