SOUTĚŽ HRADEC!

Na soutěž v Hradci Králové se chystá odjet skoro celý CrossDance. Držíme pěsti zejména všem čerstvě registrovaným. Doufejme, že setřepou trému, překonají všechny nástrahy parketu a soutěž si užijí. V MTC Krok, který soutěž pořádá je příjemný bufítek (tatínci), kadeřnictví (maminky), ale hlavně taneční obchůdek - můžete si prohlédnout látky, třísně, zdobené, boty, doplňky apod. (holčičky)

 

JUNIOŘI I D LATINA:

9.45 - 10.20 prezence J-I D LA, J-II D LA

BRANT Tomáš   KOZÁKOVÁ Dominika  TK CrossDance Kolín  
CHOVANEC Tomáš   HORÁKOVÁ Eliška  TK TŠ KROK HRADEC KRÁLOVÉ  
DVOŘÁK Jakub   JANOUŠKOVÁ Zuzana  CTS PERFECT PARDUBICE  
HERMANN Tomáš   PEŠKOVÁ Romana  TK CrossDance Kolín  
JAKUBČÍK Adam   SUCHÁNKOVÁ Karolína  TANEČNÍ STUDIO M.CHENÍČKOVÉ TÁBOR  
KRÜGER Bruno   KRÁTKÁ Anna  TK CHVALETICE  
NERUŠIL Martin   BUKAČOVÁ Tereza  TK CrossDance Kolín  
PAVLOVEC Petr   PAVLOVCOVÁ Eliška  TŠ ATAK TÁBOR  
PETRÁNEK Zdeněk   ČECHOVÁ Aneta  TK CrossDance Kolín  
PLEYER Štěpán   ŠVIHLÍKOVÁ Adéla  TAPOS LITOMĚŘICE  
ROHÁČEK Lukáš   VOBOŘILOVÁ Marie  TS DANZA BRNO  
SEMRÁD Jan   BARTOŠOVÁ Magdalena  TK CrossDance Kolín  
STRNAD Jakub   PEŠKOVÁ Martina  TK CrossDance Kolín  
SÝKORA David   SÝKOROVÁ Denisa  TK CrossDance Kolín  
SÝKORA Jan   KLÁPOVÁ Michaela  TSK SALTA Benešov  
ŽĎÁRSKÝ Jakub   PACLTOVÁ Irena  TK KOŠKOVI LIBEREC

 

 

JUNIOŘI II D LATINA

9.45 - 10.20 prezence J-I D LA, J-II D LA

BRANT Tomáš   KOZÁKOVÁ Dominika  TK CrossDance Kolín  
BUDSKÝ Dominik   JURÁŠKOVÁ Kateřina  TŠ DUHA ČESKÁ LÍPA  
CHOVANEC Tomáš   HORÁKOVÁ Eliška  TK TŠ KROK HRADEC KRÁLOVÉ  
DVOŘÁK Jakub   JANOUŠKOVÁ Zuzana  CTS PERFECT PARDUBICE  
FARKAŠ Eduard   KOVÁŘOVÁ Naďa  CTS PERFECT PARDUBICE  
HERMANN Tomáš   PEŠKOVÁ Romana  TK CrossDance Kolín  
JAKUBČÍK Adam   SUCHÁNKOVÁ Karolína  TANEČNÍ STUDIO M.CHENÍČKOVÉ TÁBOR  
KOŠEK Jiří   HÁJKOVÁ Kateřina  TK KOŠKOVI LIBEREC  
KRÜGER Bruno   KRÁTKÁ Anna  TK CHVALETICE  
NEDVÍDEK Daniel   HÁLOVÁ Lucie  TK APEL HOLICE  
NERUŠIL Martin   BUKAČOVÁ Tereza  TK CrossDance Kolín  
PAVLOVEC Petr   PAVLOVCOVÁ Eliška  TŠ ATAK TÁBOR  
PETRÁNEK Zdeněk   ČECHOVÁ Aneta  TK CrossDance Kolín  
ROHÁČEK Lukáš   VOBOŘILOVÁ Marie  TS DANZA BRNO  
SEMRÁD Jan   BARTOŠOVÁ Magdalena  TK CrossDance Kolín  
STRNAD Jakub   PEŠKOVÁ Martina  TK CrossDance Kolín  
SÝKORA David   SÝKOROVÁ Denisa  TK CrossDance Kolín  
SÝKORA Jan   KLÁPOVÁ Michaela  TSK SALTA Benešov  
VEJTRUBA Martin   ŠKRABÁNKOVÁ Karolína  TK CrossDance Kolín  
VYHLÍDAL Michal   KOVAŘÍKOVÁ Julie  TK CrossDance Kolín  
ŽĎÁRSKÝ Jakub   PACLTOVÁ Irena  TK KOŠKOVI LIBEREC

