REPREZENTACE a TŘÍDY

04.11.2022 10:18
C TŘÍDA - LA TANCE - JUNIOR C TŘÍDA - CARIBSKÉ T. JUNIOR
  Berber Mikhaella
Burdová Klaudie Burdová Klaudie
Hovorková Viktorie Hovorková Viktorie
  Machová Elisa Mia
Martínková Veronika  
Mashukova Kseniia  
Nguyen Ngoc Ha Nguyen Ngoc Ha
Sedláčková Natálie Sedláčková Natálie
Scholze Tomáš  
Šrámková Barbora Šrámková Barbora
C TŘÍDA - LA TANCE - MLÁDEŽ C TŘÍDA - CARIBSKÉ T. MLÁDEŽ
Krupičková Natálie Krupičková Natálie
   

 

REPREZENTACE SUT pro rok 2022:

Aneta Stará + Eliška Kubátová - kategorie děti (nominaci získaly z MČR caribských tanců v prosinci 2021 v Pardubicích)



Pro rok 2023 bude REPRE složeno z vítězů MČR latiny v Lucerně a MČR caribksých tanců (asi z Pardubic)

REPREZENTACE SUT pro rok 2023:

Eliška Kubátová - LA děti 1, Aneta Stará + Eliška Kubátová - LA duo děti, Bára Šrámková - LA junior 1, Natálie Sedláčková - LA junior 2, Bára Šrámková + Ngoc Ha Nguyen - LA duo junior


Ngoc Ha Nguyen + Bára Šrámková

Eliška Kubátová + Aneta Stará

Eliška Kubátová

MISTRYNĚ ČR 

LA sólo

děti 1
Bára Šrámková

MISTRYNĚ ČR 

LA sólo

junior 1

Natálie Sedláčková

MISTRYNĚ ČR 

LA sólo

junior 2

 

 

C TŘÍDA - LA TANCE - DĚTI: C TŘÍDA - CARIBSKÉ T. - DĚTI
Bartoníčková Aneta Bartoníčková Aneta
  Krátká Štěpánka
Kubátová Eliška Kubátová Eliška
  Matějková Kateřina
Nesvadbová Sofie Nesvadbová Sofie
Ulcová Jana Ulcová Jana
Vitoušová Julie Vitoušová Julie
Vondrová Michala Vondrová Michala
C TŘÍDA - LA TANCE - JUNIOR C TŘÍDA - CARIBSKÉ T. JUNIOR
Antošová Melisa Antošová Melisa
Bělinová Klára Bělinová Klára
Dobiášová Jůlie Dobiášová Jůlie
Hannay Kateřina Ann Hannay Kateřina Ann
Ježková Beata  
  Krátká Eliška
  Křečková Laura
Maršíková Natálie Maršíková Natálie
Mashukova Kseniia  
  Nguyen Van Anh 
Nowok Sofia Nowok Sofia
Pyrozhok Sofia  
Rajtrová Amélie  
Růžičková Anna  
Stará Aneta Stará Aneta
Šrámková Barbora Šrámková Barbora
Šťastná Rosalie Šťastná Rosalie
Víšková Anna Víšková Anna
Zítková Terezie Zíková Terezie 
Žďárská Viktorie Žďárská Viktorie
C TŘÍDA - LA TANCE - MLÁDEŽ C TŘÍDA - CARIBSKÉ T. MLÁDEŽ
  Berber Mikhaella
Burdová Klaudie Burdová Klaudie
Nguyen Ngoc Ha Nguyen Ngoc Ha
Scholze Tomáš  
¨

REPREZENTACE ČR SUT - složena z úřadujících MISTRŮ ČR a VÍTĚZŮ RANKLISTU

2024 LATINA    
        Aneta Stará               Rosalie Šťastná             Mary Nguyen
Aneta Stará + Eliška Kubátová     Natálie Maršíková + Klára Bělinová Bára Šrámková + Mary Nguyen
2024 CARIBIK    
     
Julie Dobiášová + Sofia Nowok Melisa Antošová + Kateřina Hannay Mary Nguyen + Bára Šrámková
     
2023 LATINA   2023 CARIBIK
Eliška Kubátová,         Bára Šrámková,          Natálie Sedláčková Aneta Stará
Mary Nguyen + Bára Šrámková Eliška Kubátová + Aneta Stará Kateřian Ann Hannay + Melisa Antošová
2022 LATINA   2022 CARIBIK
ještě jsme neměli nikoho ještě jsme neměli nikoho Aneta Stará + Eliška Kubátová (duo)