Soustředění HolkyDance mladší

Víkendové soustředění mladšího HolkyDancu, účast důležitá, náplní výběr minitýmků, obsazení formací, výběr sólistek a dvojic pro kvalifikační kola na MS!

 

- SÓLO        latinoshow    CHILDREN

- SÓLO        latinoshow    JUNIOR

- DOU         latinoshow    CHILDREN

- DUO         latinoshow    JUNIOR   

- MINITÝM   latinoshow    CHILDREN 

- MINITÝM   latinoshow     JUNIOR

- FORMACE  latinoshow    CHILDREN  

- FORMACE  latinoshow    JUNIOR

- MINITÝM   synchron      CHILDREN 

- MINITÝM   synchron       JUNIOR

 

 

Sraz v pátek 21.1. v 18:00

- s sebou taneční oblečení, sportovní oblečení, pohodové spací oblečení, taneční obuv, piškoty, sportovní boty do tělocvičny, gumičku na vlasy, hygienu, SPACÁK, nejlépe plastový hrneček

- cena: 300Kč (při příchodu)

- příchod rodičů NEDĚLE 10:00 (komentovaný trénink)

- informativní schůzka s rodiči NEDĚLE 11:00 (+ vyplnění registracé CDO)

- konec NEDĚLE cca 12:00

 

PÁTEK:

18:00 - 18:30 - ubytování, válečná porada (holky)

18:30 - 20:30 - první rozřazovací trénink (věkové kategorie) + fyzička

20:30 - 21:00 - svačina (z vlastních zásob)

21:00 - 22:00 - strečink + výběr kapitánek týmů

22:00 - 22:30 - video, ukládání

22:30 - definitivní večerka pro všechny

 

 - časy mohou být upraveny - dle únavy tanečnic (a věku), ale dá se předpokládat, že první večer bychom stejně v klidu nezalehli v 8:-)

 

SOBOTA:

07:30 - budíček kapitánky, příprava snídaně (mňamky od maminek + ráno koupené a namazané rohlíky, čaj)

08:00 - 09:00 - budíček všichni, hygiena a snídaně

09:00 - 11:00 - trénink, výběr minitýmů, velkého týmu, synchronizačního týmu

11:00 - 11:30 - komentované videoukázky z MČR v latinoshow, informace - co nás čeká a nemine

11:30 - 13:00 - trénink, technika, točky, skoky, technika nových stylů (salsa, bachata, merengue)

13:00 - 14:00 - obídek v Siestě (polévka, řízek a brambory - zajištěno), na pití si vemte svoje drobné (cca 25,-)

14:00 - 17:00 - trénink ve školní tělocvičně (rozsah, základní akrobacie, přeskok, kladina + míčové hry)

- na tento trénink si zateplete končetiny (vše dlouhé a ještě nejlépe návleky) - ne že by byla zima, ale budeme se protahovat

(S maminkou Majdy, která cvičí gymnastky :-)

17:00 - 17:30 velká pauza, vymýšlení námětů na show

17:30 - 18:30 salsa, merengue, bachata

18:30 - 19:30 - vcečeře pizza (zajištěna, vyberete si z 2- 3 druhů)

19:30 - 21:00 - trénink, výběr sólistek, dvojic - (MOHOU DORAZIT I DALŠÍ TANEČNICE)

- jdou do toho všichni, můžete si přinést i svoji hudbu na improvizaci (CD), na první kola ale tančíte na naši hudbu

21:00 - 22:00 - volná zábava, video, hry

22:00 večerka

 

- časy mohou být upraveny

- pravidlené přestávky jsou samozřejmostí

- pitný režim (+ iontové nápoje zajištěny)

 

NEDĚLE:

7:30 budíček služba

8:00 - 9:00 budíček, hygiena a snídani všichni (opět buchty + rohlíky /sýr, džem, čaj) + ÚKLID!

9:00 - 10:00 opakovací trénink

10:00 - 11:00 komentovaný trénink pro rodiče, představování týmů, nominovaných sólistek a dvojic, hodnocení víkendu atd.

11:00 - 12:00 schůze s rodiči - důležitá!

 

Dorazte v hojném počtu, registrace v CDO nepočká, všem nemocem se tedy obloukem vyhněte a nebojte se, známky už budou uzavřené :-)

 

PŘIHLÁŠKY STAČÍ ÚSTNĚ - ALE CO NEJDŘÍV!

 

Soustředění se týká celého mladšího HolkyDancu + těchto tanečnic z Tanečáku:

(v úterý budou připsány ještě další pozvané holčiny)

 

 

Přihlášené tanečnice: 43

 

1997/1998

 

1999

2000

2001/2002

Žaneta Zborníková

Martina Pešková

Aneta Čechová

Bára Kvapilová

Anita Šálková

Majda Bartošová

Monika Firstová

Sophie Machová

Míša Koláčná

Nella Čmejrková

Alžběta Smrčková

Anička Hamannová

Romana Pešková

Monika Šindelářová

Simona Dejmková

Adéla Bukačová

 

Simona Kodytková

Lucie Lukášková

Tereza Kozlová

Kačka Weisserová

Adéla Plašilová

Denisa Kortanová

Anička Adámková

Tereza Bukačová

Kačka Řeháková

Míša Veselá

Natálka Novotná

Anička Nemčoková

Martina Procházková

Kačka Holubová

Lucie Červinková

Dominika Kozáková

Tereza Hukalová

Maruška Sehnalová

Valča Matějková

Denisa Sýkorová

Veronika Hladíková

Martina Kamenická

Natálka Romportlová

Barbora Krčíková

Nikola Řeháková

 

Gymnastka od Lucie

 

Veronika Dvořáková

 

 Denisa Hulová

10

12

10

Natálka Novotná

  

Diskusní téma: Soustředění HolkyDance mladší

soustředění HolkyDance ml.

Dobrý den, potvrzuji účast Denisy o víkendu. Denda je ročník 2001. Zdravím ŠH

soustředění HolkyDance ml.

Dobrý den, potvrzuji víkendovou účast Martinky. Děkuji

Přidat nový příspěvek