 

JUNIOŘI II C LATINA:

11.45-12.20 prezence J-I C LA, J-II C LA

CADORINI Dario   JAKUBŮ Adéla  TK CrossDance Kolín  
FORMÁNEK Radek   RYBKOVÁ Kateřina  TK BONSTEP HRADEC KRÁLOVÉ  
GURGUL Michał   HOMONCIK Katarzyna  KT "FRASZKA" KAMIENNA GÓRA,POLSKA  
KUČERA Miroslav   RAJDLOVÁ Markéta  TK LINIE HRADEC KRÁLOVÉ  
NIEMIEC Dominik   HOŠOVSKÁ Veronika  TK MARENDI  
PECLINOVSKÝ Tomáš   ŘÍHOVÁ Helena  TANEČNÍ STUDIO M.CHENÍČKOVÉ TÁBOR  
POLÁK Michal   DOLEŽÁNOVÁ Adriana  CTS PERFECT PARDUBICE  
SLÁDEČEK Michal   ZELENKOVÁ Eliška  TK BONSTEP HRADEC KRÁLOVÉ  
VÍTEK Lukáš   WEINEROVÁ Gabriela  TK BONSTEP HRADEC KRÁLOVÉ  
Zbrzeźny Kamil   Polańska Aleksandra  Kurzak i Zamorski,Poland  
ŽIVNÝ Dominik   FARKAŠOVÁ Eva  CTS PERFECT PARDUBICE

 

 

JUNIOR II B LATINA:

13.45-14.20 prezence J-I B LA, J-II B LA

BŘÍZA Lukáš   ZBORNÍKOVÁ Žaneta  TK CrossDance Kolín  
GUŁAJ Sebastian   KOSZARSKA Gabriela  KT "FRASZKA" KAMIENNA GÓRA,POLSKA  
HÁJEK Filip   PROKEŠOVÁ Kateřina  TK TŠ KROK HRADEC KRÁLOVÉ  
HERES Adam   MALINOVÁ Kristýna  TANEČNÍ STUDIO DUENDE KOLÍN  
HOLÝ Tomáš   DONÁTOVÁ Kamila  TK LINIE HRADEC KRÁLOVÉ  
ZAHRADNÍK Václav   VITHOVÁ Petra  Kst SILUETA PRAHA

 

VE TŘÍDĚ D DOSPĚLÍ NÁS REPREZENTUJE:

CHARVÁT Matěj   HORČIČKOVÁ Klára  TK CrossDance Kolín

VOSTRÝ Josef   NĚMCOVÁ Lenka  TK CrossDance Kolín

 

 

C DOSPĚLÍ:

ŘÍHA Jakub   MARTÍNKOVÁ Michaela  TK CrossDance Kolín

 

B DOSPĚLÍ:

VÁCHA Jiří   SEMRÁDOVÁ Eliška  TK CrossDance Kolín

 

 

V neděli nás v hobby kategoriích bude reprezentovat:

Tomáš Jareš s Bětkou Smrčkovou

Ondra Dušek s Kamilou Klepetkovou

Karel Šubrt s Míšou Polákovou

Diskusní téma: SOUTĚŽ HRADEC!

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek