Soutěž OC Futurm, Basket, Miss Polabí

12.05.2012 15:30

Na talentové soutěži OC Futurum se v sobotu přibližně v 16:39 představí dětský minitým Čarodějky. O vítězi publika rozhodně divácké hlasování, do kterého se doufám zapojíte všichni.

Hlasování o Talent Kolínska probíhá ve dnech 12/5/2012 – 12/06/2012 včetně v prostoráchOC Futurum formou hlasovacích lístků do hlasovacího boxu a elektronickou formou na webových stránkách www.futurumkolin.cz. Každý hlasující smí hlasovat pouze jednou formou hlasovacího boxu, tato podmínka bude uvedena na každém hlasovacím lístku. Hlasováním formou hlasovacího boxu hlasující potvrzuje, že nebude hlasovat vícekrát pod stejným jménem.
Každý hlasující smí hlasovat maximálně jednou formou hlasovacího boxu a jednou elektronickou podobou. Na konci soutěže budou hlasy z obou zdrojů sečteny. Hlasováním formou webových stránek www.futurumkolin.cz hlasující potvrzuje, že nebude hlasovat vícekrát pod stejným jménem, hlasování bude taktéž omezeno na 1 hlas z jedné IP adresy počítače.

 

Sraz pro Čarodějky v 15:30, šatny budou asi mizerné, nebo žádné. Holky, přijďte už s culíkem na stranu. Podpora ostatních vítána. :-)

 

Basket sobota 12.5. ply off s Nymburkem

první malá pauza: Divoká kočka Oli Neumannová

poločas: Čarodějky v širším složení

druhá malá pauza: Natálka + Vojta (Bang Bang na MISS)

- sraz kolem 17:30, Čarodky jak přejdou z Futura, vstup rodičů zdarma

 

Finále MISS Polabí 13.5. Divadlo na Kovárně Podabrady 17:00

V dětské kategorii nás reprezentuje: Oli Neumannová, Lucka Červinková a Natálka Romportlová. V té starší za barvy Kolína a CrossDance bude vystupovat Nella Čmejrková a Adélka Plašilová. Pokud víme, všechny další "soupeřky" jsou hezké a talentované slečny, takže to berte jako milou a zajímavou zkušennost a nebuďte smutné, pokud bude oceněna nějaká jiná. Pro nás jste stejně nejhezčí zpocené a rozcuchané po náročném tréninku .-))

Během večera vystoupí loňská vítězka starší kategorie Anička Ryšánková (s Jirkou Váchou), vystupovat bude také loňská vítězka mladší kategorie a zároveň absolutní vítězka Sophie Machová se svým tanečním partnerem Lukášem Hubstem. Sophie s Lukášem a Alexandrem Hemalou budou také celým večerem provázet. :-)

Finálový večer bude možné online sledovat na stránkách:  https://www.strizna.cz/zpravy/miss-polabi-2012-45.aspx

 

Hlasovat pro soutěžící ve starší kategorii můžete na stránkách: https://kolinsky.denik.cz/zpravy_region/miss_polabi120426.html