SEMINÁŘE

Začíná nám 11 sezona CrossDance - pojďme ji oslavit tím, že budeme lepší a lepší! .-)) Během sezony nás budou určitě také čekat nějaké semináře. Těšíme se na hojnou účast!

sobota 20.10.2018


 
Libor Hlaváček

držitel ceny Thalie, sólista, pedagog, trenér,
mezinárodní porotce




 

5. seminář

20.10.2018

nové prostory GYMCUBE

(lekce budou 90 min)

09:30 (sraz + rozehřátí) - 12:15 CHOREO

12:20 - 13:20 IND. Bety Kvapilová

13:30 - 15:00 seminář nejstarší

15:10 - 16:40 seminář children 1

16:40 - 18:10 seminář children 2

16:00 - večer do padnutí cca 21:00

(holky si zavolají) CrosssElitBaletteam

PLATBA: 1. skupina 150Kč, 2. a 3. skupina 200Kč, platba na místě

OBLEČENÍ: dívky optimálně přiléhavé silonky či elasťáky, kraťásky či dres (aby byly vidět linie těla), vlasy upravené

PROGRAM: taneční a baletní průpravy, rozsah, otočky a tan. variace + spousta legrace :-)

ROZDĚLENÍ DO SKUPIN PODLE AKTUÁLNÍCH PŘIHLÁŠEK! Aby byly počty vyváženém hlašte se dostatečně včas!

CHILDREN 1
150Kč
CHILDREN 2
200Kč
NEJSTARŠÍ
200Kč
CHOREO (výběr ml. junior)
200Kč
Heroutová E. Martínková V. Neumannová O. Kvapilová
Sedláčková V. Sedláčková N. - oml. Romportlová N. Klímová
Šrámková B. Nezbedová M. Bukačová A. Brožová
Teplá N. Nguyen M. Ulrichová M. Krásná
Krupičková N. Burdová K. Krtilová T. Šedivá
Dekiská S. Pácalová G. Joukl R. Lodlová
Nguyen C. Cimický O. Ulrich V. Čížková
Ščadej V. Drahorád J. Scholze D. Sochorová
Berber M. Scholze T. Krtilová V. Honcová
Nováková K. Greková N. Závorková A. Šellenbergová
Brožová A. Vorlíčková M. Jedlánková M. Jíchová
Broža J. Čechová M. Lázňovská L. Benešová
Volný J. Andrlová B. Šturmová N.  
Lázňovský L Rumlenová N. Vavrušková Z.  
Víšková K. Holubová K. Provazník M.  
Novotná E.   Zábojová D.  
Antošová M.  
Kučerová L.
 

 

SEMINÁŘE LISTOPAD

4. SEMINÁŘ - březen

PROGRAM SOBOTA 31.3.2018: 10:30 - 12:00: starší junior (3. skupina): Neumannová Oli, Bukačová Adéla, Ulrichová Martina, Krtoïlová Tereza, Scholze David, Ulrich Vítek, Jíchová Valérie, Sochorová Natálie, Kvapilová Alžběta, Závorková Adéla, Čížková Karolína, Šellenbergová Adéla, 12:15 - 14:15: ind....
>

3. seminář ÚNOR

Program: 10:15  - 11:45 SKUPINA Č. 3 (v příp. pozdějšího příjezdu vlaku z Bratislavy může dojít k cca 15 min. posunutí...) 12:00 - 14:30 individuální lekce (12:15 - 13:15: Alžběta Kvapilová, 13:30 - 14:30 Luciana Kučerová) 14:45 - 16:15 SKUPINA Č. 1 16:30 - 18:00 SKUPINA Č. 2   1. skupina...
>

2. SEMINÁŘ leden

PROGRAM: 10:30 - 11:30 - individuální lekce Luciana Kučerová / baletní sálek 11.45 - 13:15 SEMINÁŘ skupina 3 (starší junior, mládež + výběr mladší junior) / malá tělocvična 13:30 - 15:00 SEMINÁŘ skupina 1 (children + výběr mini) / malá tělocvična 15:15 - 16:15 individuální lekce Alžběta Kvapilová /...
>

1. semináře ZÁŘÍ 2017

TANEČNÍ PRŮPRAVA - Libor Hlaváček   (SO 23.9.)   LA tance - Anna Nemčoková  (ČT 28.9,) JUN. STARŠÍ CHILDREN JUN. MLADŠÍ - CHILDREN JUN + MLÁDEŽ (Neumannová) Sedláčková N.+V. Kahovec OML - Sedláčková...
>