Standa a Majda 2 x ZLATO, Kuba a Aneta ZLATO, Zdenda a Miki STŘÍBRO a B třída, Lukáš a Sophie STŘÍBRO, BRONZ

04.03.2012 21:12

Během tohoto víkendu proběhlo několik tanečních soutěží. Nejcennější kovy si odvezl Standa Bělka (2002) s Majdou Bartošovou (1999). V Poděbradech vyhráli jak soutěž juniorů I, tak soutěž juniorů II D. V Jedničkách se sešlo 8 tanečních párů a Standa s Majdou suveréně vyhráli. V JUN II startovalo 13 tanečních párů a Standa s Majdou si i v této kategorii šli pro ZLATO. Na kontě mají ke dnešku 189 bodů a 6 návrhů na třídu C. Gratulujeme.

 

V JUN II C se v Poděbradech sešlo také 8 tanečních párů a i zde Kolín bodoval. Jakub Strnad (1998) a Aneta Čechová (2000) si kromě ZLATÉ medaile odvážejí svůj třetí návrh na třídu B. V Kamenici o den dříve přišli jedním bodem o další Fko, když skončili na 5. místě/ 17. Gratulujeme a jen tak dál.

 

Komu se ale Kamenice zapíše do paměti příjemně, je Zdeněk Petránek (1998) s Dominikou Kozákovou (1998), kteří v takhle nabité soutěži obsadili krásné 3. místo a ziskem posledního Fka se stali dalšími držiteli juniorské třídy B v našem klubu. Dominika vyrazila na první taneční soutěž už na podzim 2008 - a se svým prvním partnerem Vojtou hned na své první hobby soutěži vyhrála. Pak došlo ke změnám partnerů a na první registrovanou soutěž Miki jela s Tomášem Brantem v lednu 2010. Zdenda zase začínal s Anetkou Čechovou v hobby soutěži v dubnu 2009 a na první registrovanou soutěž vyrazil také v lednu 2010. Zdenda s Domčou spolu tančí teprve od září 2011 a ziskem B třídy se jim otevírá "neomezený" taneční svět i se všemi dosud zapovězenými variacemi :-) Oběma moc gratulujeme.

 

Lukáš Hubst (2000)  se Sophií Machovou (2002) chtějí být nejmladšími céčkaři klubu a míří k tomu mílovými kroky. Na taneční sotěži v Kamenici si šli v obou kategoriích pro medaile, v JUN I pro BRONZOVOU  a v JUN II dokonce pro STŘÍBRNOU medaili. K tomu získali jeden návrh na C třídu a ke dešnímu dni mají již 123 bodů a 4 Fka. Druhý den v Poděbradech skončili v jedničkách těsně za bednou a ve dvojkách v semifinále, ale bylo to těsné. Držíme pěsti i dál.

 

Pěkného umístění dosáhl i Filip Bellinger (1997) s Nellou Čmejrkovou (1999), kteří v JUN II D postupovali z 2. místa a ve finále skončili na 5. místě. I jim stačí krůček a bedna bude na dosah. Na soutěž vyrazli i další páry, ale některé bohužel nedaly o svém výsledku vědět, ačkoliv je to jedním z pravidel klubu. Jejich (a další výsledky našich párů bez finálových umístění) na www.csts.cz

Diskusní téma: Standa a Majda 2 x ZLATO, Kuba a Aneta ZLATO, Zdenda a Miki STŘÍBRO a B třída, Lukáš a Sophie STŘÍBRO, BRONZ

Datum: 04.03.2012

Vložil: Petra Pešková

Titulek: Výsledky

Ahoj,
volali jsme hned po soutěži, ale telefon jste nebrali, proto Tomáš posílal SMS. Skončili pátí. P.

Datum: 05.03.2012

Vložil: Naďa

Titulek: Re: Výsledky

Aha, ... nemáme ale ani nepřijatý hovor ani žádnou SMS, tak kdoví, kam to Tomáš posílal. Umístění i křížky docela dobrý, kousek za těmi nahoře (a hodně daleko od těch dole:-)

Datum: 06.03.2012

Vložil: Petra P.

Titulek: Re: Re: Výsledky

Tak to budeme muset překontrolovat Vláďovo telefonní číslo :-). Teď si tedy nejsem jistá, že je aktuální. P.

Přidat nový příspěvek